Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto was tak skrzywdzil?

Polecane posty

Gość gość

Pelno tutaj tematow, jeden za drugim, o jakims strasznych uprzedzeniach do Polakow, rasizmie nie z tej ziemi, obywatelach drugiej kategorii, patologii. Losie! Litosci! :) Po pierwsze, oczywiscie ze w Anglii jest rasizm, jak wszedzie. Mniejszy niz w Polsce, mniejszy niz w Stanach, pewnie wiekszy niz w Niemczech czy Holandii. Rasizm, uprzedzenia I wiesniactow sa wszedzie. Ale ewidentnie Polakom ktorym emigracja (z ich wlasnej winy) nie wyszla wszystko zwalaja na ten wlasnie rasizm. A w Polsce co, starch byc innych w jakimkolwiek aspekcie. Gdyby mogli to by dalej na stosie palili homoseksualistow I wyksztalcone kobiety a kazdego o innym kolorze skory zakuliby w kajdany I na pole pracowac. Po drugie, tzw. "polaczki" myla z rasizmem to w jaki sposob Anglicy sie do nich odnosza z ich wlasnej winy. Scisnieci w Polonii, nie znajacy Angielskiego, mieszkajacy po 15 w pokoju I jedzacy zupki tylko po to zeby jak Pan przyjechac na 2 tygodnie do Polski I porzadzic w dresie. Palajacy sie kazdej pracy, bez ambicji, bez aspiracji, bez planow na przyszlosc. Tylko oni, TYLKO I WYLACZNIE TAKIE OSOBY zakladaja tutaj te nienawistne tematy. Jezeli ktos tu przyjechal na stale ulozyc sobie zycie, lub na pare lat aby zobaczyc kawalek swiata I zaczerpnac innej kultury- nie spotkalem sie z rasizmem wobec takich osob. Zdarzaja sie przypadki, ale nie skoncentrowane wokol Polakow tylko ogolne poniewaz sprowodyrowane przez Rasistow. A w Anglii takie osoby sie strasznie tepi- tutaj ludzie wychodza z siebie zeby pokazac rownouprawnienie. Zastanow sie po co wyjezdzasz I w jakim stanie. Potem zacznij brednie wypisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak ju nigga
głupoty, polaków traktują jak gòwno, z małymi wyjątkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich nas? To jedna osoba pisze te tematy. Prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szacunek trzeba sobie zasluzyc. Anglikow na benefitach tez caly kraj traktuje jak zlodzei. Pracujacy imigranci ktorzy buduja sobie zycie to obywatele tacy sami jak kazdy. Kiedy? Kiedy i jak jestescie traktowanie jak gorsi? Ja nawet nie wiem czym o sie objawia? Prosze prsyklady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jak Ci co kiedys wyjechali za czasow unii do UK teraz maja tamtejsze obywatelstwo ciesza sie z brexitu. NO i teraz wyganiaja z Angli tych bez angielskiego obywatelstwa jakby nie wiem sami byli Anglikami z DZIADA PRADZIADA. Porazka po prostu. GDYBY nie UNIA to byscie nadal w PL siedzieli hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uebana swinio, PL jest dzisiaj krajem co zapewnia wiecej niz uk. Setki mozliwosci jak komus chcialo sie uczyc. Ty pewnie po wsbzdecie i siedzisz na kasie w tesco a po pracy obaciagasz z połykiem aby dorobic. Gnij w uk swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska bogaty kraj
polska jest tylko "biedna" na papierze, a naprawde to bogaty w hooj kraj, popatrz naokoło jakie bryki, chaty, ile ludzi po knajpach, klubach, w restauracjach, hotelach, jak ludzie chodzą dobrze ubrani, laski wystrojone i z mejkapem, wszystkie sklepy i galerie zapchane ludźmi, jakoś na poziomie ulicy tej biedy nie widać, a w papierach każdy "zarabia 1500", bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co? Kazdy jest milionerem w Polsce bo wszyscy robia na boku I tylko na papierze 1500zl? Co to za patologia? Jak tak mozna zycie budowac. A skladki emerytalne, a podatki- tacy patrioci tylko ublizac moga innym na emigracji a sami zydza wspomagac swoja cudowna Polsce. Pato- dlatego ludzie uciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uebana swinio, PL jest dzisiaj krajem co zapewnia wiecej niz uk. Setki mozliwosci jak komus chcialo sie uczyc. Ty pewnie po wsbzdecie i siedzisz na kasie w tesco a po pracy obaciagasz z połykiem aby dorobic. Gnij w uk swinio " No niestety - dwa dyplomy, biegla znajomosc 3 jezykow i doswiadczenie zawodowe nie pomogly w Polsce. Trzeba bylo uciekac. Za to w Anglii przynajmniej docenia sie starania ludzi. Przynajmniej u mnie- w firmie prawniczej pracujacej dla NHSu. Poza tym jaki to ma byc niby wstyd jesli ktos pracuje na kasie w Tesco? W Polsce to tak- male pieniadze, zadnych korzysci, niewolnicza praca. W Anglii w Tesco placa wiecej niz w wielu biurach, podwojne stawki po godzinach, 8h dzien pracy + godzina przerwy, znizki, bony, wyjazdy integracyjne. A te setki mozliwosci w Polsce sa wyraznie widoczne kiedy 90% kraju jest na smieciowych umowach. Najwieksza oznaka upadku gospodarki, kiedy pracodawcy nie chca zawierac umowy z niewolnikiem bo jeszcze by trzeba bylo skladki placic- kto to widzial. No coz- u mnie przynajmniej prywatna opieka dentystyczna jest w zestawie, ale co to w porownaniu do Imperium Polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05:02 No wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie swietnie po angielsku, dbam o siebie , myje sie :D i wiele razy spotkalam sie z ksenofobia. Zazdrosne dziewuchy (Angielki, Hiszpanki , Litwinki) mnie obgadywaly ze jestem z Polski i ciekawe jak mialam w domu, itp. Z jednej strony mnie to smieszy... a z drugiej nie powinno. Owszem , wszedzie jest patologia , ale rasizm tu jest duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa myjesz sie. A srom ci capi ze musialas uciekac z PL :D wielka ksiezniczka po wsbzdecie na forum :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol a kto powiedzial ze ona nadal jest zagranica? