Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak być mama w uk

Polecane posty

Gość gość
Sorry ale ja nie robię tego dla benefitow. Robie to bo pragnę mieć dziecko chciałabym być matką a nie mam faceta i na to się nie zanosi . Benefity mają mi tylko pomóc . Pracuje od lat w bardzo dobrej firmie wiem ze będę mieć od nich na macierzyńskie. Wiem ze jestem w tym sama. Bez rodziców. Bez chłopaka. Tylko ja. Dlatego się pytałam jak to wszystko wygląda pomoc samotnej osobie przy pieluchach przy wyjściu prosto ze szpitala kto mi będzie torby nosił pomagał przy dziecku kiedy nie będę mogła wstać po porodzie itd no i kwestia finansowa bo nie mam w tym pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wrócisz do pracy to zobaczysz jak drogie jest wynajęcie opiekunki !!!! Nie opłaca sie pracowac wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już dzisiaj jest ci ciężko to bądź pewna że z dzieckiem będzie ci jeszcze trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli najlepiej nie mieć dzieci i nie być matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sorry ale ja nie robię tego dla benefitow. Robie to bo pragnę mieć dziecko chciałabym być matką a nie mam faceta i na to się nie zanosi xxx dziecko to nie piesek czy kotek - bo ty chcesz masz fanaberię żeby przytulać i się bawić dziecko potrzebuje ojca - a szczególnie chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko będzie może miało ojca powiem mu kto nim jest i jeżeli facet będzie chciał się widywać z dzieckiem to mu oczywiście pozwolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie zleciały moralizatorki, dziecko jak bedzie miało kochająca mamę to bedzie super czasami to lepiej niz pełne rodziny z przemocą lub ojcem alkoholikiem takie ' na pozor' dobre rodzinki ktore niby wszystko cacy a w czterech ścianach koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie poszukasz na angielskich stronach? Umiesz angielski, prawda? Na pewno jest więcej brytyjek w takiej sytuacji niż Polek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×