Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka byłaby Wasza reakcja | co byście sobie pomyśleli |, gdyby...

Polecane posty

Gość gość

... kobieta / mężczyzna, która / y się Wam podoba, miała / ł rodzica / ów z problemem alkoholowym lub psychicznym i, "wpadając" bez zapowiedzi do jej / jego domu, dowiedzielibyście się właśnie tego faktu (bo wcześniej nie mieliście o tym zielonego pojęcia)? Jakie byłyby Wasze odczucia względem tej rodziny i kobiety / mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
względem tej kobiety to normalne,współczułbym jej bo wiem jak to jest mieć wariata w domu,który omal nas nie zrujnował,życzyłbym jej żeby jakoś do tego się odniosła jakoś to się rozwiązała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natomiast gorzej jeżeli ona nie potrafiłaby się od tego odciąć,brałaby ty jego wariactwa bardziej niż to zasługiwałoby na uwagę to chyba zerwałbym bo nie byłbym jej w stanie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim domu nie było alkoholu- wino w urodziny, w święta do kolacji, szampan na sylwestra i koniec. Jeśli chodzi o rodzinę kogoś mężczyzny, to nie ma to dla mnie takiego znaczenia poza uzależnieniem psychicznym od rodziców, tzw. nieodciętej pępowiny, tego bym nie zniosła bo sama nie pozwolę by ktoś wciskałby się w nasze życie. Choroba psychiczna to dla mnie przeszkoda - zdarza się że jest dziedziczona. W ogóle to nie związałabym się z człowiekiem co cierpi na jakieś zaburzenia psychiczne, ma zdiagnozowaną chorobę psychiczną czy jego rodzice mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam jak gość 21:04 i 21:06..rozumiem tez,że taki facet nie przyznałby sie wcześniej jakich ma rodziców,bo mu wstyd i nie chciałby być skreślony z tego powodu..a ja nie zakładam,że koniecznie powielałby ten schemat z rodziny. Może tak ale właśnie może nie,może mieć wstręt do alkoholu i być porządny. Nie miałabym więc wyrzutow do niego,że mnie nie uprzedził jaką ma rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka tego tematu. Bardzo dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi. Może chciałby ktoś jeszcze się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylabym mega ostrozna bo ukrywanie takich faktow dobrze nie wrozy. Wstyd nie wstyd, nie mozna nie powiedziec i manipulowac w ten sposob Toba, jesli to Ty odkrylas tajemnice, i nie dac Ci wolnosci wyboru czy chcesz z nim byc mimo to czy nie. Nie w porzadku. Ja bym zaczela podejrzewac ze on tez sie kryje z piciem, a niektorzy potrafia sie kryc doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straciłabym zaufanie do tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×