Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tylko ja jedna

Polecane posty

Gość gość

Nie przepadam za moja tesciowa i jej rozpieszcona coreczka - siostra mojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie Ty jedna :) Mnie przeraża fakt, że kiedyś będzie trzeba zaopiekować się teściami (co zrozumiałe) i na karku będzie jeszcze siostrunia-a rozpieszczonej starej panny niańczyć nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj nie jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazlam swojej szwagierce fagasa, co twardo trzyma ja za łeb. Teraz chodzi jak w zegarku, nawdt tesciowa nie moze tam palucha wepchnac :D Zrobcie to samo, bedziecie miały lalunie z głowy, bo z czasem bedzie rodzic dzieciary i skonczy sie czas na p*****ly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh dzieki dziewczyny, czasami juz nie daje z nimi rady. Ja mam dwojke malych dzieci (rok po roku), nikt nam (ja i maz) nie pomaga przy maluszkach i spoko dajemy rade mimo ze jestesmy czesto wykonczeni. Ale za to gdy pojedziemy do tesciowej (200 km) to zawsze slyszymy jaka jej corunia jest biedna, jaka zapracoawana i zmeczona ( ona ma 1 dziecko ) i mamusie, ktora non stop jej pomaga bo mieszkaja kilometr od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.07.06 Czyżbyś bólu doopy dostawała z zazdrości? a gdze masz swoją mamusię? czemu ci nie pomaga a jak nie pomaga to niech da kasę na pomoc domową? skoro to taka moda ze trzeba dzieciorobom pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.59 to chyba dobrze ze matka pomaga własnej corce? Swoje zale kieruj do własnej rodziny ze maja cie w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×