Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak okresu

Polecane posty

Gość gość

Witam mam takie pytanie bo nie wiem co robic 8 dzien spoznia mi sie okres z chlopakiem wspolzylam w dniu w ktorym powinnam dostac okres byl to stosunek przerywany robilam test wyszedl negatywny czy to mozliwe ze moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie dostaniesz 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrozkaZinaida
Tak.Urodzisz piecioraczki :)Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak okresu nie musi oznaczać ciąży, może również oznaczać podświadomą pychę i agresję do płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ponad tydzień przed okresem są dni niepłodne wiec wątpię żebyś zaszła wtedy w ciąże, zresztą dodatkowo przecież zrobiłaś test wiec to raczej jakieś zachwiania hormonalne.;) u mnie dość często troszkę sie spóźnia/przestawia-byłam parę razy u ginekologa i wszystko jest ok, pewnie również jesteś młoda i dlatego do końca jeszcze ci sie nie uregulował,ale 8 dni opóźnienia to sporo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz nie wiem teraz co robic chyba kupie jeszcze jeden test i zrobie dodam ze nie mam zadnych uplawow wrecz sucho tez nie raz spoznial mi sie okres ale czy az 8 dni to nie pamietam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz dziewczyna tez pisala pamietam ze zawsze kocha sie z chlopakiem w dniu w ktorym mialaby dostac niby miesiaczke i przez to opozniala w ten sposob wiem chore pytanie ale czy to jest mozliwe ze przez to mi sie spoznia bo ja juz zglupialam i nie wiem boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizm, to nie zegarek szwajcarski, jak będziesz schizować, to i 3 tygodnie Ci się spóźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×