Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukrainki są fałszywe

Polecane posty

Gość gość
gosc 01:28 No widzisz a Polki masz za darmo a ty musisz placic za ukrainki Polka za darmo ci da bez zadnej zaplaty tak samo robia na Zachodzie. gosc 11;01 Ty tak na serio?? ciemnota umyslowa to bardziej u Polek - naiwnosc , tępota a pozniej placze. Poczytaj troche na rozne tematy a pozniej moze porozmawiamy bo widze marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt , lecą na kolorowych jak głupie, może instynkt im każe szukać najmniej spokrewnionych genów. Ale czym to sie rózni od przespania sie z napakowanym białym mięśniakiem jak ma taką fazę ? Dziecko jest dziecko i jest niewinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic im nie podpowiada, bo one mają pusto we łbie. Polki to najgorsza nacja kobiet w Europie a pozniej slyszysz ze jedna wyłapała kose, druga gdzies znaleziona martwa itd. Nie zal mi szczerze żadnej Polki ani Polki jako zony tez nie szukam, wiec w c***u je mam zycze im jak najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilka dziewczyn Ukrainek tutaj w Polsce, na codzien sa miłe ale nie mam do nich taki 100% pewności. A Polki jak polki wali je cały swiat... bo lubią być *****ne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie lubię ukrainek. nie to, że ksenofobicznie, z góry nie lubię czy chcę, żeby wyjechały z polski. nie przeszkadza mi to. po prostu... nie lubię tego, że będąc w polsce bez krępacji mówią przy polakach po ukraińsku. jasne, że niektóre nauczą się paru słówek, ale najczęściej zauważyłem, że faceci rozmawiają po polsku, kobiety mają to gdzieś i w grupce mieszanej będą mówiły po ukraińsku. możliwe, że ukrainkom łatwiej rozumieć polski jak polakom ukraiński, trudno powiedzieć. druga sprawa, że zawsze pytają się, gdzie pracujesz, jaki masz samochód, ile ci płacą. ja rozumiem, że jak wyjeżdżam na zachód też pytam się o takie rzeczy, może więc to znowu ta różnica, że ja tu nie jestem, żeby zarabiać, tylko tu żyję. stąd taki temat. po trzecie, z zadziwiającą łatwością oddają się polakom i ma się wrażenie, że z oczywistych względów. innymi słowy sprawiają wrażenie egocentrycznych materialistek w duchu nacjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki maja w sobie takie cwaniactwo to sa laski ktore poradza sobie w zyciu bo maja po prostu łeb na karku a nasze dziewczyny tak nie maja(chociaz ja tego nie zauwazylem u polek). A co dokładnie o Ukrainkach nie ktore dziewczyny naprawde sa wporzadku a nie ktore taki wielki panie, czy polaka sie odaja tego niewiem ale wiem ze duzo polakow je od siebie odpycha ze wzgledu na to ze niechca miec z nimi nic wspolnego. Tutaj macie ciekawy filmik Ukrainki, ktora mieszka w Polsce - bodajze juz 2 lata opowiada o Polakch i jak roznia sie od ukrainskich facetow(ale musicie umiec jezyk ;) duzo taki filmikow jest ukrainek tez bialorusinek o Polakach. - https://www.youtube.com/watch?v=yefoV3hnc8c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki sa fajne, ładne ale jak kolega wyzej napisal cwaniactwo maja we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiem tak, lepiej miec w kraju kumata Ukrainke niz sprzedajna Polke. Nie jedna Ukrainka mi pomogla, gdzie kolezanki(Polki) mialy to w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulrainki to kurwy tak jak polki co tu poruwnywac jedna krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzej roznicy nie ma..... Jak ukrainka wyjezdza na Zachod to wszystko jest dla niej super, luksusowe, zazdrosci ladniejszym kolezankom, zazdrosci jak kolezanki maja kasiastych facetow Tak samo jak Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat Ukrainki z Polkami niczym sie nie roznia, te same k/u/r/w/i/s/k/a;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 01:28 No widzisz a Polki masz za darmo a ty musisz placic za ukrainki Polka za darmo ci da bez zadnej zaplaty tak samo robia na Zachodzie. Polki