Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Danika_84

Ubezpieczenie na życie

Polecane posty

Gość Danika_84

Szukam dobrej oferty ubezpieczenia na życie razem z możliwością odkładania pieniędzy na emeryturę. Gdzie znaleźć można dobra ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, zapraszam do kontaktu w sprawie polisy dla Pani tel. 513878030 Pozdrawiam Serdecznie Mariusz Słowik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaZ
Coś czytałam ostatnio o gwarancji renty w compensie, ale nie znam dokładnie warunków ale dosyć ciekawe to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorr
W takim ubezpieczeniu z rentą to można sobie wybrać wielkość miesięcznej składki, czy są kwoty narzucone z góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adika12
Sprawdź polisę na życie i dożycie w compensa. Po ukończeniu 66 lat można wypłacać ustaloną kwotę . Moim zdaniem jest to dobry układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ochra12
Mam polisę compensy na życie i dożycie. Daje ona możliwość wypłacania określonej kwoty po ukończeniu 66 lat. Moim zdaniem to dobra oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosz45
Zastanawiam się nad takim ubezpieczeniem . Dodatkowy grosz na stare lata przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia17
Dobra, dobra na pewno bo nie wiem czy na jakąś emeryturę jest co liczyć, warto wziąć pod uwagę taką rentę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężki temat do ugryzienia, ale polecam spróbować przez porównywarkę, np. rankomat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandraa8
Skontaktuj sie z andiw brokers. To sa profesjonalni brokerzy wiec znajda specjalnie dla Twoich potrzeb odpowiednia oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam poszukać na www.rankomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekoo
Mogę zapytać czy ubezpieczasz się również w ramach podróży turystycznej ? Wpadłam przypadkiem na firmę https://bm.pl/#!/ubezpieczenia/ubezpieczenie-turystyczne , a że wylatuję za rok na wakacje to chciałabym się dowiedzieć czy takie ubezpieczenie jest przydatne? Z tego co wiem to biura podróży najczęściej mają kruczki i tak naprawdę nie pokrywają większość przypadków leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą ofertę ubezpieczeń znajdziecie na http://www.hrj-ubezpieczenia.pl/ właśnie mają bardzo dobrych doradców, którzy sprawnie potrafią doradzić, ale doradzić w ten sposób żeby klient zyskał, a nie stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje polisę na życie i dożycie w www.profit-ubezpieczenia.pl wtedy będziesz mógł wedle jakiś swoich obiekcji odkładać na emeryturę jednak nie wiem jak to jest ze zwykłym ubezpieczeniem. Przypuszczam, że jakoś to inaczej działa, ale nie mam to się nie wypowiadam. Ubezpieczałam u nich mieszkanie i auto, z polisy nie korzystałam, ale mąż coś nabakiwał ostatnio, ze może jednak warto by było skorzystać. Firma w porządku, mogę polecić, dowiedz się tylko czy wszytko będziesz miała w pakiecie, czy jednak będzie potrzeba załatwić to oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z BHP
NAIWNIACY! Kazde ubezpoieczenie to naciaganie ludzi. Pomyslcie sami. W interesie TU jest brac jak najwiecej skladek a wyplacac jak najmniej odszkodowan. Co to oiznacza? Ze TU bedzie chetnie bralo od ciebie naiwniaku skladki obiecujac ci zlote gory ale gdy przyjdzie do ewenatualnej wyplaty odszkodowania to nagle sie okaze ze sztuczki-kruczki prawne uniemozliwia otrzymanie tego odszkodowania. PRZYKLAD nr 1. Moja znajoma byla ubezpieczona na 40 tys w razie ciezkiego zachorowania. Zachorowala. TU zaproponowalo jej... 1.5 tys. Dopiero gdy maz w imieniu poszkodowanej chcial zalozyc sprawe w sadzie to TU wyplacilo pelna kwote. PRZYKLAD nr 2. Moj wujek byl ubezpieczony na zycie. Zmarl. Ciotce powinno sie nalezec odszkodowanie. Tymczasem TU stwierdzilo sobie, ze widocznie denat byl chory skoro zmarl a skoro zatail chorobe to odszkodowanie sie nie nalezy. Ciotka wbrew moim naleganiom odstapila od wytaczania procesu. PRZYKLAD nr 3. Kolega z pracy wziaz kredyt na samochod i ubezpieczyl ten kredyt od ewentualnego zwolnienia z pracy. Traf chcial, ze go zwolnili. Wg wczesniejszych obiecanek-cacanek kredyt powinien byc w takiej sytuacji splacony przez TU. Jednak TU sie wypielo i odmowilo splaty powolujac sie na jakies zagmatwane punkty w umowie ktorych nikt procz prawnika nie byl w stanie zrozumiec. Kolega nie