Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukrainki są fałszywe

Polecane posty

Gość gość
Czyli rola dziwke wam Polka nie przeszkadza ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemon1
Nie tak dawno w tym temacie p*********y ze Ukrainki sa takie czy takie, ale jak juz wypomnisz im ze sa takie same to wielki ale ze mozna itd. hahahaha idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazda panna musi miec rodzinke i cnote do slubu wy jestescie niereformowalni patafiany obrazacie nas a co my mamy swiete byc a z was to krzywe patusy i brudasy haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz mowisz o patusach to najpierw na siebie hahhaha brudne tez jestescie haha poleczki nie szczekajcie juz tak bo juz chyba wam sie zapomnialo kto w latach 1999/2000r wsadzal was do burdeli w calej Europie ja wam pomoge Polacy - teraz tez zarabiacie na nasze wyplaty itd. haha bo tylko do tego sie nadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdza się to, co powiedziała jedna Ukrainka kiedyś tu na forum, że Ukraińcy trzymają się razem , wspierają się, staną za sobą murem, a Polacy skaczą sobie do oczu, nie solidaryzują się ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie lafiryndy w akcji... Skandal na lotnisku Heathrow. Polskie sprzątaczki zorganizowały w terminalu sprawnie działającą agencję towarzyską. Wabiły pasażerów i oferowały swoje usługi w toaletach. Gdy sprawa wyszła na jaw, dziewczyny wyrzucono z pracy. Proceder kwitł co najmniej od kilku miesięcy, ale afera wybuchła dopiero pod koniec ubiegłego tygodnia. W sprawę zamieszanych jest siedem pań. Wszystkie zostały natychmiast zwolnione. Możliwe jednak, że było ich więcej. Przewrażliwiona ochrona lotniska uważnie przegląda teraz archiwalne taśmy z kamer CCTV i podejrzanie patrzy na wszystkie nietypowe zachowania pracowników firmy sprzątającej. Na lotnisku zapanował wstyd i zapadła zmowa milczenia. Lubiły zabawę Terminal drugi lotniska Heathrow. Codziennie przewija się przez niego ponad 50 tysięcy pasażerów. Wielu z nich spędza tutaj nawet kilka godzin, oczekując na przesiadkę lub spóźniony samolot. Skazani są na długie warowanie na niewygodnej ławeczce, albo przesiadywanie w jednej z licznych restauracji. Niektórzy mężczyźni byliby skłonni sporo zapłacić, aby takie chwile spędzić w przyjemniejszych warunkach. Właśnie wśród nich młode sprzątaczki dostrzegły znakomitą grupę docelową klientów. Z mistrzowskim zmysłem marketingowym wychwyciły rynkową niszę i ulokowały swój biznes tam, gdzie jeszcze nigdy nie pojawiła się konkurencja. Pomysł był imponujący. Jedna z dziewczyn szła z klientem do toalety, a koleżanki pilnowały drzwi. Zastawiały wejście mopem i tłumaczyły grzecznie pasażerom, że ubikacje są w trakcie sprzątania. Chwila sam na sam z atrakcyjną obsługą lotniska kosztowała od 20 do 30 funtów. - Niby mało, ale z drugiej strony warunki też nie były najciekawsze – twierdzi Krzysiek, który pracuje na Heathrow przy obsłudze bagażowej. O sprawie słyszał dużo wcześniej, nim wybuchła afera. Uważa, że dziewczyny nikomu nie szkodziły swoim zachowaniem. - Szkoda, że tak się wszystko skończyło. To nie były żadne prostytutki. Po prostu lubiły się bawić – wspomina. Sprawa wyszła na jaw po skargach pasażerów. Zwracali uwagę, że toalety są często zamknięte, a sprzątanie trwa nawet kilkadziesiąt minut. To pogrążyło dziewczyny i ich nieźle prosperujący biznes. To tylko napiwek Klienci podobno cenili zdolności polskich dziewczyn. Byli to głównie brytyjscy biznesmeni spędzający większość życia na lotniskach i w powietrzu. Nie szczędzili pieniędzy na przygody. Odkąd Polki zostały zwolnione z pracy, zapanowało małe zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOŚĆ Wy jestescie brudnymi marszczącymi swoje huje facetami czego wy chcecie od nas obrażacie każdą ja p******* was i wasze komentarze zaburzacie seksualność kobiet a ja jestem wolna i mam faceta od seksu i co szmacę sie?No k***a mi się nie wydaje a faceta nie chce bo taki to oszuka i zdradzi nie mowie kazdy a niektore się k***ią nie dziwię się taki chory świat i pop********i faceci że aż sama się k***a sk***ię bo i tak chodźbym aniolem byla to zawsze wam cos tepe huje j****e nie pasuje zawsze k***iska z****** faceci sperdmodajcy i tyle uchowani a nie wychowani k***y komentujace nie p******ly zadnej laski zero szacunku tez mam potrzeby zrozumcie to patałachy a wasze zony to paszteciary i grube wieprze chuje j****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez osobiscie znam kilka Ukrainek i sa wporzadku a Polki jak chca na kogos p******ic to niech spojrza na siebie bo sa sto razy gorsze, to nie o ukrainkach jest glosno na zachodzie i ich goscinnosci, a bardziej z inna historia ktora slysze o Polkach(i teraz ta co przeczytalem) to mam watpliwosci co do polskiej zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez myśle , ze panny z Heathrow bardzo obrotne . A i wielu podróżujących było zadowolonych . :P Pracodawca je pierdolił na kase jak alfons zwykła dziffke to one sobie dorobiły siana , podziwiam za odwagę . One przyjechały do UK po siano a nie zeby sobie posprzątać za kilka groszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki to przede wszystkim kablują jak poyebane , maja parcie na szkło , i godzą sie na prace za śmieszne stawki , w burdelach tez . Ładna Polka bierze 400 a Ukrainka 150. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tez osobiscie pare Ukrainek i niektore sa wporzadku a nie ktore p******e. A ta historyjka ciekawa, polki jednak nie maja wstydu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrkyb
Bardzo ciekawy temat, ale niestety już rozj****y przez idiotow to temat o Ukrainkach a nie kto kogo wali itd. A co do Ukrainek miałem na moje nie szczescie poznac te idiotki, bo od c***a ich w Polsce zgodze sie tam z wieloma komentarzami, p*****la o wielkiej przyjazni polsko-ukrainskiej itd a sa k***y falszywe i pusta ze moj boże, a jak zle mowisz o Ukrainie lub nie stoisz za nia - pamietaj jestes agentem Putina ;) haha. Nigdy w zyciu nie umowil bym sie z Ukrainka, oraz bawi mnie to jak Polacy moga sie nimi zachwycac , przeciez to zj****e d**y kiedys w latach 90-tych lataliscie za rosjankami ktore tu przyjezdzaly do Polski na targi inne typu rzeczy a teraz ukrainki (historia za toczylo kolo kiedys rosjanki dzis ukrainki) wiec ogarnijcie dupsko bo one maja was za frajera a ja kazdej moge w ryj na pluc :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki to szmaty i się k***ią :D?HAHAHAHAHA a w innych krajach to wogule kobiety grzeczne są co nie ?Żałosne polaki a nie herosi tylko p***y w gębie gadka w głowie siatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki beda dla ciebie slodziutkie a przy pierwszej okazji pojda na skarge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki to podle szmaty biora sie za wartosciowych Polakow i ich podrywaja. Kazdy wartosciowy i porzadny mezczyzna jakiego poznalam ma zone albo narzeczona ukrainke. Nawet moj kolega gdy w koncu postanowilam mu dac szanse okazalo sie ze spotyka sie z ukrainka. Bez sensu. Niech spadaja do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona cię rozkocha i zostawi,taka prawda p***a a nie pani :) a polki to polki lubią zabawę niech się wyszumią byle z umiarem :) każdy mówi na żone co się k***i nie chce ale w głębi serca te kobiety kochają bardziej niż zwykłe panny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkafeterii
Mam żonę miała przedemną ponad 10 a ja miałem około 20 partnerek,poznaliśmy się 2 lata temu teraz jesteśmy po ślubie ja mam 34 a ona 28 lat i co mamy dziecko i tak jest dobrze bo już nie w głowie szaleństwa ale miłość i rodzicielstwo,a kobietka się szanuję bo z byle kim do łóżka nie szła, można?można i tak :P A ukrainek nie znam i nie mam zamiaru,moja z taką jedną pracuję i mówi że jest wporządku ale ma czasami ciągutki do kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One maja facetow w swoim kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chce Vitę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mawia się, ze rude teź falszywe.. Kto zakłada takie żałosne tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:46 Wejdz na odloty, szukasz with przedziale cenowym 100-150 zl ( Polki biora wiecej ) i sobie jakas prostytutke zapoznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* w przedziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby tak ale nie do końca bo nie wszystkie są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żenada te Wasze wpisy... Wszystkie Polki znają po 200 Ukrainek w Polsce, ich dochody, myśli... Wszyscy wartościowi Polacy przekabaceni przez Ukrainki... A ja z Wrocławie gdzie ich ponoć najwięcej i osobiście znam tylko jedną ale nienawiści tutaj do pożygu i właśnie takie bździągwy jak te co tu plują na Ukrainki i Polaków później latają na zachodzie z kolorowymi dzieciakami. Pozdro dla pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjt13
gośc 19:02 Jak sie k***a zbierałas tydzien do pierwszego kroku to sie k***a nie dziw ze ci p****bala ukrainka ktora zapewne odrazu podbila, kazda polka lata sama z kolorowym dzieckiem w Anglii mozna to zoabczyc beka jak chuj. Same p*****la na Ukrainki a Polki sa sto razy gorsze w calej Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie zachowuja sie jak by wszystkie dziewczyny z Ukrainy poznaly, ktore tutaj przyjechaly studiowac . A same lataja z kolorowymi i maja kolorowe dzieci(wstyd) mam dla was dobra rade jak najdalej z tymi dziecmi od Polski my nie potrzebujemy w kraju za 10 lat drugiego Paryza czy Londynu, wyplulas tam bekarta to ta go wychowuja lafiryndo polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki przyjezdzaja tu studiowac? :P 3 mialem w lozku , zaplacilem 140zl , bardzo tanie , na mojej znanej uczelni , zadnej nie spotkalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym sie różni kolorowe nieślubne dziecko od białego? Od ciemnej skóry gorsza jest ciemnota umysłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×