Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość milaj78

implantacja?? czy wariackie hormonalne??

Polecane posty

Gość milaj78

Witajcie. Zazwyczaj okres mam w miare regularnie, jakies odstepstwa rzedu +/- dwa dni. Tymczasem wczoraj bylam w 18dc i rozpoczelo sie bardzo delikatne krwawienie, ktore raczej bym nazwala plamieniem. Gdyby nie wzgledy higieniczne, to o jednej wkladce moglabym ten dzien przezyc; to samo dzisiaj. Jakies 2 krople moze sie wydobyly. Czuje delikatane pobolewanie podbrzusza, takie jak na okres (choc w sumie rzadko podczas okresu boli mnie brzuch). 6 i 7 dni przed plamieniem uprawilismy seks z partnerem, ale nie do konca. Jestesmy dojrzalymi ludzmi, on zna swoj ogranizm, ja mam do niego zaufanie, zawsze gdy wychodzi wytrysk wystepuje dopiero po ok. 2-3sek. Najpewniej mialam wtedy owulacje, na co wskazywala jakosc sluzu. Mierzylam wczoraj i dzis temp. - 37,1 do 37,2. Wiec gdyby to byl okres, temp. by spadla wraz ze spadkiem progesteronu. Zawsze w I fazie cyklu mam temp. ok. 36.6-36,7. Nie wiem co o tym sadzic. DOtad nie wierzylam, ze w plynie preejakulacyjnym znajduja sie plemniki... Czy to moze byc ciaza i plamienie implantacyjne? czy nie za wczesnie na to? Czy ktoras z Was miala moze jakies podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×