biorą od 300 zł w PL a nie jak Ukrainki 100 hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z ciekawości obserwuję temat od tygodnia , nic nie komentując no i się dziwię( pochodzę z Ukrainy, mieszkam i pracuję w Polsce). Szczerze takie głupoty wpisują ludzi że smiechu warte( kto więcej bierze za seks , czy Polki , czy Ukrainki itd) . Jakoś w pracy nie mam problemów z powodu pochodzenia , na ulicach także. Czemuś nie może do ludzi dotrzeć , że ludzie bywają różni i tak naprawdę wszystko zależy od człowieka ,a nie od narodowości. Naprzykład sporo Polaków mi pomogło i to bardzo, ale byli tacy , którzy oszukali na pieniądze- to co mam brać pod uwagę, mówiąc o Polakach ,to pierwsze , czy to drugie?- ale jestem osobą dorosłą i rozumiem że każdy człowiek jest inny i tyle w temacie. A tak na marginesie, jak komuś nie pasuje, to czemu się wiążecie z tymi dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:40 Oni to się wiążą z wałem z kołdry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Ukraińcach przeszkadza przede wszystkim czczenie przez nich morderców dzieci, kobiet i starców, zwyrodnialców z UPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 02:40 To polki maja problem z tym nie polacy wiec pytanie raczej do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy tez :P poruchac by poruchali ale strach ze taka Ukrainka zabierze ich "miliony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 18:07 fakt bo Polki mozna miec za darmo a jeszcze fajne dzieci kolorwe z ich pochw wychodza pozniej kiedy zostaja same i nikt juz ich nie chce jak moich dwoch sasiadek na osiedlu i potem jest ten placz kazdy wie przeciez ze polki to darmozjady i szukaja ksiecia na kasie bo same niczego w zyciu sie nie dorobia, pamietaj ksiezniczko wyksztalcenie i papierek ze studiow nie robia ciebie madrzejsza a polki szczegolnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tak Polki obsmarowują żałośni panowie , ktorych zadna nie chce Polka bo nie chce leniwego osła i nieroba co siedzi na babskim forum a dla ukrainek tacy panowie są za biedni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy są super
są strasznie fałszywe i bardzo zawistne o Polki , najpierw udają koleżanki aby wyciągnąć z tej fałszywej przyjaźni ile się da dla swojej korzyści a jak Polka koleżanka się zbuntuje i czegoś dla niej nie zrobi to wbije przysłowiowy nóż w plecy, zacznie umizgiwać się do jej faceta(Polki oczywiście) albo zacznie straszyć swoimi kolegami , nawet kradną smutas.gif macie koleżanki ukrainki ostrożnie a jak współlokatorki to macie przesrane XXX przechodziłam przez to i nigdy więcej , jestem z południowej Polski , nam ukrainka współlokatorka kradła pieniądze jak ktoś miał gotówkę w pokoju nawet schowaną , podejrzewam ,że grzebała sobie po szafach . zastanówcie się jak będziecie mieszkać z kims takim a przyjaźnie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie tematy zakladaja zawistne polki ktore najpierw odrzucaja jakiegos Polaka bo spokojny i porzadny a potem Ukrainka bierze go sobie na meza i ma dobrze z nim. Wy nie doceniacie Polakow to docenia kobiety z innych narodow. Takie posty piszą Ukrainki podszywające się pod Polaków , które swoich facetów nie doceniają , bo czegoż to się nie robi dla paszportu. Znam Kilku fajnych panów z Ukrainy , jedna koleżanka ma męża i są ze sobą długo i są szczęśliwi. Dla Ukrainek Polska to eldorado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne, ale fałszywe i tyle. W towarzystwie Polaków udają bardzo miłe, a między sobą są wulgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj c***anowie co wchodzą na baskie fora i tak opluwają rodaczki żal mi was. tacy zapatrzeni na wschód ? to zróbcie nam przysługę weźcie sobie te żonki z ukrainy i zamieszkajcie u nich w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat zapowiadał się ciekawie dopóki nie weszli tutaj panowie i nie zaczęli opluwać swoich rodaczek :( rzygać się chce od tych bluzgów na Polki. Jak facet sobie uzywa i ma inna dupę co wieczór to maczo i plejboy ma sie za bóstwo . No bo przecież to męskie a jak okaże się ,że kobieta miała przed nim partnera to od razu dziwka. Fakt są kobiety co zbłądziły w takiej Angli czy Niemczech i wyszły za Turka czy Araba ale czy tylko tak robią Polki. Żałośni panowie puknijcie się w te puste łby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe ,że te bluzgi tak naprawdę pochodzą od samych ukrainek które liczą na polaczka księcia z bajki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna_Prawda
Pracuję w firmie zatrudniającej Ukraińców i mogę sporo o nich powiedzieć. Po pierwsze: jak tylko dostają pozwolenie na pracę w Polsce (mężczyźni), to od razu wyjeżdżają do Niemiec. Po drugie: są naprawdę fałszywi. Uśmiechają się do Ciebie, są mili, a w swoim towarzystwie oczerniają nas i nasz kraj. O tej dwulicowości się przekonałam, gdy dostałam zaproszenia od współpracowników na jednym z portali społecznościowych. I bardzo się zdziwiłam, gdy koleżanki i koledzy, którzy w pracy byli przymilni (a szefom włazili w 4 litery bez mydła) między sobą pisali nacjonalistyczne teksty typu jak to nienawidzą Lachów i że nas wszystkich powyrzynają. Nikt z nich się nie spodziewał, że bardzo dobrze znam ich język. I jest mi strasznie przykro jak Ukrainki nabijają się z Polaków jacy są naiwni i wierzą w to jakie to one są rodzinne, "robotne" i że jakoś się z brudasem przemęczą do ślubu, a po ślubie będą doić jak krowę, a jak już nic nie będzie miał to pojadą "do Prawdziwych Panów na Zachód". Pokazują sobie zdjęcia Polaków i się z nich nabijają. I dzwonią z biurowego kibla do swoich facetów, którzy zostali na Ukrainie i mówią, że "d... już dała, ale nie za darmo i niech jej skarb się nie martwi bo Lachy to świnie z małymi". W usługach też teraz wszędzie Ukrainki, więc nie raz się nasłuchałam jak rozmawiają między sobą jak "skubią frajerów", albo jak planują wygryźć Polkę z pracy wrabiając w kradzież. A jak odezwałam się do nich po ukraińsku, to panika.I nie zarzucajcie mi Panowie zawiści. Gdybym nie znała ich języka, to bym nie była świadoma tego jak jest w rzeczywistości. Jestem patriotką i uważam, że polscy mężczyźni są jeszcze najnormalniejsi w Europie, ponieważ mają jakieś wartości. Dlatego nie chciałabym, żebyście wpadali w pułapkę ładnej buzi ze Wschodu, która udaje porządną, a w rzeczywistości jest pasożytem, który jeszcze Was ośmiesza wśród swoich. Bądźcie rozsądni. Jesteśmy Polakami, więc powinniśmy się szanować. Ani Polki, ani Polacy nie są idealni, ale jak my się nie będziemy trzymać razem i szanować, to myślicie, że inni będą to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są fałszywe a Polkom wydrapały by oczy dla zasady , macie koleżanki z ukrainy to uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją koleżankę okradły współlokatorki ukrainki 2x za drugim razem mieszkała z innymi i to sami , zgineło jej wszystko co cenne , bizuteria pieniądze dokumenty co lepsze ciuchy i rzeczy :( pracowała we Włoszech jako gosposia i opiekunka z rodaczkami nie przechodziła takiego piekła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fałszywe i wredne jak mało kto a przy tym mają się za bóg wie co , uważają że im wszystko wolno i są strasznie pewne siebie. Umizguja się do facetów Polek jak kretynki i liczą ,że coś przy tym zyskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał1991
Nigdy nie wezmę kobiety z kraju takiego jak Ukraina. Nie znam języka ani ich kultury. Lepiej wziąć sobie taką z Belgii, Francji czy Canady (mówią po francusku) Wenezueli, Meksyku, Argentyny (mówią po hiszpańsku). Zawsze też można wziąć Skandynawkę. Owszem jest bardzo mało związków Polak+Norweżka ale ja jestem bardzo przystojny więc może jakaś będzie mnie chciała. Znasz język to wiesz z kim masz do czynienia. Lepiej uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×