Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGUSIA31

USG pranetalne 4 D pomyłka płci

Polecane posty

Gość Agusia31
Piszesz ze chcialas 3 corke ? To udało się czy jest 3 syn a może pozostałas przy 2 chlopcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja z . Mam trzecią córkę :) teraz ma 9 miesięcy. U mnie w 13 tygodniu lekarz dał 80% szans na dziewczynkę, dopiero w 17 tyg potwierdził na 100%. Ale ja aż do porodu nie dowierzałam ;) Z kolei mój drugi syn w 12 tyg też miał być na 80% dziewczynką, więc wg mnie jeszcze nic nie jest przesądzone. Na tych przykładach, które wklejasz, ciężko się czegoś dopatrzeć takiemu laikowi jak ja. Narządy wyglądają naprawdę bardzo podobnie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autoko na tym zdjęciu przy dziewczynce, to kuleczki to chyba nie są narządy płciowe, mi to na pępowinę wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a masz takie zdjęcie pokazujące co jest między nóżkami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Tylko to jedno odnośnie płci mam zdjęcie całe badanie trwało z 40 min w połowie lekarka pytała czy chce znać płeć a ja ze narazie niech wszystko pobada czy zdrowe pomierzy a na samym koncu wizyty mi powie bo przyznam szczerze ze nastawiona byłam na corke i bałam się wcześniej mojej reakcji . I tak własnie było z 40 minutowego badania na końcu uchwycila właśnie to zdjęcie z tymi kulkami ne trwało to nawet pół minuty może sekundy i mówi że to synek a ja czy się nie pomyliła nigdy a ona ze 2 razy ale ze powiedziała ze dziewczynka a później coś uroslo a ze tu jest do góry to powinien być chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Nikt już się nie wypowie? ?????? Dam znać po badaniu polowkowym wtedy będzie juz 100% pewności. Tylko ja starszy synek i moja mama jesteśmy zawiedzione gdyby miałby być synek, mężowi to bez różnicy a cała reszta rodziny kuzynki bratowe szwagierki koleżanki widzę ich miny jak w głębi duszy cieszą się ze mi się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany a cóż tu się wypowiadać? Będzie to co będzie. Teraz już nie masz na płeć żadnego wpływu. Sama mam 2 synów i szczerze mówiąc mimo że liczyłam że może będzie córka to nie zamieniłabym ich na żadną dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Ja tez bym swoich nie zamieniła na dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Jak ktoś nie ma nic do powiedzenia tylko kogoś ocenia po co wogole komentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Jak obiecałam pisze . Jestem dziś po badaniu usg w 19 tyg ciazy i moja lekarka mi mówi ze siurka nie widzi że prawdopodobnie dziewczynka ale ze potwierdzi za 3 tyg na kolejnym usg. Nawet nie potrafię się cieszyc. Wole się po ten miło zaskoczyć niz się teraz nastawić jednak na corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam się odezwać w 12 tyg była dziewczynka w 20 chłopak apóźniej znowu niewiadoma, ostatnio w badaniu chłopieć 33tc ale w poniedziałek będę na dokładnym usg więc bardziej się upewnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim stadium ciąży płeć określa się z profilu po kącie odchylenia wyrostka płciowego. A nie po tym co widac między nogami. Zdjecie autorki jest wyrazne i niedwuznaczne, to wrecz podrecznikowy przykład chłopięcych narządów płciowych we wczesnym stadium rozwoju. Z tego dziewczynki nie będzie. Dodam ze dla mnie chlopcy sa super i kiedys chcialam miec samych chlopcow.Rozumiem jednak twoje rozczarowanie,nie sluchaj idiotek,kazdy ma jakies preferencje i prawo do marzen. Fajnie gdy jest jakis balans plci w rodzinie choc to przeciez zadna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, życzę Ci żeby juz ta córcia została i byla zdrowiutka :) Ja jestem w pierwszej ciąży i bardzo chciałam chłopca. Na polowkowym okazalo się ze bd dziewczynka. I tak sie ciesze:) wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
12 tydz syn teraz 19 tydz córka . Umowilam się prywatnie na usg 3d w 20 tyg i myślę że już bede wiedzieć na 100% bo szczerze myslalam ze mi potwierdzi syna ze siurek jak nic a tu znowu jakaś niepotrzebna nadzieja a już się pogodzilam z myślą że będę mama 3 synkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Dajcie znać co tam u was dziewczyny wyszło naprawdę ja się odezwę za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggaa30
to czekam na info, ja mam polowkowe 3.09 więc też się odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Do gość z 16.08.2016 z godz 22.53 i co po poniedziałkowym badaniu zostaje jednak przy chlopcu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Dziś jestem po 3 D i na 99 % syn . Czar prysnął ale najważniejsze że zdowe maleństwo 320g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggaa30
czyli jednak chlopak, tak jak mowilam na podstawie zdjec isg, tam byl chlopak jak nic ;] no i jak widac jest. najważniejsze, że zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Aggaa30 i co u Ciebie wyszło po polowkowym? ???? Bo moja lekarka dalej dziś nic nie widzi pewnie nie widzi bo na nfz. Jakbym nie była prywatnie na usg to pewnie miałabym juz coś różowego bo i w 19 i 22 teraz mówi mi lekarka ze dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaagaa30
hej :)u mnie chłopak na 100% tak jak na usg prenatalnym, ale ja na tym zdjęciu z prenatalnych po tym jak wygląda ten wyrostek płciowy wierzyłam lekarzowi, no i się sprawdziło. Mam już córeczkę 17 mc,może syn będzie grzeczniejszy heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Ale mam lekarkę juz 3 raz w 26 tygodniu teraz jestem a jej wygląda na dziewczynkę bo ani siusiaka ani worka mosznowego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaagaa30
to twoja lekarka kiepska jest, albo ma kiepski sprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Teraz chodzę na NFZ dlatego nic nie widzi . Prywatnie robiłam sobie tylko gdzie indziej genetyczne w 12 tyg i polowkowe 20 tyg żeby mieć pewnisc ze dziecko zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Jestem prywatnie po usg 3d w 28 tc i mały zdowiutki 1300 g ma zadarty nosek do góry i oczywiście 100% chłopcem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam na wizycie i moja doktor badała mnie bardzo nowoczesnym aparatem, samsung bodajże, bardzo dokładny sprzęt. Spodobało mi się, że poprzez aplikację mogę takie badanie z usg przesłać mężowi, czy pokazać rodzinie. Miałyście może też badanie takim usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ja nie mialam USG 3D, ale...Zwukle pokazywalo cala ciaze chlopaka...a ostatnie USG przed porodem pokazalo (u innego lekarza) dziewczynke. Urodzila sie dziewczynka. Wszystko jest mozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×