Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGUSIA31

USG pranetalne 4 D pomyłka płci

Polecane posty

Gość gość
Nie chce mi się szukać ale mam zdjęcie usg z 15 tyg gdzie widać niby jajka i to jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Czyli sugerujesz ze moje jajka w porównaniu do twojego usg są makutkie? ? To chyba dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
u mnie w 12 tyg na usg 4d była raczej córka, na połówkowym ten sam lekarz powiedział,że na 100% chłopak też usg 4d, później prowadzący lekarz mówił ze raczej chłopak gdzieś 80% a dziś w 28tyg nie jest pewny plci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Odnośnie tego 15 tc ze niby jajka to ty pisałaś ze jednak w 17 tc cora wyszła i nadal potwierdzają. Ciężko się zorientowac czy to nowa wypowidz czy wczesniejsza jAK piszesz jako gość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Aniela jestes drugie tyle dalej niż ja w ciazy daj znać jak juz urodzisz albo ci powiedzą na kolejnym usg. To że na poczatku corka to jeszcze zrozumie ale jak na polowkowym na 100 % chlopak to pewnie tak już zostanie. A to twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Aniela jestes drugie tyle dalej niż ja w ciazy daj znać jak juz urodzisz albo ci powiedzą na kolejnym usg. To że na poczatku corka to jeszcze zrozumie ale jak na polowkowym na 100 % chlopak to pewnie tak już zostanie. A to twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
dam znać następna wizyta za 3 tyg zobaczymy co wtedy będzie. To drugie dziecko - pierwsza córka dlatego cieszyłam się na chłopca a teraz znów niewiadoma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
aż się zastanawiam czy nie iść jeszcze raz do tego lekarza od 4d;) mój prowadzący ma raczej słaby sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Wszyscy mi tu piszą ze polowkowe usg raczej pewne, piszą tez ze na 4d dobrym sprzęcie nawet w 12 tc nie ma pomyłek wiec w twoim przypadku dalej masz 50 / 50 jak przed pierwszym . Ja teraz poszłabym na twoim miejscu po konkretna odpowiedz na 4d w tym tygodniu to napewno się lekarz nie pomyli i będziesz mogła gromadzić wyprawkę dla synka skoro pierwsza jest cora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Mi z pierwszym się nie pomylił lekarz z drugim tez nie to i z trzecim nie mam co liczyć na pomyłkę. Może ktoś pomyśli ze jestem glupia ale byłam 3 razy u wrozki w przeciągu ostatnich 2 lat. Ludzi ma masę bierze co łaska i wróży z normalnej tali kart. Byłam 3 razy i za każdym razem wróżył mi to samo odnośnie zdrowia rodziny a w tym i dzieci i zawsze ze będę mieć 2 synow i jeszcze jedno dziecko corke ha ha . Chyba dlatego też zaplanowalam ta 3 ciaze ze może akurat się uda. A tu bach pech wszystko się sprawdzilo jedynie nie cora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w 12 Tc lekarz powiedział że będzie córka no i jest. Według chińskiego kalendarza też miała być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
W chiński kalendarz nie wierze ani razu się nie sprawdził . Wg tego kalendarza wszystkie z danego roku mając tyle lat co ja w styczniu urodziłyby dziecko jednej płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Wszyscy uważaja ze na tym zdjęciu usg jest chłopiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko niby nie chcesz juz wiedziec, ale chcesz:) poczekaj te kilka tygidni i idz na polowkowe, bedziesz wiedziec na pewno. Ja tam siusiaka nie widze szczerze mówiąc, to moze byc****epowina, najlepiej zaczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak nie da rade wejsc w lika to w google grafika wpisz nub theory i pojawia sie zdjecia usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie nie pokolei w głowie z tą pulcia. Tak jak tam ktoś wcześniej napisał. Takie baby jak autorka nie powinny być wogole matkami. Wcale się nie zdziwię jak w przyszłości syn kopnie Cię w d**e. Bo matka z takim podejściem nie zbuduje dobrych relacji. I na pewno prędzej czy później ktoś mu powie jak bardzo chciałaś córkę i ze do ostatniej chwili miałaś nadzieję że będzie córka. Nie wiem jak spojrzysz potem dziecku w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie tam wszystko sie sprawdzilo i kalendarz chinski i test z moczu i inne zabobony na dziewczynke i usg 4 d tez ,wiec cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Czyli sprawdzone naukowo po kącie nachylenia powyżej 