Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TildaLili

Starające się o dzidziusia ;)

Polecane posty

Gość TildaLili

Cześć dziewczyny ;) Staramy się z mężem o dziecko od kilku miesięcy ;) Myślę że fajnie by było jakbyśmy wspólnie się wspierały i wymieniały swoje opinie i doświadczenia ;) napiszcie na początek który cylk się już staracie ;) U nas to 7 cylk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kilka lat temu skonczylam trzydziestke to poszlam do gin.na podstawowe bad.i bylo ok, tylko ba usg wylapalo pecherzyk ktory nie pekl, lekarz wyjasnil ze po prostu w tym cyklu nie bylam wcale plodna bo nie doszlo do owulacji. Wyjasnil tez ze starajac sie o dziecko po 30r.z.szanse spadaja do 30% bo owulacji nie ma co mc tylko kilka razy w roku. Po kilku latach zaczelismy sie starac. Udalo sie po 4 miesiacach. Ale, po pierwsze bralam kwas foliowy, nie pilam alkoholu, tez jestem nie palaca, ogolnie staralam sie oczyszczac ziolkami z toksyn czy zlogow, no i robilismy dzidziusia co dwa dni zeby plemniki nabraly sily. Zaczynalismy technike "co drugi dzien" gdzies 11 dnia cyklu i tak jak w zegarku kalendarzowo, dalej czyli 13, 15, 17, 19. W kolejnym mcu w dni parzyste 12, 14, 16 itd. Po kazdym stosunku lezalam z nogami i miednica uniesionymi lekko w gore, zeby nie wyplynelo tylko mialo mozliwosc "wleciec" glebiej :). Tak wygladalo u nas staranie sie o dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TildaLili
Ja już od roku biorę kwas foliowy bo pani doktor powiedziała żebym zaczęła brac kilka miesiecy przed rozpoczęciem starania się o dzidzie , a wiedzieliśmy że zaczniemy starac sie zaraz po ślubie ;) w moim przypadku chciałabym jak najszybciej zajsc w ciąże bo chcemu troje dzieci a ja mam guza na tarczycy co może wywołać bardzo wcześnie menopałze więc lekarz kazał starac sie jak najszybciej.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też się staramy, biorę zamiast zmetylowany kwas foliowy, bo taki zwykły nie jest dla mnie, wszystko przez MTHFR. Poczytajcie sobie tutaj o tym, bo myślę, że to dla nas ważne - dla kobiet, które starają się o dzidziusia http://kobietamag.pl/kwas-foliowy-w-ciazy/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×