Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny i kobiety

Polecane posty

Gość gość

czy zależy wam żeby wyjść za mąż miec męża dzieci, czy tego chcecie. Czy ulegacie bardziej presji spoleczneij i robicie to z koniecznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chce dzieci nigdy. a meza nie wiem, troche to ryzykowne, ale ze wzgledu na wiek juz mi nie grozi. a kogos do zwiazku bym chciala ale tez mi nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce ale z odpowiednim mężczyznom. Aktualnie skończyłam 28l i nie znalazłam kogoś kto dzielił by te same wartości życiowe i seksualne co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zza winkla
Jak z mężczyznom to nie będzie to łatwe:P Ja bym analfabetki też nie chciał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani nie chce ani nie ulegam presji, ale u boku fajnego mężczyzny będzie mi obojętnie jak on chce żyć: z papierkiem czy bez. Jedno dziecko też mogłabym wychować, ale nie ciągnie mnie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala meza miec. Nie odczuwam presji spolecznej. Chcialabym meza, bo w dwojke razniej i latwiej, bezpieczniej i weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny i kobiety to ciche zboczence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chcem meza ani dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny i kobiety - DLA MLODZIEZY I DLA LUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę wyjść za mąż i urodzić dziecko a potem się rozwieźć. chce mieć chociaż raz męża by ludzie nie gadali, a i dziecko będzie miało lepsze zaplecze. nie chcę żyć długo z facetem bo wolę kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będzie bogaty to z przyjemnośćią przygarne jakiegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet to klopot, nie bede mogla miec seksu z innym samcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(...)nie znalazłam kogoś kto dzielił by te same wartości życiowe i seksualne co ja(...) & O, to nie byle jaka głowa to wymyśliła. Wartości życiowe DZIELIĆ no, no. A seksualne wartości to już moja niepoetycka jaźń nie ogarnia;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
& O, to nie byle jaka głowa to wymyśliła. Wartości życiowe DZIELIĆ no, no. A seksualne wartości to już moja niepoetycka jaźń nie ogarniaoczko.gif Wcale mnie to nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szukam na sile sam sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siłę to można zjeść cytrynę i mówić że jest pyszna. Do założenia rodziny trzeba dorosnąć, dojrzeć, chcieć się ustatkować. Wtedy nie ma już :ja" ale ;my".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan sie przemadrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy mi na czlowieku z którym jestem, a z czasem ślub dużo ułatwi więc owszem - chcę ślubu (ale nie teraz). Co do dzieci - może kiedyś, ale nie czuję żadnej presji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska młodzież już nie odrzuca instytucji małżeństwa i nie kwestionuje jej sensu tak dobitnie, jak jeszcze kilka lat temu.. Coraz częstszym widokiem są młode mamy, łączące naukę z wychowaniem dzieci. Trzydziestoletnie singielki zmieniające partnerów jak rękawiczki powoli stają reliktem lat 90-tych, pamiątką po kultowym "Seksie w wielkim mieście". Teraz powodem do dumy nie jest nowa para designerskich butów, ale mąż u boku i dziecko w wózku. Jestem pewna że powracają tradycyjne, konserwatywne wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, uwalenie sobie perspektyw na rzecz dzieci to nadal głupota, a nie powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w swoim życiu nigdy nie brałam pod uwagę tego by swoje najlepsze lata życia przeznaczyc na wyszalenie się. Mam wspaniałego chłopaka z którym jest mi dobrze i chciałabym z nim być po ślubie...jednak nie zawsze wszystko jest takie proste.narazie moja pensja starcza zaledwie na opłacenie studiow i rachunków a chyba każda marzy o przyjeciu weselnym :)pomimo tego ze chciałabym mieć juz swojego chłopaka za mężą zaczekamy:) czas nigdy nie był zabójcą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz... ja mam nadzieje miec fajnego meza, mile dzieci i radosne stabilne zycie... ale nie szukam go desperacko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie szukam poki co mam 27lat i korzystam z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonoide
Nie chce mieć dzieci i ich nie mam, ale zawsze chciałam mieć męża. I szukam odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:51 a ile masz lat? dlugo szukasz? czemu chcesz miec meza a dzieci nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonoide
28. Nie szukam jakoś zapalczywie, ale oduczyłam się już spotykania z facetami tylko po to, żeby z kimś się spotykać. Umawiam się tylko z potencjalnie rokującymi facetami. Gdzieś od 3 lat nie mogę trafić na właściwego. A dzieci nie chcę, bo ich nie lubię i nigdy nie chciałam ich mieć. To nie dla mnie, byłabym koszmarną matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie rozumie... do czego Ci w takim razie facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to po co :D Zeby miec z kim uprawiac seks, chodzic do kina i wykorzystać jako bankomat :D Nie znasz sie na kobietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci mogę odpowiedzieć - w związku się wchodzi po to żeby kogoś kochać i być kochanym, żeby z kimś dzielić życie. Nie trzeba mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O :D Dzielić życie ale sie usmeilem :D :D :D Raczej dzielić zawartość portfela. Nie wierz kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×