poszedl do sadu. Szkoda, moim zdaniem mial wygrana w kieszeni. Ale tak wlasnie zarabiaja na naiwniakach TU. Zanizaja odszkodowania albo calkiem odmawiaja ich splaty. Patrza co zrobi poszkodowany. Pojdzie do sady czy nie. Jak nie pojdzie to sie ciesza, jak pojdzie to wybko wyplacaja mu pelna kwote zanim dojdzie do rozprawy. Ja pracuje jako inspektor BHP i wiem, ze tylko 5% poszkodowanych przez TU decyduje sie dochodzic swoich praw w sadzie. Dlatego oni na was zarabiaja naiwniacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ubezpieczenia w http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/ To agencja ubezpieczeniowa PZU w Skawinie. Jestem zadowolona, oferty ubezpieczeniowe moim zdaniem bardzo dobre a drugi plus za doradców, którzy wszystko dokładnie i jasno tłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim cokolwiek zdecydujesz, polecam skonsultować się najpierw z kimś, kto ma możliwość negocjacji i zna rynek ubezpieczeń, w ten sposób nikt Ciebie nie oszuka, a ty możesz zaoszczędzić wiele pieniędzy. Ja rozmawiałam z nimi www.dykta.com zyskasz dzięki temu bezpieczeństwo poprzez fachową pomoc jaką dysponują. Takie firmy są właśnie dla nas, aby inne nas nie otumaniły, a nasze wybory były słuszne. Bardzo polecam, ja byłam mega zadowolona z ich pomocy, opłacało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soltys66
Zgadzam się z moimi przedmówcami. Uważam, że jeśli się na czymś nie do końca znamy lub nie możemy się zdecydować na najbardziej korzystną dla nas ofertę - dobrze zwrócić się do profesjonalistów. Osobiście korzystam z firmy http://www.broker4u.eu Doradzali mi zarówno przy wyborze ubezpieczenia na życie, jak i ubezpieczenia samochodu. Lepiej skorzystać z fachowych rad niż później żałować niekorzystnych stawek i pakietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowalam się kupić ubezpieczenie na życie w http://viabaza.pl/oferta/ , już wielu moich znajomych jest tam ubezpieczonych. Cenię sobie w tej ubezpieczalni konkretne, indywidualne podejście do koażdego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ubezpieczona w Univers Ubezpieczenia http://universubezpieczenia.pl/zycie/ i jestem mega zadowolona z warunków. Cena ok, różne dostępne opcje i do tego miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon22
Ja np bardzo mile wspominam kontakt z andiw brokers, ktorzy po dosc dlugim audycie wyselekcjonowali dla mnie ubezpieczenie na zycie, ktorego warunki i zakres odpowiadaja mi w stu procentach. Moze odezwij sie do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas również wygrały przetarg w rodzinie właśnie ubezpieczenia z www.profit-ubezpieczenia.pl . Polecam serdecznie, maja naprawdę dobre oferty, każdy z cała pewnością coś znajdzie dla siebie w dobrej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez w tej kwestii współpracowaliśmy z www.dykta.com . Swoja drogą, mają świetne warunki ubezpieczeń, osoby które jeszcze się nie zdecydowały powinny choć przejrzeć sobie ich ofertę, sądzę, że nie zaszkodzi a można na tym bardzo zyskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystać z usług specjalisty. Sama skorzystałam z www.biurotwojefinanse.pl Teraz mam dobre ubezpieczenie na życie i zabezpieczoną przyszłość finansową. Lepiej się kogoś poradzić niż szukać na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieżko mi teraz konkretnie coś polecić ale polecam przejrzeć rankomat i zakładkę zycie są tam chyba wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe do porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
A mają też ofertę z Nationale Nederlanden? Bo w moje ocenie ciekawa. Zwłaszcza jeśli chodzi o polisę na życie "Ochrona PLUS". Zresztą można popatrzeć we własnym zakresie, bo tu https://www.nn.pl/ochrona-plus mają wszystkie info w temacie tego produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja świetne ubezpieczenie na życie znalazłem u agencji ubezpieczeniowej www.ubezpieczenia-komunikacyjne.com Otrzymałem tak klika bardzo przydatnych porad związanych z ubezpieczeniami. Jeżeli szukacie rzetelnej agencji ubezpieczeniowej to polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się że warto dodatkowo się ubezpieczyć jeżeli tylko finanse na to pozwalają osobiście korzystam z pomocy agencji http://kubinek.pl ponieważ dobierają tam polisę do moich indywidualnych potrzeb. Ubezpieczam u nich wszystko samochód dom itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×