Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak być mama w uk

Polecane posty

Gość gość

Planuje zostać samotna matka jeszcze nie jestem w ciąży i nie wiem z kim ale takie są moje plany. W związku z tym chciałam się zorientować jak to wszystko wygląda np kiedy urodze czy ktoś się będzie mną opiekował przez pierwsze kilka dni ponieważ nie mam tu nikogo chodzi mi o uk. I jak to wygląda pod zwgl finansowym czy dostanę mieszkanie dla mnie i dziecka ile państwo będzie mi płacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko dostaniesz. Załatwią ci mieszkanie, dadzą zasiłek macierzyński i nie będziesz musiała pracować. Oczywiście pod warunkiem że jesteś obywatelką UK. Jak jesteś obywatelką polską to też otrzymasz pomoc tyle, że w PL od PiS u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to wygląda po urodzeniu czy musze brać taxi do domu i czy w tym pierwszym dniu będzie ze mną jakąś pielęgniarka żeby mi pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyskrob sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzisz i tego samego dnia cie wypisza .Tam uznaja,że ciażą to nie choroba.musisz sobie radzic sama. Zalezy ile czasu jestes w UK,bo jesli od niedawna to nie bedzie latwo ,musisz miec kase na zycie,to jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nim zajdziesz w te ciażę i urodzisz to w UK juz się duzo zmieni na niekorzysć(juz ceny po brexit poszly w gorę). To prowo,nikt chyba tak durnych pytan nie zadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domach tzw.samotnej matki syf,narkotyki,margines absolutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma zaszła w ciążę w uk, nie wiem czy do końca planowanie, ale kiedyś mówiła, że chciałaby być samotną matką i nie brzmiało to jak żart. Wróciła do PL a ojciec dziecka płaci jej sporą kasę-około 8tyś/m-c. Dziewczyna kupiła sobie mieszkanie, samochód, małą oddała teraz do żłobka na kilka godzin, bo rozgląda się pomału za pracą. Sama mówi, że nie ma parcia, ale chce wyjść do ludzi. Może więc zastanów się nad wyborem dobrego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziesz miala p********e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;27 lub 8,mowisz 'wyskrob sie',ale przeciez ona jeszcze w ciąży nie jest wiec rada od czapy! Poza tym w pierwszym zdaniu pisze,że planuje zostać samotna mamą,trudo zrozumiec proste zdania? 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'39,auto,mieszkanie w PL tak sobie kupiła?skad tyle kasy samotna mama ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna którą abdul zaciążył :D jak ja was nienawidze polczyny. W uk robicie bachory i wyłudzacie z councilu mieszkanie od anglikow i socjale. Patologia pełną gębą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 funtow to niskie jak dla faceta z UK alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko bedzie czekoladowe? :D któremu timorowi dałaś szpary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weekend zwalnia od czytania ze zrozumieniem?to do ostaniego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyskrob sie powiedziałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp. Mieszkam w uk od wielu lat ale jakoś tak się złożyło ze nie trafiłam na odpowiedniego partnera i decyzje o tym żeby zająć w ciążę podjęłam na podstawie tego ze nie mam za dużo czasu nie robię się młodsza z roku na rok a faceta nie chce mi się juz szukać po prostu. Oczywiście jestem tutaj bez rodziców msm trochę znajomych wiadomo. Ale zastanawi a m się jak to będzie czy dostanę kogoś od państwa kto mnie zawiezie po porodzie do domu kto mi pomoże w tych pierwszych dniach ? Jaka pomoc mogę dostać jeszcze niż ta finansowa? Nigdzie nie mogę znalesc informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z znajdziesz araba to cię odwiezie. A beżowy bachor by ci nie przeszkadzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz 600 f macierzyńskiego przez 10 miesiecy i tyle...spróbuj za to żyć i opłacić chatę ! Dobre czasy sie skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smierdzaca polczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem 700 £ benefitów , hahahaha eldorado sie skończyło , juz sie nie opłaca robić dzieci w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lpeiej zostac w PL. Program 500+ jest njalepszym programem od 1989 dla polskich rodzin. Brawo PIS. Bez unii Polska za komuny była silnym krajem. Gdyby nie Gierek to polacy mieszkaliby dzis w 10 na pokoju we wsi. Wybudował wielka płytę wiele zakładów przemysłowych i inwestycji drogowych. Nie było bezrobocia i zywnosc była normalna bez tego syfu jak dzis. Ale syropian bolek agent i rzady smierdzacych POmatołów rozwalili to. Oni juz do wladzy nie wroca, narod nie pozwoli na wyprzedawanie majatku drugi raz. Dzisiaj koncerny wyprowadzaja pieniadze z PL i jeszcze smia nam zarzucac ze rozwoj mamy dzieki ue. Ale w 1939 to oni zdradzili polske a angole po zakonczeniu wojny nie oddali polskiego złota tylko je sobie ukradli. Wiec bierzemy z UE to co jest nasze. Europa w 1945 sprzedala nas ruskim ale dzieki zwyklym robotnikom wyzwolilismy sie spod ruskiej okupacji. Dzisiaj budujemy nowe domy lepiej nzi angole i polacy wracaja do kraju. Zostaja tylko nieudacznicy w uk co nie maja pomyslu na zycie i zdradzili polske. Wreszcie mamy polski rzad co dba o interesy polakow i nie kłania sie niemcom co chca do UE sprowadzic miliony nowych ciapatych którzy beda sie wysadzac z pasami szahida na ulicach i gw/alcic biale kobiety bo tak im koran mówi. Gnijcie w uk smiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS da! Jedź do PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to twoje obs/rane PO dało tyle ze 2mln uciekło z PL cwelu :D juz nie beda rzadzic nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile w pl dostane? Tam przynajmniej będę mieć mamę która mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl dostaniesz 500 zł hahahahaha super ci doradzają , no nie moge hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w uk dostaniesz :D kose od jakiegos ciapatego jak mu sie polczyna nie spodoba i tyle. Tepe garomyje na socjalu smierdząca patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w uk i w pl jest bee być samotna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jakas samotna mama zdradzi ile sie dostaje w uk , jesteśmy tutaj anonimowi pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze być w UK samotną matką - ale musisz mieć przynajmniej troje dzieci - wtedy z benefitów będziesz żyć jak królowa jedno dziecko się nie opłaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×