Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę znaleźć dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Nie mogę znaleźć dziewczyny , a spotkałem się już może z 18-nastoma dziewczynami... , zawsze to się kończy na jednym spotkaniu.  Byłem na spotkaniu z kolejną dziewczyną z tindera , a jak napisałem by się spotkała na 2 spotkanie to mi pisała , że nie nadajemy na tych samych falach i że nie bawiła się ze mną dobrze. Ogółem spotkanie wyglądało tak , że siedzieliśmy w takim jakby parku nad rzeką , piliśmy piwko i gadaliśmy... Co powinienem zrobić by dziewczyny były mną zainteresowane ? A zarazem traktowały mnie jako potencjalnego chłopaka/kochanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz trafić na kogoś dla siebie,z desperacji nic dobrego nie będzie uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle , że to trochę dziwne u mnie bo większość moich znajomych mieli jakieś dziewczyny kochanki i po części chciałbym mieć jakiś wybór w tej materii bo ogólnie to jest tak , że laski się ze mną spotkają i potem lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo byłem na szybkich randkach i zdarzyło się że żadna mnie nie wybrał np. z 12stu dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj fotę to powiemi Ci dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata mam , a co do foty to mogę pokazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec jestes mlody. Daj sobie spokoj z tinderami i jakimis szybkimi randkami, bo to pachnie deaperacja. Laski z takich portali tez oczekuja niewiadomo czego czesto nawet same nie wiedza czego chca. Jak chcesz pokaz fotke, zobaczymy, ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z telefonu piszę teraz , więc ciężko będzie z tym zdjęciem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze: jeśli dochodzi do spotkania w realu, musisz się spodobać , w wyglądu i z charakteru. Jeśli będą te dwie składowe, to dziewczyna uruchomi w sobie emocje do Ciebie. Trudno jest niestety spotkać się w tym samym miejscu, to znaczy, aby kliknęło w tej materii z oby dwu stron. Czasami jest tak, że po prostu się nie spodobasz wizualnie i już nawet charakter nie podejdzie. Albo na odwrót, będziesz pociągający, ale nieciekawy, męczący. Musisz nastawić się na proces i być wytrwałym. Dobór w pary trochę trwa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś skoro tinder i speed dating to lipa to gdzie można ? Uprzedzam przed znajomych nie mam jak... wstawiłem fotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że na Tinderze spokojnie można kogoś fajnego poznać, ale trzeba być wytrwałym i wyłowić swoją perełkę w tym "kiermaszu ofert" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A studiujesz gdzies czy pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam Tobie radę,zapuść sobie długie włosy,dodadzą Tobie uroku osobistego,takiej delikatności.Spójrz na kobiety,każda nosi długie włosy,bo wiedzą,że włosy są ozdobą człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pracuje w biurze w spedycji. .. , w pracy u mnie są tylko 2 mężatki i jeden koleś i to wszystko. dziś a co na tym swoim zdjęciu co wstawiłem wyglądam mało delikatnie ? W ogóle jak według ciebie i ogółem osób to oglądających się prezentuję z wyglądu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:11 Jestem mężczyzną,ale według mnie gdybyś miał długie włosy to dodałoby Ci delikatności.Dużo kobiet lubi taki typ urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie jestes przystojny i nie musisz nic zmieniac w swoim wygladzie. A ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 180 cm , od roku na siłownię jeszcze chodzę by mieć lepszą sylwetkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:11 Wiesz czym się różni płeć męska od żeńskiej.Kobiety mają poczucie piękna,każda ma długie włosy ponieważ są ozdobą kobiety.Niekiedy mężczyzni też maja długie włosy i wyglądają interesująco.Dłuższe włosy dodają urody,takiej delikatności.Mężczyzni którzy mają krótkie włosy wygladają często jak bandyci albo chuliganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie masz problemu w wygladzie, bo jestes calkiem przystojnym facetem. Moze problem lezy w nastawieniu? Chociaz gdybym ja byla na 18(!) randkach to bym chyba zwariowala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:18 wez juz przestan z tymi dlugimi wlosami trollu. Nie wkrecaj autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Mam trochę czasem pesymistyczne nastawienie często może dla tego , do tego kiedyś byłem nieśmiały i mam po tym taki trochę spokojny charakter brakuje mi takiego "p*****lnięcia czasem" oraz takiej prawdziwej pasji o której bym mógł opowiadać. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAniaN
ja wolę zdecydowanie krótkie włosy, myślę, że większość dziewczyn też, przynajmniej moich koleżanek, jesteś przystojny :) Teraz jestem w długim związku, ale przed też miałam podobny problem, często są super dziewczyny a faceci boją się do nich podbić, Ty masz łatwiej bo z reguły facet powinien zrobić pierwszy krok, tylko musi być starannie przygotowany, niezbyt nachalny. Ja bym Ci poleciła wychodzić na imprezy i na parkiecie spróbować poprosić dziewczynę do tańca, tylko pkt 1 - nie przytulać się od razu jak bluszcz - zachować dystans przez kilka piosenek, dopóki dziewczyna nie zacznie się przybliżać. To pokazuje, że chłopak jest w porządku. Do tego wysoka kultura osobista, "szarmanckość" wobec dziewczyny, nawiązanie rozmowy, żartowanie, rozpoczęcie od tematów neutralnych (typu muzyka) do bardziej szczegółowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz miec p*****lniecia jak to opisales, zeby zdobyc dziewczyne. Po prostu badz soba, na randke wybierz jakies ciekawe miejsce. Pamietaj tez, ze mezczyzni sa glownie wzrokowcami, a kobiety skupiaja sie na innyh wrazeniach jak np. Zapach. Jako facet zainwestuj w jakies dobre perfumy, bo to najbardziej przyciaga kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczucie humoru dużo ułatwia, nie chodzi o opowiadanie kawałów, ale o zabawne komentarze do nawet zwykłych sytuacji, pamiętam, że mój chłopak zapytał na samym początku czy któryś z moich pierścionków jest zaręczynowy, bo zastanawia się czy powinien się obawiać jakiegoś celownika w okolicach swojej głowy :) Heheszki rozładowują atmosferę, a w razie wtop przechodzą "mimochodem", zawsze można powiedzieć "żartowałem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No postaram się być bardziej wesoły , a jak z flirtem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek taki po1 jestes zamalo bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek taki po1 jestes zamalo bogaty x od nie dawna zacząłem pracować , więc ciężko bym był jakiś bogaty xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwo nad rzeka na pierwszym spotkaniu? :D ale dno:O zero kultury, tez bym sie z toba na druga randke nie umowila ... jak dla mnie to sam swoim zachowaniem nie rokujesz na chlopaka, moze na szybki numerek w krzakach przy rzece, ale do tego to lachonow szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×