Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem głupia? :(

Polecane posty

Gość gość
To jest toksyczny związek. Im szybciej go zakończysz będzie dla ciebie lepiej. Zasługujesz na kogoś lepszego. Co za pajac skupiony tylko na swoich potrzebach, powinien cały czas być przy tobie a nie wyrzuty ci robić o nieistotne rzeczy. Życze ci szybkiego powrotu do zdrowia i znalezienia prawdziwej miłości i normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, że jestem dla Ciebie taka ostra. Dziś dowiedziałam się, że moja koleżanka jest w ciąży z mężem, który pije i ją poniża. Mówiła, że odejdzie, a teraz przyznała, że go kocha. Jestem wściekła na nią bo wiem jaki to bydlak. Skazała swoje dziecko na życie w patologii :( Mnie oszukiwała, ale to nie ma znaczenia. Współczuję jej dziecku. Twój to też niezły psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi z powodu Twojej kolezanki :( My baby wlasnie jestesmy takie glupie. Bez obrazy oczywiscie, bo nie wszystkie ale ja akurat taka sie czuje. Balabym sie zalozyc z nim rodzine. Fakt, nie nadaje sie na ojca :( Ja wiem, ze to uczucie w koncu przejdzie. Naprawde czuje sie zalosna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi mega przykro, ze mu napisalam i zwrocilam uwage, ze jak byl chory bylam przy nim caly czas, mylam go, przebieralam, lecialam z pracy jak nienormalna zeby tylko sie nim zajac a on wypomnial mi, ze mialam nie spouchwalac sie z kolegami a miesiac temu odwiozlam kolege do domu i jestem klamczucha bo mialam sie nie spouchwalac a sie spouchwalam. Jezu :-/ Jak to idiotycznie brzmi. Jeszcze na tym koncercie moja kolezanka przyszla z dwoma kolegami, zapoznala mnie z nimi ale praktycznie w ogole z nimi nie rozmawialam bo wiedzialam, ze mi "nie wolno". :-/ a ob wydarl sie do mnie, ze mam z nimi nie siedziec albo powiedziec im zeby sobie poszli :-/ W czasie 2 godzin dzwonil do mnie 50 razy! Po 5 przestalam odbierac bylo mi tak niemilosiernie wstyd :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś głupia,pogubiłaś sie,ale będziesz głupia jesli nie zerwiesz z nim w najbliższym czasie i najbliższy czas to mam na myśli dzisiaj,jutro,za pare dni a nie miesiąc czy więcej :) zasługujesz na lepszego i nie dawaj sie pajacowi,lepiej zyc "biedniej"i z kimś kogo sie kocha niz "lepiej" i z kimś to Ci żydzi p*********j czekolady. Ona musiałaby kosztować chyba 20 groszy,zeby mu nie bylo szkoda. Powodzenia i zrób to dla siebie,chwile pocierpisz,ale potem poczujesz ulgę a On niech sie tym hajsem wypcha,miłości one nie zastąpią nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia i naiwna... A niby nie mloda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu pieniadze zastapia milosc. Mam takie wrazenie. Tylko to sie liczy. Zalowal mi na czekolade 3 zl ale sobie na felgi do auta nie bylo szkoda. Te Panie z marketu tak zalosnie na mnie patrzyly jak oddzielilam ta czekolade zeby zaplacic za nia karta :/ Zreszta widzialy cala akcje przy polce :/ wstyd taki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze napisal, ze to, ze odwiozlam tego kolege i sie przez to z nim spouchwalalam to karma wraca i teraz "sobie cierp jak taka dla mnie bylas" :( Jezu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje sie dreczona i zmeczona psychicznie. Po prostu jakby jego zlosc byla wazniejsza od wszystkiego. Przeciez ja nic zlego nie robie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie uznac mnie za psycholke, ze tak dlugo w tym tkwie. Nawet sie nie obraze bo dokladnie tak sie czuje :( Jak psycholka, ktora dala sie zgnebic facetowi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz przepraszam, że nazwałam Cię idiotką. Jesteś dobrą dziewczyną, ale tkwisz w szambie na własne życzenie. Kogoś takiego jak Twój facet nie można kochać. Ktoś taki powinien wzbudzać jedynie obrzydzenie. Nigdy nie będzie Cię szanował i nigdy nie będziesz mogła na niego liczyć. Zakończ to dzisiaj. Mam nadzieję, że jest bezpłodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rob z siebie ofiary,nie odpisuj mu na smsy jak sie odezwie a jak przyjedzie Cie odwiedzić to mu powiedz wprost "w*********j z mojego zycia" i koniec. W ogóle to powodzenia na operacji :-) ( oby nie bylo jej jednak i sie polepszylo,ale wiesz) weź sie wgarsc,możesz wszystko,kumasz? Wszystko co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Wam dziekuje. Wasze slowa naprawde podnosza mnie na duchu. Czuje sie tu taka...samotna. I przygnebiona tak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle rzeczy mu wybaczylam a on zawsze obracal kota ogonem tak zeby wszystki wygladalo na moja wine. To jest taki typ faceta, ze na zewnatrz wyglada jak zabawny, przystojny gosc, dla wszystkich taki super, wszystkich sobie potrafi omotac w okol palca a w srodku to zwykly manipultor i szantaztsta :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, ze takie byki wale ale pisze na szybko z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało możesz założyć Zespół Myślenia Idiotycznego i stanowić konkurencję dla tych z F!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam chorego koleana ale na uczuciowym mam temat, o fscecie za granica,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Naprawde zbieram sie do tego, żeby to zakończyć. Czuję się jak jakaś cierpiętnica. Wszystko dla niego nic dla siebie :-/ On jak wraca chodzi gdzie chce, ja bez niego nawet na koncert nie mogłam wyjść z koleżanką bo tam są przecież inni faceci. To chore :/ xx Czy my nie mamy tego samego faceta ???? :D wszystko poza chrym kolanem sie zgadza lacznie z za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mamy tego samego faceta? Mam nadzieje, ze nie. Zreszta zadnej dziewczynie takiego lajdaka nie zycze, naprawde. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×