Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Glupie dziecko mojej szwagierki

Polecane posty

Gość gość

Czy dziecko 4,5letnie powinno mieć trochę poukładane już w głowie? Mojej szwagierki syn ostatnio jak byli u mnie zamiast załatwić się do ubikacji to sikał na płytki w łazience. Olał całą ścianę. Szwagierka ścierała płytki i oczywiście tłumaczyła że tak nie wolno no ale synuś oczywiście przy następnej wizycie w wc powtórzył to samo a ta dalej tłumaczy że sika się do ubikacji zamiast przyrżnąć smarkowi na goły tyłek to by załapał w końcu. Do tego wrzucił do ubikacji szczoteczki do zębów i mydło. Do tego wziął z biurka mojej córki nożyczki i pociął ładowarkę od telefonu. Ja nie wiem to dziecko ma takie pomysły że głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nazwałabym tego głupotą. Dzieciak jest po prostu albo upośledzony umysłowo a szwagierka o tym nie mówi, albo skrajnie złośliwy (psychopatyczny??). Nie wpuszczaj tego czegoś do swojego domu. Uczuciami szwagierki się nie przejmuj, walnij jej prosto z mostu że jeśli będzie hodować dzieciaka jak nienormalne, to wszyscy je odrzucą i że ty na opiekunkę chorych psychicznie się nie nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze jest uposledzone to się zgadzam. ale przepraszam, wiedzac o jego dziwnym zachowaniu nie pilnujesz go gdy jest w twoim domu? wział nozyczki,pociał ladowarke a gdzie ty w tym czasie bylas? zostawiacie go samego w domu? oczywiscie matka powinna go pilnowac to przede wszystkim ale skoro matka jest nie =wydolna wychowawczo to przynajmniej ty powinnas go przypilnowac. ja jakbym wiedziala ze dzieciak jest taki to bym za nom chodzila krok w krok zresztą zacznijmy od tego ze bym go wogle do domu nie wpuscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakie miłe panie, a za ludźmi po amputacjach wykrzykujecie dziwne teksty, ogladacie sie za ludźmi po chemii bez włosów czu tylko na forum wyzywacie dzieci od upośledzonych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie tatuś dziecka niech pokaze synowi jak się sika?zaraz głupie dziecko szwagierki ,a dlaczego nie szwagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×