Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardulaki

Następny samotny weekend...

Polecane posty

Gość gość
Niestety, u mnie podobnie ale radzić sobie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chcesz porozmawiać na jakimś komunikatorze jak się nudzisz? Zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak..? Czuję ,że życie mi przecieka przez palce.....Inni jeżdżą sobie gdzieś ,spotykają ze znajomymi taka śliczna pogoda,a ja sama w domu ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro masz z kim rozmawiać dlaczego nie zaprosisz tej osoby do siebie? Lepsze chyba takie spotkanie niż rozmowa przez komunikator :) ja znalazłem sobie zainteresowanie, nie znam cie, powinnaś wiedzieć co lubisz, co cię interesuje, wypełniaj jakoś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam szczególnych zainteresowań tym bardziej ,że wracam zmęczona po pracy na nic nie mam siły . Nie wiem jak długo będę tak funkcjonować. Nie ma się do kogo odezwać po pracy tylko ja ze swoimi myślami..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znajomi ze szkoły? Z nikim się nie kolegowałaś? Tak samo w pracy nikogo nie masz? Na weekendzie chyba nie pracujesz to masz czas żeby się czymś zająć, poszukaj czegoś nowego, byłem w podobnym stanie co ty jakieś 2-3 lata temu więc wiem jakie to uczcie ale trzeba było przecież z tego w końcu wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę to niezdrowe oczekiwać, że znajdziesz sobie kogoś, by zapełnił Ci czas i zapewnił rozrywkę. Ja także nie mam partnera, ale jeżdżę "gdzieś" i spotykam się ze znajomymi. Siedzisz sama w domu nie bo musisz, a bo chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj znajomych nie mam wielu ..mam koleżankę ,która miała jechać jutro ze mną na zakupy ale jednak pojedzie po wózek z mężem koleżanka jest w ciąży. Inni znajomi są daleko stąd mają swoje życie możemy się spotkać raz na jakiś czas i to wszystko. Nie wiem gdzie szukać pomysłów na jakąś zmianę..? Nie chodzi o to ,ze ktoś ma mnie zabawiać tylko o to ,że mieszkam sama i mam już tego dość. Nie mam w ogóle motywacji nie chce mi się samej nigdzie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie trzeba spróbować poznać nowych znajomych - na Gumtree, Lento, w Banku Czasu, zagadnąć na ulicy. Zamiast w domu, poczytać książkę w parku, na osiedlowej ławce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że wiecie :-) hahaha za tydz imprezka haha najlepsi DJe hahaha ale się zabawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ogóle ile masz lat autorko ? Czemu w pracy się z nikim nie zaprzyjaźnisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 30 lat za parę tygodni.. w pracy jestem sama w necie poznałam kilka osób ale nic z tego nie wyszło,ostatnio poznałam pewnego faceta ale już się nie odzywa ja też nie będę się narzucać bo do tej pory źle na tym wychodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×