Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość WakaKłakaOgień

Leasing

Polecane posty

Gość WakaKłakaOgień

Szukam dobrego leasingu do kupienia Toyoty Avensis z salonu. Słyszałam o paru leasingodawcach ale Raiffeisen mi najbardziej zapadło w pamięć - macie jakieś doświadczenia związane z leasingiem, a szczególnie tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź oferty z paru miejsc i wybierz najtańszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztos
Raiffeisen jest spoko, ale tak jak mówi poprzednik - weź rozeznaj się na rynku i porównaj, która firma da Ci najlepszą ofertę. Raiffeisen jest dobrym punktem startowym, od którego możesz zacząć poszukiwania wymarzonego leasingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satisfaction
Słyszałem, że Raiffeisen ma dobre oferty leasingowe. Nie brałem u nich, ale znajomi polecali, warto rozważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eggman
Leasing jest super opcją. jeśli masz firmę to nie ma w moim odczuciu lepszego sposobu na sfinansowanie samochodu. Można dobrze odliczać sobie koszty. I tak jak wyżej polecali - o raiffeisenie i slyszalem dużo dobrego i dobre oferty mi przygotowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gillyweed
Dla firm leasing jest bardzo dobrym pomyslem, grono moich znajomych ma samochody wziete w leasing w raiffeisenie, ale jeśli jest się osobą prywatną to lepiej mieć chyba kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie bardzo ogarniałam temat leasingu, ale zawsze można skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Firma Leason z Krakowa oferuje skuteczną pomoc w otrzymaniu leasingu szybko i sprawnie, bez niepotrzebnych dodatkowych formalności. Jakby ktoś był zainteresowany, to więcej informacji znajdziecie na ich stronie: http://www.leason.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujesz dobrej firmy leasingowej to zdecydowanie polecam http://viabaza.pl/ , miałem okazję z nimi współpracować i zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz konkretnie Toyoty to za wiele Ci nie podpowiem, ale gdybyś chciała sprawdzić inne samochody, to polecam Auto Ideę. To mercedes, ale zanim odrzucisz tę propozycję, sprawdź ich ceny - my za nasze auto płacimy niecałe 900 zł miesięcznie. No i mają świetną obsługę (nawet jeśli się nie zdecydujesz, to warto się do nich wybrać by posłuchać jak wygląda cały proces - dla samej wiedzy warto się wybrać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dueciQ
A dlaczego upierasz się na leasing? Kredyt samochodowy może być równie dobry jak nie lepszy. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Ja sam polecam kredyty w raiffeisen polbank, bo warunki kredytowania mają bardzo korzystne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi chcieli brać w leasing vw Golfa a skończyli z mercedesem:-) Im polecili to inni znajomi i tak pocztą pantoflową trochę mają samochód renomowanej marki, a w cenie mniej więcej Golfa właśnie, bo coś koło 9 stów m-c. Brali w salonie auto idea w Łomiankach koło Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mercedesa za 900? To kumpel jeździ Focusem za 700... A porównanie (nie obrażając fordów oczywiście;)) jak Mount Everest do Babiej Góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mriiika
Mój brat ma w firmie Mercedesy w Leasingu i jest bardzo zadowolony, płaci ok 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz40
Zamiast Japońskiej Toyoty polecam Tobie Mercedesa. Biorąc w leasingu ( bardziej opłacalne niż kredyt) bardziej się Tobie opłaci. Solidność i renoma marki robi swoje a do tego jest bardziej korzystny serwis (Auto Idea). Jeżeli chcesz samochód na długie lata sprawdź ofertę Mercedesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antygon
Za taką cenę Toyoty to lepiej sprawdź ofertę Auto Idei. Mają salony w Łomiankach, Olsztynie i Białymstoku. Na pewno dostaniesz lepszą ofertę na Mercedesa no i jakoś marki bez porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurycy2112
Mam Mercedesa wziętego na firmę. Płacę za niego 1100 zł gdzie inni chcieli minimum 1400 za podobne wyposażenie i komfort. W Auto Idea mają świetne oferty oraz serwis bardzo profesjonalny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfinksik
Ja mam kredyt samochodowy i ratę na niecałe 800 zł. Warto mierzyć siły na zamiary. A, no i taka oferta to tylko w raiffeisen polbank bo w innych to nawet ponad 900 zł mi dawali, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jugika
Dobiliście mnie, ja mam forda i nie będę mówiła ile płace miesięcznie :( ale tak mnie znajomi namawiali, że super itp. Jakoś nie pomyślałam, żeby wybrać sie do tych "lepszych" marek bo myślałam, że bedzie drożej :( a prawie za te same pieniądze miałabym inny samochód :( załamka. Pośpiech jest złym doradcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miikii
Też sie pospieszyłam i zdałam sie na znajomych i mam Opla nie jest zły ale jak pomyśle, że mogłam mieć Mercedesa lub BMW to można sie załamać. Ja patrzyłam na oferty Forda, Opla, Skoda, renault. Wniosek jest taki, że trzeba patrzeć na wszystkie oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toyota Avensis to dobry wybór. Jeżdżę nią na co dzień i jestem zadowolona. Mało pali, jest wygodna i przestronna. O ofertę na leasing zapytaj w salonie. Ja co prawda kupowałam swoją za gotówkę w salonie, ale sprzedawca mówił, że leasing też mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrąg
Avensis taki trochę dziadkowy samochód mi sie kojarzy ;) Mercedesik bardziej prestiżowy jak brać leasing, a teraz mają najlepszy koniec roku ever i dobre rabaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z pstrąg teraz Mercedesy mają bardzo dobrą ofertę, warto sie zainteresować bo w podobnej cenie co Toyota a zupełnie inna klasa samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@jugijka no właśnie większość tak myśli, łącznie ze mną;) Ja właśnie rozważam z mężem temat, dzięki za wszystkie Wasze wskazówki! Pojechaliśmy do idei w Łomiankach podpytać o ofertę, to była czysta przyjemność, i wcale nie czuliśmy się zakłopotani, są bardzo otwarci i uprzejmi wobec wszystkich pytań czy wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magda
Też bym brała mercedesa. Najlepiej klasy A, najbardziej mi sie podoba bo jest zwrotny, nie za duży. Kuzynka takim jeździ (kupowała w salonie w Olsztynie) i naprawdę auto do zakochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćADrianna
Ja brałabym Smarta. W Mercedesie mają leasing od 1% i bardzo mały wkład własny. Smarcika jest częścią stajni mercedesa i musisz podjechać do jakiegoś salonu. Najlepiej fajnego i takiegomgdzie mają serwis, bo wiadomo, że npbędziesz przeglądy robić. