Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wkurza mnie spust nad wyglądem tych celebrytek. jakbym miała tyle kasy to też

Polecane posty

Gość gość

to też bym chodziła do kosmetyczki co chwila, "kupiła" sobie osobistego trenera i dietetyka, chodziła się czesać do najdroższych fryzjerów, robiła drogie zabiegi na włosy, ciało, zrobiłabym plastykę nosa, biustu, jak wiele z nich... dlatego wkurza mnie to podniecanie się, te nagłówki w gazetach, jak to ta gwiazdka czy tamta jest PIĘKNA... z prawie kazdej kobiety o normalnych rysach twarzy dałoby sie zrobić takie coś jak Rozenek czy Lewandowska... KASA KASA KASA... zwykła Kowalska, a nawet na menedżerka w korpo, nie obraca takimi środkami by to wszystko mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spuszajom sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego cie to wkurza, nie rozumiem? Jak to dla ciebie AŻ tak istotne, to skup sie na zarabianiu kasy. Wiekszosc ludzi z kasą sie nie rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większosc ludzi z kasą się nie rodzi ALE większosc tych celebrytek po prostu miala farta typu bogaty tatuś, bogaty partner, łut szczescia. dlatego wkurza mnie spust nad niby urodą tych osób skoro widać że ta uroda to zasługa skalpela, wystarczy zobaczyc stare foty NIE MA LUDZI BRZYDKICH, są tylko BIEDNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Temat wcześnie ktoś rzucił że Ronaldo ma piękne ciało.jakbym miał tyle hajsu też bym takie miał Ale te nasze baby to puste lale zobaczą trochę tapety na mordzie jakiegoś pajaca i chcą się zes rac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:33 dla mnie akurat ROnaldo i jemu podobni to zero urody.....nie znosze facetów w tym stylu, kapuczino w d...pe walony. Nie znosze takich lalusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:33 a faceci to nie? zobaczą naciągnięte wary Siwiec albo Dodzi i juz podnieta... przyganiał kocioł garnkowi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No każda kobieta powie to samo. O ile ma trochę rozumu we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale problemy... Raczej średnio inteligentna osoba zdaje sobie sprawę z tej sztuczności i nie podnieca się takimi rzeczami. Czytajcie coś sensownego, a nie brukowce to zmartwienie odpadnie. A w kobietach typu wymienione to sorry, ale gustują chyba dresy i nastolatki, co w życiu nawet nie otarli o dziewczynę. Wiem, wiem, zaraz ktoś napisze, że na pewno jestem brzydka, a mąż mnie zdradza;-) I jeszcze jedno - jeżeli chodzi o sportowców, to niestety, ale wyrzeźbionego ciała nie da się zrobić za pieniądze. Także zamiast stękać- wziąć się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×