Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kanapy Sofy nie służa do spania.

Polecane posty

Gość Aneta

Ja mam wygodną sofę z Kieleckiej Fabryki Mebli, wygodnie się śpi, zdecydowanie lepiej niż na materacu, był dla mnie za miękki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.07.2016 o 19:01, Gość gość napisał:

Ale to nie chodzi o szerokośc sofy, tylko o materac, który sofa ma piankowy, a materac w łóżku jest sprężynowy, gdzie czemu zapewnia odpowienia amortyzacje i dopasowanie do kregoslupa. Zadna sofa nie bedzie tak wygodna i zdrowa dla kregoslupa jak normalne lozko z materacem.

Ja mam kanapy na sprężynach falistych, są tak wygodne, że nie zamienię ich na żadne łóżko, którego złożyć nie można i zajmuje dużo miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Nie mi to oceniać. Ja mam w salonie sofę i często goście się prześpią na sofie i nikt z tego tragedii nie robi. Teraz mamy sofę od Unii Meble i jest ok. Wygodna na codzień żeby posiedzieć i pooglądać tv czy pograć na konsoli, a jako dodatkowe łóżko też się sprawdza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro
Dnia 6.07.2016 o 19:51, Gość gość napisał:

sofy to łóżka dla cebulactwa biedactwa

Czyli dla Ciebie. Mam 3 dzieci oddałem dwa pokoje dla Dzieci, przez co straciłem sypialnię. Mam mieszkanie 74 m. Jeżeli uważasz, że kazdy biedak jak to pewnie określasz ma takie mieszkanie i nie ma 5 pokoi to gratuluje Buraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A ja mam sofę rozkładaną ktora świetnie służy do spania i jest wiielfunkcyjna. Dla gosci idealna. Kazdy chwali że wygodna, a taką perełke zamowiłam w Unia Meble super firma i super rzeczy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×