Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość durnereklamy

Obrzydliwe reklamy

Polecane posty

Gość durnereklamy

Nie jestem osobą pruderyjną, to tak na wstępie. Rano włączam tv, piję kawkę, konsumuję śniadanie, a tam reklamy: -leku na grzybicę pochwy, działajacego na wirusowe i bakteryjne zapalenia -leku na zaparcia, gdzie wmawiają, że owoce i kapusta kiszona nie działa, za to jak weźmiesz wieczorem, to rano się wysrasz -na palący problem w dopie, czyli hemoroidy i to maść na smarowanie zada, jak i czopki -na potencję, jak juz konar nie staje.. -prezerwatyw, jak to blond laska wmawia, że w tych akurat każde doznanie się odczuwalne -na biegunkę, by się nie zesrulać w autobusie -na wymioty podczas podróży -na skórkę pomarańczową i obwisłość -na jędrne cycki -na to, by Ci szczęka nie wypadła podczas śmiania się -pampersów, które nawet jak dziecko 5 razy sie zleje, t będzie suchy i lekki, jak piórko -podpasek, z których niebieskie "płyny'' nie wyciekają -tamponów, co się zmieszczą w każdą dziurę... Czy oni dbają o moją figurę? Macie jeszcze jakieś typy nie do końca 'przyjemnych' reklam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnereklamy
O łupieżu i grzybicy paznokci zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie włączaj rano tv to i nie będziesz oglądać i narzekać na reklamy. Proste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa to reklamy produktów najbardziej przyziemnych. Mnie fizjonomia nie obrzydza, pracuje ma oddziale opiekunczym, wiec produkt na hemoroidy nie robi wrażenia. Gorsze sa reklamy z półnagimi kobietami, reklama żelu i biust kobiety, okropne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnereklamy
autorko nie włączaj rano tv to i nie będziesz oglądać i narzekać na reklamy. Proste ? x Ale z wieczora jest to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnereklamy
Sa to reklamy produktów najbardziej przyziemnych. Mnie fizjonomia nie obrzydza, pracuje ma oddziale opiekunczym, wiec produkt na hemoroidy nie robi wrażenia. Gorsze sa reklamy z półnagimi kobietami, reklama żelu i biust kobiety, okropne . x Nic, co ludzkie nie jest nam obce, ale czy aby epatowanie takimi reklamami niezależnie od pory dnia jest właściwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to nie brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah chyba wszystko już wymieniłaś ;)jeszcze co 5 minut widzę reklamę o niechcianych dzieciach " kochanie, zdążę wyciągnąć" i AXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braveran i hemoroidy to hit wśród reklam :D Jeszcze te na pocenie się, obleśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnereklamy
Na pocenie i władki dla moczacych się też reklamują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie mam telewizora, rano odpalam internet i nikt mi kawy nie obrzydza sraczką i czopkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Mnie fizjonomia nie obrzydza" ale czemu czyjas twarz mialaby ci obrzydzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez z powodu reklam nie ogladam tv, nie moge tez sluchac radia bo co chwila sa reklamy. Doprowadzaja mnie do szalu, chyba powinnam sie leczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba powinnam sie leczyc. x Nie, nie powinnas. Płacisz abonament lub kablówkę, to w imię czego masz jeszcze oglądać reklamy? Wczoraj w przerwie meczu 15 minut, to były reklamy, przełączam na inny kanał, tam też reklamy. Doją nas i jeszcze dodatkowo zarabiają. Ja już nie włączam tv, pierniczę, te na internecie poblokowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zesrulać się" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A suchych pięt nie macie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie fizjonomia nie obrzydza x Sprawdź znaczenie pojęcia "fizjonomia". Słusznie ktoś napisał: "gość dziś Mnie fizjonomia nie obrzydza" ale czemu czyjas twarz mialaby ci obrzydzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam czasu na oglądanie telewizji, zwłaszcza od rana.Przy dzieciach zawsze jest zajęcie a nie gapienie się w pudło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprocz obrzydliwych sa jeszcze robiace z kobiet debili: nie moge po prostu zdzierzyc prania w pralce na srodku łąki noż qrwa. A ostatnio bodajze dulux te dzieci co wala pila z blota po scianie i niemowle ktore wylalo chyba 5 l soku na sciane @_@ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam czasu na oglądanie telewizji, zwłaszcza od rana.Przy dzieciach zawsze jest zajęcie a nie gapienie się w pudło. xxx W południe i wieczorem, a nawet nocą też lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy dzieciach dochodzi jeszcze problem: mamo, a do czego są podpaski, a co to są upławy, a hemoroidy? Mój syn bombarduje takimi pytaniami, bo zawsze gdzieś coś usłyszy. A w temacie - ja też nie jestem pruderyjna ani obrzydliwa, ale ta reklama z konarem, który nie chce płonąć mnie rozwala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najbardziej obrzydliwa jest reklama Old Spice z tym czarnoskórym facetem, któremu wyrasta druga ręką i pojawiają się gadają e usta na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez wkurza ta reklama, gdzie dziecko kopie ubłocona piłką po ścianie, a matka się śmieje. Znakomite wychowanie. Wczoraj słyszałam w radiu reklamę emolientów nivea, gdzie matka przemawia, jakby zupełnie zidiociała. Najgorsze jest to, że reklamy lecą równocześnie na kilku stacjach. Chyba specjalnie sie tak umawiają, bo wiedza, że ludzie przełączają radio czy telewizor jak tylko pojawi się blok reklamowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnereklamy
Mnie tez wkurza ta reklama, gdzie dziecko kopie ubłocona piłką po ścianie, a matka się śmieje. Znakomite wychowanie. Wczoraj słyszałam w radiu reklamę emolientów nivea, gdzie matka przemawia, jakby zupełnie zidiociała. Najgorsze jest to, że reklamy lecą równocześnie na kilku stacjach. Chyba specjalnie sie tak umawiają, bo wiedza, że ludzie przełączają radio czy telewizor jak tylko pojawi się blok reklamowy. x Dokładnie, czy chcesz, czy nie musisz je oglądać, a ta reklama o której piszesz jest koszmarna, tak samo, jak przemawiająca mamusia w reklamie farb, o tym że jej synuś jest uczulony na wszystko poza komiksami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niemieckiej telewizji nie widziałem ani jednej reklamy która byłaby obrzydliwa, zero grzybic, wrzeszczących ludzi itp. Podejrzewam że mają jakieś ograniczenia dla reklamodawców. Tylko Polacy są zalewani szambem z odbiorników, widać kto nami rządzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat nie ogladam TV ani reklam. Co mnie jednak wkurza to wszędzie ryj Lewandowskiego, rzygac się. Byłam dziś w media expert i jego obrzydliwy ryj przy telefonach za 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo

Temat słuszny. Zgadzamy się na zohydzanie naszego świata. Bo to jest nasz świat, za który płacimy kablówkom. Teraz przy rozmowie o abonamencie mówię "ile za ten ohydny blok reklamowy"? Na dodatek produkty to zwykłe oszustwo. Polowanie na naiwnych. Owszem są reklamy przyjemne, mogę nawet powiedzieć, że zdarzają się takie które lubię. Ale jakiś wysoko wykształcony (z dużego miasta) uznał, że reklama drażniąca lepiej działa. Powinniśmy się sprzeciwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To po co oglądacie i płacicie za tv frajerzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha, w sumie to masz trochę racji, ale mnie te reklamy nie brzydzą. Ludzkie sprawy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie wkurfiają reklamy, gdzie ludzie kaszlą, jeden po drugim i ten kaszel się wręcz nakłada na siebie. Kto to wymyśla? No szczekają jak psy i to tak głośno charczy to wszystko i gulgota flegmą, że mi się jedzenie cofa.

Druga jest seria reklam Piątnicy z tą obrzydliwą staruchą z chińską krótszą zębową, skrzeczącą ze wschodnim akcentem:

Chelejep to tilko skądś tam i kultiura liudowa bakterjii...

Serio przestałam kupować piątnicę. Najgorsze, że teraz w radiu też ta paskuda skrzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×