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hiszpanki dbaja o siebie bardziej niz ty polczyno. Idz na miss kaszalota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie Hiszpanki tylko babki z Ameryki pd i nie dbaja tylko wydają kasę na operacje plastyczne. Hiszpanki to największe babochlopy jakie świat widział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:58 Prawda to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polka zawsze bedzie miala gorzej bo nie jest egzotyczna , nie ma ciemnej skory , angielskie pasztety beda sie czepiac jak Polka jest ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio co rozumiesz przez pojęcie nie wyszło na emigracji. Yebany pastuchu. Żyłem tam ponad 5 lat, zarabialem ponad 2 tys funtow na stałym kontrakcie, bylem brygadzista. Powrót do Polski był moja własna, przemyślana i najlepsza decyzja w życiu. Sam się zwolnilem z pracy. Na emigracji wyszło mi wszystko co sobie zaplanowałem, a więc opanowanie języka, zarobienie na mieszkanie w PL, odłożenia kasy na Powrót i znalezienie normalnej pracy w UK na normalnym stanowisku. Yebana przebrzydla świnio, to tobie na emigracji nie wyszło, ponieważ ciągle tam gnijesz. Właśnie dowiedziałem się, że mój znajomy ze szkoły, który nie ma podstawówki skończonej siedzi juz 7 lat w UK. Taki to właśnie wyczyn tam pracować, każdy łach może wyjechać do UK i tam żyć, smierdzaca świnio. Liz jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polka ladniejsza? :D chyba w bravo girl :D frzncuzki sa ładniejsze niz polki zas angielki lepsze charakterem:) polka jakas moze łądniejsza ale co z tego skoro WREDNA i schamiona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:25 I co jeszcze bingol A jednak siedziec tam musiales jak pastuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:35 Niejedna Polka jest ladniejsza, ale sie nie przyznaje do narodowosci, bo wszedzie robia jej zla opinie Mieszkajac w UK, prawie nie wychodzilam z domu, z natury jestem aspoleczna, nie lubie flirtow, a opinie jaka mialam? no zgadnijcie Koszmarnie sie zyje w UK, nikomu sie nie mozna przyznac do narodowsci , jak sie poznaje znajomych znajomych bo zaraz im mina rzednie / zaczynaja sie zlosliwosci / glupie zarty W PL nie musze "sie ukrywac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:25 Co to jest 2 tys funtow? :D Na przezycie styknie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś ć
gość dziś Swinio co rozumiesz przez pojęcie nie wyszło na emigracji. Yebany pastuchu. Żyłem tam ponad 5 lat, zarabialem ponad 2 tys funtow na stałym kontrakcie, bylem brygadzista. Powrót do Polski był moja własna, przemyślana i najlepsza decyzja w życiu. Sam się zwolnilem z pracy. Na emigracji wyszło mi wszystko co sobie zaplanowałem, a więc opanowanie języka, zarobienie na mieszkanie w PL, odłożenia kasy na Powrót i znalezienie normalnej pracy w UK na normalnym stanowisku. Yebana przebrzydla świnio, to tobie na emigracji nie wyszło, ponieważ ciągle tam gnijesz. Właśnie dowiedziałem się, że mój znajomy ze szkoły, który nie ma podstawówki skończonej siedzi juz 7 lat w UK. Taki to właśnie wyczyn tam pracować, każdy łach może wyjechać do UK i tam żyć, smierdzaca świnio. Liz jaja. x x xx czyli lizałeś jaja Angolom przez 5 lat żeby żyć teraz jak panisko,nie wstyd ci? trzeba było w PL pracować,zarobić na dom ,odłożyć i śmiać się z tych co zostali w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PUDŁO CWELU, liderowanie to nie lizanie angolom ale wyzszy stopien w drabinie cwelu garomyju :D ty nigdy go nie osiagniesz bo bedziesz cwelował w notingam BUEHEHEHHEHEHEEEEEEEE :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze nic tu sie nigdy nie zmieni :D cwel wszedzie mnie widzi i wypisuje ta sama bajeczke o "liderowaniu" na smieciarce BUEEEEHHHHEEEEHHHHEEEEE posada ktora dostal po 4 latach i 11 miesiacach zmywania kibli i doop starym, brzydkim, smierdzacym angolom BUEEEEHHHHHEEEEEEHHH cudowny awans :D bajkopisarz z podstawowym niepelnym to wlasnie on bingol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio liderowanie to nie dla ciebie bajka, ty bedziesz zawsze dla angoli faking forejnasem za bezdurną angielską minimalną. Nie znasz polskich atrakcji i zazdroscisz nam prawdziwym polakom spedzania czasu na mazurach czy na termach których w uk nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość wczoraj PUDŁO CWELU, liderowanie to nie lizanie angolom ale wyzszy stopien w drabinie cwelu garomyju smiech.gif ty nigdy go nie osiagniesz bo bedziesz cwelował w notingam BUEHEHEHHEHEHEEEEEEEE smiech.gif x x wyższy stopień lizania jaj angolom,to dopiero pozycja do pozazdroszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×