Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Georg40

Kobiety mają sporo mniejsze potrzeby seksualne,media kłamią

Polecane posty

Gość Georg40

Szukać partnerki na seks to jak szukanie igły w stogu siana.Masa ogłoszeń erotycznych tylko i wyłącznie facetów napalonych i spragnionych seksu oraz masa ogłoszeń jedynie prostytutek oczekujących pieniędzy za spotkanie.Kobieta chce pieniędzy,ponieważ sam seks by jej nie wystarczył.Predzej poznam geja do seksu za darmo niż kobietę heteroseksualną.Mogą wpisać się tu kobiety mówiące ze jest inaczej ale to wyjątki.Dlatego faceci nie słuchajcie co mówią media,kobiety nie lubia seksu a męskie ciało jest dla nich obojętne poniewaz nie są wzrokowcami.Jej nie będziesz podniecał pomimo że na widok kobiecego ciała nawet w ubraniu będziesz odczuwał pożądanie.Kobiecość to całkiem inny świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ameryki nie odkryłeś - takie są prawa biologii!!! kobieta szuka ojca dla dzieci - facet ma nie bzykać tylko na rodzinę zarabiać - seks ma być dla niego nagrodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dalej swoje. Ile jeszcze takich samych postow napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta. Ptzyzwyczaili sie zeby im nogi na zawolanie rozkladac. Sorr,dla kobiety seks moze skonczyc sie dzieckiem i odpowiedzialnoscia za kogos do konca zycia. Jak chcesz bez zobowiazan proponuje prostytutke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prawda - kobiety sa aseksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura - ja mam duze potrzeby ale nie będe sie bzykać z byle kim bez zobowiązań...źle to interpretujesz. To nie tak,ze nie chcemy seksu. Nie chcemu seksu bez miłości! Seks powinien isc w parze z uczuciem a nie jakies mechaniczne posuwanie na dyskotece... to wy macie dziwaczne podejscie do seksu,ze sie napalacie na obce baby. Ja lubie męskie ciało ale ładny wygląd to za malo bo musze faceta dobrze znać,żeby coś z tego było. Teraz jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobietą i jestem wzrokowcem jednak samo meskie ciało na mnie nie działa, bo faceci to płeć brzydka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety odczuwają pociąg seksualny do facetów, którzy mają pieniądze, im więcej kasy ma facet, tym bardziej w oczach kobiety atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo nad tym myslales? Taka zolc chyba nie daje ci spac. Biedny impotent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz autorze rację, przynajmniej w moim przypadku, seks wtedy kiedy jest milość tylko i wyłacznie, seks dla samego seksu nie istnieje dla mnie. Jak mam taką potrzebę to najlepiej sobie sama zrobię, męskie ciało mnie nie podnieca bo niby co ma mnie w nim podniecać??? Podniecenie owszem, ale ono rodzi się gdzies w glowie, ale nie z powodu wyglądu, na to się sklada wiele czynników a przede wszystkim dlatego,ze kocham danego mężczyznęi odczuwam znim bliskość. W zyciu bym nie szukała kogos na seks, lub placiła za niego tak jak robią faceci, to dla mnie nie pojęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Georg, nie masz bladego pojecia o kobietach i prezentujesz poziom pryszczatego 16-latka. Kobiety ida do lozka TYLKO z mężczyznami, do ktorych cos czuja, przynajmniej sympatie, a porządna kobieta tylko o ile faceta kocha. Jesli chcesz miec seks z kobieta, ktora cie NIE kocha, to albo placisz prostytutce (jawnej lub zamaskowanej jako "sponsoring"), albo dziewczyna jest pijana, nacpana i sie nie kontroluje, co moze podpaść pod gwałt, wiec... lepiej sie trzymać z daleka. Umawianie sie na seks przez internet z wyposzczonymi mezatkami, to miejska legenda taka jak czarne wołgi i niedźwiedzie spacerujące po ulicach polskich miast (zdarza sie zblakany raz na piec lat w Zakopanem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czatach erotycznych często się umawiaja i kobiety i faceci serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.05 dobre!:P ,no i cała prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×