Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Androgen robi show

Polecane posty

Gość gość
Androgen jest niski, owłosiony i mało seksowny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mi się wydaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie afera z androgenem , gdzie bys pisała utuczona pijana mucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Boże, niektórzy są wyraźnie tępi. :O O empatię trolli nie ma co podejrzewać, jak i inne "wrażliwe" osoby. ;) Zgadzam się z Kuszą. :O I nie zalogowalam się dla bandy debili czy bo mam coś do ukrycia. Napisałam prawdę. Może niektórzy źli ludzie nie chcą być źli, a ci dobrzy-haha? ;) I to jest główny powód? A nie rozkraczona ci=pa, której nie ma? Andrgen niegdy nie proponował mi schadzek w realu patalachy. :D Róbcie show dalej. To jest mój ostatni wpis na tym temacie. Jeśli zrozumiecie, ale szans na to nie ma. Eve, pozdrawiam. :) Pozdrawiam też Muszkę, ale nic z tego. Nie będzie ani zadymy, ani ... ani... Nie, nie, ti, ti, bzzz. ;) Swoją drogą ciekawe czy Muszka nie odebrałaby to znowu jako ataku na siebie, gdybym to ja pisała o niej. Może znów wpadłaby w "amok". ;) A przecież ciągle powtarza, że już mnie nie czyta ani się na mój temat nie wypowiada. ;) Paradoksalnie swoim zachowaniem na forum bardzo mi się przeslużyła. Wypada nawet podziękować. Muszko dziękuję. Jest dobrze i ciągle wszystko gra. :) P.S. hipokryci-miłej zabawy. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty masz z tymi trollami hipokrytko z Sopotu? Kłamczucho, latawico i zdziro? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z NIKIM NIE SPOTKAŁAŚ SIĘ Z FORUM? OT BARDZO CIEKAWE:P...... potrafisz sobie spojrzeć w twarz? Boisz się, że polecą twoje zdjęcia i maila jak obrabiałaś paukę i dópy innych. Dlatego się corfiszonku tłumaczysz:) RZYG:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiertolcie się od Imperium wy tępe pasztety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp wytłumacz nam debilom po co flirtujesz prywatnie z facetem o którym wiesz że jest żonaty i na dodatek cię jak sama napisałaś-nie interesuje? i dlaczego wybrałaś poniżenie przez zdradzaną żoną? Foteczki i treści maili miały wypłynąć?👄 ti ti ti 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamczuszko nosek ci się wydłuży od ściem. boisz się że coś wypłynie.:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co ty masz z tymi trollami hipokrytko z Sopotu? Kłamczucho, latawico i zdziro? X Morda cweluchu znaj swoje miejsce. Nie ty jesteś od zadawania pytań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze- koncze juz to nabijanie licznika. Zle sie stalo i szkoda. Jak ktos ma cos sensownego do powiedzenia to niech napisze na maila; talia83talia@gmail.com Ale nie szukam nowego flirciarza. Prosze adm o spelnienie prosby Andro -adm. Oby Wam sie tak nie przytrafilo - mezczyzni i kobiety z forum. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ma ktoś pisać i tłumaczyć się ze znajomości z obleśnym lujem? winni się tłumaczą. mając taka żone jak ty jak ty każdy by spiertolił. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp Mamy tu syf. Najgorsze są srajace spod gościa wylogowane ku=rwy i pedzie. Będą podpuszczać, bo sami nie mają odwagi z logina. Talia jeśli będziesz chciała podam Ci maila. Przemyśl to. Może nie powinnam...życie jest do du=py, ale Andro Cię naprawdę kocha. Trzymaj się. Bywam na forum, więc wiesz gdzie mnie szukać. X Proponuje maila żonie której mąż dostawia rogi min z nią:D:D:D:D:D:DD:DAlbo ona jest psychiczna albo tak bardzo bała sie ujawnienia priwa że aż wolała zrobić z siebie idiotkę:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To nie są żadne kur ̣wy. Tylko userki na F8 To z kim się piep ̣zą, to ich prywatna. Jeśli to do ciebie nie dociera, to zwróć uwagę jak bardzo są wybredne. Czy tak zachowuję się kur ̣wy? Proszę odpowiedz na moje pytane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmijcie się lepiej swoimi doooopami łajzy bez życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś k***** zazdrosci ze nikt jej nie chce tknąch nawet patykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Ostatnia rzecz. Jeśli obrabialam komuś pałę itd nie był to Androgen. To wy się boicie, że polecą wasze ci=py. ;) Boże co za kretynki. :D Ale jak wspomniałam nie lubię chować głowy w piasek. Piszecie "poinformowani" goście o mnie, więc sie loguje. Nie mam nic do ukrycia prócz tego co napisałam. Mail do Talii tylko po to żebyście się nie posrali z nerwów i emocji. Kupcie sobie sami bilet jeśli chcecie do cyrku. ;) Du=py to wy wszyscy sobie obgadujecie na mailach. Tak to działa. ;) A na forum ti, ti, ti. Piłka w grze...! nie trolle, a wylogowane patalachy. ;) Naprodukujcie jeszcze z 10 str swoich bzdur. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej skompromitowana najwięcej się tłumaczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z listy kuref nie będzie miała tu już życia i szkoda że Andro nie znalazł odwagi żeby to sprostować.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dramat godny desek teatru :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najodważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa listy zony androgena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to forum?:-D Kto dał ci prawo skompromitować Wilka? Pisać opowiadanie z wyciąganiem kapska w kawiarni i szastanie cudzymi nickami? Kto dal ci prawo obrażania Want i Muchy? Mailowalas z żonatym facetem chyba nie o pogodzie i robieniu past z twarogu :-D Tlumaczysz się bo masz diabła za skóra i jesteś złym człowiekiem.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa, Tabasko, Samansara i Szamberium były na 200% na mailu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY W MIEŚCIE TO PEDOFIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiecie kto był? macie hasło do poczty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Imperium 😘 A wy wylogowane pasztety też spiėrdalajcie do spania. :-D Chůj wam w důpe na noc. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk wróć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×