Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przygotowania do ślubu i wesela .

Polecane posty

Gość gość

http://www.marketweselny.pl Największy Ogólnopolski Market dla Nowożeńców. Najtańsze zakupy, największy wybór. Wszystko co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela w jednym miejscu. Balony, balony strzelające wybuchowe, zaproszenia, księgi gości, naklejki na alkohol, serwetki, świece, dekoracje samochodu, podziękowania dla rodziców, świadków oraz setki innych dodatków do przygotowania wspaniałego wesela. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę ślub w grudniu i już powoli dopada mnie stres :) niedawno zaczęłam z narzeczonym chodzić na kurs pierwszego tańca: https://www.facebook.com/Pierwszy-Taniec-1206131696097718/ i cieszę się, że zdecydowaliśmy się tam zapisać- próbujemy opanowac choreografię do naszego popisowego tańca, a przy okazji miło spędzamy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Stres jest olbrzymi, Jeśli chcecie zrobić świetny materiał ze ślubu to polecam firmę Kaldron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

U nas już większość pozałatwiana. Zostało tylko czekać 😄 hahaha. Ale salę mamy super - Wróblówka z Bielska Białej. Bawiliśmy się tam już na imprezach i wiemy że będzie świetnie wszystko dopilnowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace

A ja się cieszę, że mam ten dzień za sobą. To znaczy było przecudownie! zwłaszcza, że wszystko nam się udało świetnie pozaławiać. Mieliśmy super zespoł, fotografa, który zrobił pięknie zdjęcia. A sala? strzał w 10. Więc jakby ktoś chciał to w Bohuminie sala Pod zielonym dębem jest warta uwagi zdecydowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita

Przed weselem polecam zaopatrzyć się w coś na przejedzenie i wzdęcia 😉 Taki lifehack 🙂 Ja polecam Kebene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Ja miałam spory problem z wyborem zespołu na wesele, gdyż szukaliśmy czegoś co "zadowoli" każdego i udało się w postaci zespołu Fiesta z Lublina. Bardzo fajnie grali i zabawa udała się wybornie - nawet pomimo kilku wpadek ze strony lokalu. Ważne jest mieć dobre nastawienie i tworzyć miła atmosferę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaa832323

Temat idealny dla mnie, ponieważ właśnie przygotowuję się do swojego wesela. Powiem Wam szczerze, że już wiele spraw mamy załatwionych, ale najważniejszy teraz jest dla mnie fotograf. Kilka ofert udało się już przejrzeć, ale jakoś chyba najbardziej przemawia do nas oferta fotografa, który nazywa się Rafał Ogłaza. Można spotkać go w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×