Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pozwolić niemowlakowi bawić się w "brudzie"

Polecane posty

Gość meely
Moja ma 9 mscy. Pozwalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka 10 miesięcy - liże płytki na balkonie, liże kółka od wózka, jak nie zauważę na czas, chętnie lizałaby również buty, raz wyjęłam jej z ust brudną skarpetkę starszej siostry, którą znalazła w łazience, szczotka, mop, worek ze śmieciami - jak tylko ma okazję dorwać to jest przeszczęśliwa, jak widzi że ładuję brudy do zmywarki to zaraz jest przy mnie, wylewa wodę z kubeczka-kapka i rozciera ją na połodze, potem liże... mogłabym tak bez końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 10 miesięcy Ale nie zlizuje póki co tylko obgryza co jej wpadnie w ręce. W trawie ostatnio grzebala ale nie bierze do buzi wszystkiego co popadnie. W sumie nie wiem od czego to zależy. Woli skubac i oglądać wszystko z każdej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isYourLove
Jeśli masz domu psa a Twój paluch uwielbia raczkować po podłodze i wchodzić to jego legowiska to polecam Ci robota sprzątającego https://kobot.tech/ - ma filtr hepa i sam dba o podłogi w Twoim domu. Takie rozwiązanie pozwoli Twojemu dziecku bawić się na czystej podłodze bez ryzyka kontaktu z brudem i sierścią Twojego pieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×