30 stopni albo tak jak u mnie pionowo to chłopak a jak równolegle do nóżek do dziewczynka? I ma tym etapie to tylko po tym mozna rozpoznać skoro są niemal identyczne narzady plciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wiec cos w tym jest", no jest, 50% szansy. Tyle samo co przy rzucie monetą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Do gościa co mnie tak osadzila to jest forum pod innym tematem a jak chcesz kogoś osądzać to znajdź sobie inny temat bo nikt tutaj nie prosił o opinie czy syn będzie miał mnie w d***e czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Kocham swoich synów i nieraz im mówiłam ze mamusia chciała córeczkę ale teraz nie zamienilaby ich na tysiąc dziewczynek bo tak strasznie ich kocha. I ani 2 letni ani tym bardziej 9 letni syn nie robi z tego jakiejś tragedii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Dziwi mnie dlaczego lekarka nie powiedziała mi ze na 100 % chłopiec skoro to takie pewne tylko na 90%. Skoro ten kat nachylenia taki wiarygodny i ju nic sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Wiem ze mialam dać sobie juz spokuj wiem ze chłopak ale dalej mam 1 % nadziei zanim zrobię usg polowkowe i dlatego powtarzam wątek ze może ktoś jeszcze coś napisze. PO USG POLOWKOWYM W 20 TC ZAWSZE SIĘ JUŻ PRZESTAWIAM Z MYŚLENIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Obu chłopaków poznałam płeć w 20 TC wiec może dlatego się tak nakrecilam i niedowierzam ze to zawcześnie . W całej rodzinie tylko ja mam samych chlopakow u brata u wszystkich kuzynek i kuzynów mają parki ewentualnie 2 dziewczynki. Ta presja otoczenia i te gadanie wkoło o małej ksiezniczce chyba mnie przerosła. Prosze nie osadzajcie mnie kocham swoich synów a tego najmłodszego bede kochać najbardziej . Juz wiem ze to dopiero będzie MAMI synus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autrko ja Cie doskonale rozumiem ;] i nie przejmuj się tymi przytakami, że nie zasługujesz na dzieci etc. olać je. narządy są podobne ale ich ułożenie jest inne, tak jak napisałaś po kącie nachylenia. Mi lekarz w 13 tc powiedział 99,1 % na chłopaka ;] a te 0.9 % to nie wiem na co ;] ale lekarz ma bardzo dobry sprzęt i jest dobrym specjalistą usg więc wierze w to co powiedział. Oczywiście, możesz mieć nadzieje ;] jeszcze przez parę tyg, ale nie nastawiaj się na zmianę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się Autorce nie dziwię, że ma 2 synów i marzy o córce. Dziwię się kobietom, które są w 1 ciąży i obsesyjnie marzą np. o dziewczynce, boją się, że syna nie pokochają i są one niedojrzałe i faktycznie powinny nie kusić losu i modlić się, żeby dziecko urodziło się zdrowe, ale w tym wypadku jest to normalne i sama często się z tym spotykam. Moja siostra jest najwspanialszą matką jaką znam, ma 2 synów, za których wskoczylaby w ogień, ale sama odgrażała się, że 3 ma być dziewczynka i koniec:-P Im się akurat udało i mają wymarzoną córcię, co wcale nie wpłynęło na to, że mała się urodziła, stała się oczkiem w głowie, a synowie zeszli na dalszy plan, bo to właśnie bracia najbardziej rozpieszczają młodszą siostrę, traktują ją jak księżniczkę, sami chodzą z wózkiem na spacery, wszystko chcą przy niej robić. Życzę Autorce, aby jej marzenie sie spełniło. jakieś tam szanse na pewno są, bo usg 4 d jest bardzo dokładne, ale to jednak dopiero 12 tydzień i na tym etapie większość lekarzy w ogóle nie chce sprawdzić płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko u mnie pierwsza miała być dziewczynka, a przy porodzie okazało się że jest chłopiec. Było mi obojętne jaka płeć ale nutka rozczarowania była bo jednak się na córkę podświadomie nastawilam. W drugiej ciąży marzyłam o dziewczynce i byłam bardzo nastawiona właśnie na dziewczynkę choć wiedziałam że szanse to 50 na 50. W 12 t.c lekarz (nie ten co przy pierwszej ciąży) nie podał płci. W 20 tc powiedział ze na 100% dziewczynka. I urodziła się dziewczynka. Doskonale rozumiem chcec posiadania córki, tym bardziej że masz już dwóch chłopców. Nie ma w tym nic złego. Ale pamiętaj ze usg się myli nie raz, nawet to najlepsze. Zawsze wiec masz jakiś procent szans ze ta pomyłka akurat u Ciebie nastąpiła. Tego Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Dzięki dziewczyny ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia31
Dzięki dziewczyny ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×