Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Częsty gość

Hybrydy

Polecane posty

gość1985, jest to uzupełnienie kolekcji Unique, zapraszamy na nasz fanpage, gdzie można dowiedzieć się nieco więcej :) W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hybrydy są świetne! długo się trzymają, nie są takie grube jak żele, a robi się je tak łatwo jakby zwykłymi lakierami. Ja używam Makear akurat http://makear.pl/pl/ i jestem strasznie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partetka
Do każdego ale jednak znacznie sie od siebie takie lampy róznią. Lampa LED jest trochę droższa od tradycyjnej ale na plus przemawia to , że nie trzeba w niej wymieniać żarówek, co jest jej bardzo wielkim plusem. Ledy są w niej zamontowane na stałe, a my oszczędzamy na świetlówkach. Poza tym lampy LED są małe, zgrabne, i nie zajmują dużo miejsca na stoliku. Zobacz sobie na stronie semilac.pl jaki masz wybór i jakie rodzaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawędzka
ja sobie nie wyobrażam już innego mani jak tylko hybryda.. próbowałam kilku marek i najlepiej sprawdza się u mnie semilac jeśli chodzi o krycie i wytrzymałość, a kupowałam cały zestaw na www.topdrogeria.pl i jak domawiam kolejne kolory to też u nich na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosteraka
Ja zamawiałam bezpośrednio ze strony Semilac.pl i szybko doszła przesyłka. Zestaw kosztował tyle samo co te z allegro, więc nie musiałam nic przepłacać. Lakiery mają we wszystkich odcieniach kolorystycznych i nawet z dostępnością nowych serii nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliczka
widzę, że nie tylko ja jestem fanką semilac. a jak już zainwestujesz w taki zestaw, to koniecznie zapisz się na profesjonalny kurs. Będziesz mogła robić "pazurki' nie tylko sobie, ale też przyjaciółkom i znajomym... kto wie może zmienisz wykonywany zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta11
też się zakochałam w hybrydach, już sobie nie wyobrażam powrotu do zwyklych lakierów, super wygoda, używam lakierów mollon, wybrałam je bo są bez formaldehydu i bpa, aktualnie mam na paznokciach piękną śliwkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguulla
U mnie obecnie biało niebieskie zimowo- sylwestrowe, a lakiery kupuje ostatnio tylko w MakeAR, są bardzo trwałe i super kryją. Jedna warstwa czasem tylko wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie wyobrażam sobie malować paznokci innymi lakierami niż hybrydowe. Wygoda totalna i zawsze ładne, zadbane dłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, działam w Kole Dermatologicznym na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i piszę pracę o działaniach ubocznych hybryd. Proszę o wypełnienie ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbi -1fCUkN6k6aqA3uuI6HTZVMt1hqUAHQ65E9Xcv0V-8rHQ/viewform Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny prosze doradzcie cos. Potrzebuje niewidocznego dla oka innych ludzi manicuru takiego co by mi utwardzil paznokcie a mimo to by wygladaly na moje wlasne bez ingerencji lakieru itp. Czy bezbarwna hybryda jakas hard i na to top matt zdala by egzamin? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Jak najbardziej możesz, jednak według mnie Semilac, to wiodąca firma jeśli chodzi o lakiery hybrydowe. Zresztą sama to widzę chodząc do kosmetyczek, zawsze właśnie mają w swoim salonie Semilac, więc myślę, że komu jak komu, ale osobom, które zajmują się tym profesjonalnie na co dzień, jak najbardziej można zaufać. Jeśli chodzi o kupowanie lakierów, to też szukajcie w sieci, bo na przykład tutaj https://www.cocolita.pl/hybrydy/semilac-lakier-hybrydowy-034-mardi-gras-7ml można je znaleźć w bardzo korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zrobilam hybrydy ale po zdjeciu to sie przerazilam w jakim stanie jest plytka paznokcia,ogladalam an YouTube kanal red lipstick monster i ta dziewczyna powiedziala,ze nie szliuje paznokci przed zalozeniem tylko dobrze odtluszcza.teraz tez tak zrobilam,trzymaja tak samo juz dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiej bazy używacie? zastanawiam się nad semilac i makear, bo te dwie poleciła dziewczyna na wyspie z lakierami... są w podobnej cenie, więc to nie argument, która lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej polecam Ci bazę od Makear, Semilac się nie umywa, nawet przy hardzie hybryda odpadała mi po kilku dniach. Natmiast jeśli chodzi o bazę z Makear to używam Base coat oraz Top no wipe. Moje ukochane produkty-łatwo sie aplikują , paznokcie pięknie błyszczą, a hybryda trzyma się ok 4 tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja Wam zdecydowanie polecam i lampy i lakiery Nailaca. Jakość jest nieporównywalnie lepsza od innych marek lakierów hybrydowych, a wiem, co mówię, bo wypróbowałam już wiele tych najbardziej znanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety, dlatego powinnyśmy zwracać na nie uwagę i dołożyć wszelkich starań, aby prezentowały się nienagannie. Na szczęście dzisiaj nie musimy już chodzić do kosmetyczki, możemy zatroszczyć się o nasze pazurki również w zaciszu domowym.http://www.waks.info.pl/nowoczesne-zele-ktore-skracaja-czas-przedluzania-paznokci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×