Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mezoterapia skóry głowy w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

Czy są tu osoby, które poddały się temu zabiegowi? Na ile % jest on skuteczny? Widzicie efekty? I czy mozecie polecic jakas warszawską klinkę, ktora wykonuje taki zabieg? I jaka jest roznica miedzy mezoterapią igłową a osoczem bogatopłytkowym? licze na powazne odpowiedzi i ze mi pomozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli juz od dawna walczysz z wypadaniem wlosow to moze warto przejsc sie na taki zabieg. a co do roznicy- tez chetnie sie dowiem, bo slyszalam tylko o mezoterapii iglowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Igłowa chyba sprawdza sie bardziej, jesli wlosy wypadaja ci bo np. slabo sie odzywiasz, z powodu przesilenia wiosennego, ktore nie mija lub po ciazy. A osocze- no to juz typowe łysienie albo mega slabe wlosy, ktore wypadaja i wypadaja... Jak dla mnie zabieg przydatny w dzisiejszych czasach- wcierki nie zawsze pomagają, a suplementy- to zwykle placebo. W wawie polecam Hair medicę- mezoterapię osoczem robi trycholog p.Bonisławska- swietna kobieta, mi pomogla odzyskac upragnione geste wlosy i zdrowa skore glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki zabieg wykonuje pan dr Migała w Klinice Sfera, http://klinikasfera.pl. Ja robiłam ten zabieg i miałam bardzo dobre efekty, tak że mogę polecić. Zauważyłam dużo nowych włosków, tzw. baby hair :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hair medica :) a robilam standardową, czyli iglowa :) widac, ze skora glowy i wlosy odżyly. mam maaase sterczacych klaczkow na linii wlosow :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedzi :D chyba wybiore sie do Hair Medici na konsultacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg mezoterapii na skórę głowy jest mega skuteczny :) Możesz o nim więcej poczytać na stronie Kliniki Sfera, http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/48-leczenie-lysienia - pomaga nawet w leczeniu łysienia. Ja ten zabieg wykonywałam po ciąży, gdy bardzo osłabiły mi się włosy. Efekty były naprawdę spektakularne! No i dr Migała jest godnym polecenia specjalistą w tym zakresie, więc jeśli miałabym Ci polecić jakieś miejsce, to tylko Sferę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okolicach Warszawy, czyli w Ostrołęce jest TLC-Clinic tam na pewno robią profesjonalną mezoterapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest z mezoterapią igłową jeśli chodzi o łysienie ale patrząc na mojego męża to spokojnie mogę powiedzieć, że na niego osocze bogatopłytkowe podziałało fantastycznie. Strasznie przytłaczał go problem jakim jest łysienie. Mało co nie popadł w depresję, teraz znów staje się tym uśmiechniętym i pełnym życia człowiekiem co kiedyś :) Mąż miał zabieg w Centrum Zdrowia przy Szczęśliwickiej http://cziu.pl/o-nas/zabiegi/estetyka/osocze-bogatoblytkowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na wszystkie zabiegi wyskakuje do Ustronia (Śląsk). Góry piekne, można wypocząc a wtedy też robie sobie zabiegi. Polecam http://www.remedest.pl tam świetnie wykonują zabiegi mezoterapii włosów (osoczem bogatopłytkowym i dr cyj hair filler)- efekty terapii są bardzo zadowalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryfka
ja sie podpisuje pod skutecznoscia mezoterapii nogami i rekami. Ten zabieg zmienil moje zycie, mialam straszne kompleksy, a teraz włosy naprawdę odrastają, jestem po drugiej serii. Jeśli mam polecić klinkę medycyny estetycznej, http://www.karolinakopec.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Jeśli chodzi o dobre zabiegi Mezoterapii, to z pewnością znajdziecie takie w Elesthetic. Kojarzycie tę klinikę? Możecie zajrzeć sobie na http://elesthetic.pl/ , gdzie znajdziecie ich pełną ofertę. Sprawdźcie sami, może i was ich oferta zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta88n
Polecam https://www.facebook.com/izabellakrysiukmedyc ynaikosmetologia/ Dziewczyna ma dużą wiedzę i wprawę... wychodzę od niej bez siniaków... A ostatnio sama modelka Ola Ciupa korzysta z jej usług usmiech.gif WARSZAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również robiłam sobie mezoterapię na skórę głowy u dra Migały w Klinice Sfera. Wrażenia jak najbardziej pozytywne - kondycja włosów się znacznie poprawiła, łatwiej było mi zapanować nad fryzurą no i zauważyłam dużo nowych baby hairs, czyli włosy zaczęły rosnąć i rosły mocniejsze :) Moim zdaniem ten zabieg naprawdę jest skuteczny. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapia na głowe jest super!!! Zrobilam 7 zabiegow co 10 dni. Odrosły mi włosy w okolicach nad skroniami - mialam tam meszek. Zabieg działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlllll
niepolecam taego zabiegu, nic nie daje!! wlosy mi wypadaja dalej, w tych wszystkich klinikach sciemniaja aby kase tylko dostac!!! jestem po 4 zabiegach 2700zl dalem i nic dno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapia jest świetnym zabiegiem na wzmocnienie, wypadanie i stymulację włosów, nie jest to jednak cud metoda. Zawsze najwaznijsza jest przyczyna wypadania włosów. Mezoterapia nie jest zabiegiem jednorazowym. Aby uzyskać oczekiwane efekty, należy ją powtarzać. Ostateczna ilość zabiegów, a także ich rozmieszczenie w czasie są uzależnione od tego, w jakim stadium zaawansowania jest choroba pacjenta oraz jakie są jego oczekiwania.Efekty zabiegów mezoterapii skory głowy zależą od ilości cebulek włosowych, znajdujących się w skórze no i oczywiscie czasu, bo jesli późno zaczniemy terapię rezultat będzie duzo słabszy. Efekty zależą także od ogólnego stanu zdrowia, leków, nawet zwykłych p/bólowych, stresów i trybu życia oraz chorób przewlekłych. Zapraszam na konsultacje www.trycho-med.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam, jestem po zabiegach mezoterapii igłowej osoczem bogatopłytkowym i widzę efekty. Po ciążach miałam prześwity na głowie i był to dla mnie spory kompleks. Koleżanka poleciła mi mezoterapię w Cm Arnica w Starych Babicach pod Warszawą (cena jednego zabiegu 240 zł) i tam jeździłam. Fajne miejsce, miły personel i naprawdę atrakcyjne ceny. A pół roku po zabiegach mam mnóstwo nowych włosów, prześwitów brak :) jestem zachwycona, nie spodziewałam się aż takiej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie, gdzie przyjmuje p.Anna Bonisławska, bo juz nie ma jej w HM. Też miałam mezoterapię osoczem bogatopłytkowym i witaminową, kolosalna róznica po zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezoterapia jest fajna,ale spróbujcie dr.cyj jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja001
ja miałam zabieg z wykorzystaniem osocza w klinice melitus u pani doktor Urszuli Kozłowskiej. moje włosy były już w bardzo słabej kondycji więc postanowiłam się z konsultować z lekarzem, ale nie żałuje, włosy zrobiły mi się po zabiegu stanowczo mocniejsze i wracają do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Mezoterapia jest świetnym wyborem - pobudzi cebulki włosowe do wzrostu! Mi wykonywano ją w Beauty Address. Nie pamiętam dokładnie, ile za nią zapłaciłam, ale wiem, że zdecydowałam się na kilka zabiegów, aby efekt był zadowalający. Na pewno w przyszłości zdecyduję się na niego ponownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukany

Po kuracji dr.cyj 6 zabiegów włosy są rzeczywiście grubsze i niemal podwajaja swoja obietośc ale efekty po 4 miesiącach mija i jest duzo gorzej. Zabieg jest sztucznym wypełnieniem włosa, co realnie je pogrubia ALE zabieg zmienia strukturę włsosa. Miałem piekne kręcone włsoy samo to robiło obietość, po zabiegu włosy zaczęły sie prostować, teraz odrastaja od nasady proste, mam nadzieje ze to efekt odwracalny... zabieg miałem 1.5 roku temu. Pani w klinice potwierdziła, że włsoy sie prosują, ale jakoś zapomniała wspomnieć o tym przed zabiegeim. ODRADZAM!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alin_a

Chodziłam na takie coś i uwazam, ze warto... Nie wiem, jak duzy jest u ciebie problem z wypadaniem wlosow, u mnie byla to tragedia!! Włosy lecialy w ogromnych ilosciach, bez wzgledu na pore roku, zmiane diety, stosowane kosmetyki czy jakies apteczne preparaty.... Wiec ogolnie to zaczelam szperac w sieci co w tej sytuacji nalezy zrobic i zapisalam sie do dermatologa- doktor Kozlowskiej z Melitusa. Od niej dowiedzialam sie o mezoterapii i uznalam, ze raz kozie smierc... tylu rzeczy probowalam, a ze mialam budzet na zabiegi to chcialam zobaczyc czy to mi pomoze. No i musze przyznac, ze jestem pozytywnie zaskoczona, bo faktycznie dziala. Oczywiscie nie tak od razu widzialam efekty, bo jednak wlosy maja swoje fazy wzrostu, ale dla mnie sam fakt, ze wlosy przestaly wypadac byl sporym osiagnieciem:) a jak zauwazylam kiełkujące baby hairy to doszlam do wniosku, ze te mezoterapie byly strzalem w dziesiatke. A tak swoją drogą dr Kozłowska jest specjalistą w tej dziedzinie, od pani na recepcji slyszalam, ze na temat wypadania wlosow pisala nawet prace doktorska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Zdrowe i ładne włosy wyrastają ze zdrowej skóry głowy i o to trzeba na samym początku zadbać. Myślę, że powinnaś udać się na badanie włosów. Ja takie zrobiłam u trycholog Magdaleny Parzyszek w Warszawie i jestem zadowolona. Podaje stronę, gdzie dowiesz się więcej zbadajwlosy.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manirka

idź na mezoterapie skóry głowy do Demeter na Białostockiej. Ja u nich byłam i efekty były niemal natychmiastowe. A do tego jeszcze mają normalne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olejna

Mezoterapia skóry głowy bardzo poprawiła kondycję mojej skóry i widzę, że włosy mniej wypadają, problem jest dużo mniejszy. Wybrałam się do Beauty Kingdom z polecenia, bo nie wiedziałam już, co robić, zanim wyłysieję całkiem :p No i okazało się to strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cas

Przecież można wykonać nieinwazyjne zagęszczanie włosów. Mocuje się taki specjalny system na głowie i tego w ogóle nie widać, a człowiek wygląda tak, jakbym miał swoje włosy. Poczytaj sobie tutaj o tym wawerclinic.pl/uslugi-kosmetyczne/niechirurgiczne-metody-zageszczania-wlosow/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do Sclinic na Łukowskiej w Warszawie. Umów się najpierw na konsultację, obgadaj z lekarzem co i jak. Oni używają tam Dr Cyj Hair Filler i to ma wysoką skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×