Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość treser ludzkiego ducha

kobieta spełniona

Polecane posty

Gość treser ludzkiego ducha

to kobieta , która wie , że jara całe stada napalonych ogierów , bo kobieta tego nie kupi i żadna kasa jej w tym nie pomoże , albo ona to ma , albo tego nie ma i tyle. ta świadomość sprawia , ze jej życie , jest szczęśliwe i taka kobieta osiąga w życiu cele , jakie sobie ustali, bo bez tego powodzenia u facetów, niczego nie może być pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. Kobieta, która ma powodzenie albo zwyczajnie jest kochana ze wzajemnością, osiąga wiele, zamierzone cele łatwiej jej osiągnąć na pewno. A to dlatego, że jest pewna siebie i dowartościowana, a więc trwa w zysku emocjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno tym kobietom jest łatwiej w życiu. Trudniej tym szarym myszkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błąd w założeniu że każda kobieta jest spełniona gdy ma prywatny haremik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, chyba nie wiecie jak religijna cierpi, gdy kusi facetów wyglądem.... Osoba wierząca ma wtedy nawet poczucie winy, a to ją onieśmiela... A więc skrzydełka podcięte... Jednakże faktem jest, że atrakcyjność pomaga w życiu. I jeszcze jedno: ładna kobieta jest zawsze przedmiotem zazdrości innych kobiet. Nawet gdy tego jasno nie wiadać, to tak jest. I co łatwiej jej? NIE SĄDZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treserze, przyznaj, że jaja sobie robisz, bo jeśli nie, to rozpędź się i p****olij tym czymś na szyi z całej siły w ścianę. Może się coś nastawi. Acz szanse zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miłość do pewnego człowieka pomaga mi isć przez życie. Sama swiadomość, że jestem kochana, wystarcza. Mi łatwiej osiągać zamierzone cele i przyjmować porażki, bo wiem, że ktoś mnie kocha. A harem, powodzenie, adorowanie innych mężczyzn naprawdę nie są mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor zrobił ten sam błąd jaki robią ostatnio wszystkie kobiety. Uznał że to co jest ważne dla mezczyzn w życiu ważne jest też dla kobiet. A tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treser ludzkiego ducha
dla kobiet najważniejsze jest powodzenie i nie ma niczego innego , co mogło by to zastąpić można mieć kasę , karierę i wszystko inne , ale jak się nie ma powodzenia , to kobieta nie ma po co żyć wszak samica ma przyciągać samców i to jest jej główne zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tresować to tu możesz własnego kuśka przed kompem... w tańcu godowym odpadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O temat mi bliski. Jestem swiadoma swojej kobiecości, odczuwam reakcje z zewnątrz. I to prawda ze ide przez siebie i osiągnam wyznaczone cele. Akurat zazdrosnych kolezanek nie mam ( chyba) nie daja tego odczuc. Ale to raczej sparwa tego ze jestem lubiana w towarzystwie zarówno damskim jak i meskim. Atrakcyjność ma tez wady, u mnie najczęściej przejawia sie w momencie kiedy czegos nie wiem, chce się dowiedzieć i o cos zapytać i wtedy właśnie widzę jak .. kobiety potrafia potraktowac , z wyzszoscia lub patrza jedna na druga chcąc zrobic ze mnie jakkas lalunie. Ale mozna to przełknąć. Zawsze znajdzie się ktoś, kto jest hm zazdrosny? Moze i racja ze kobiety (ale calkiem obce jezeli o mnie chodzi)sa zazdrosne bez powdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treser ludzkiego ducha
gość dziś kobiety niczego tak nie zazdroszczą innym kobietom , jak powodzenia u facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treser ludzkiego ducha
oczywiście dochodzi tu też zazdrość o faceta innej , który im się podoba , najczęściej męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta spelniona to kobieta po dobrym seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×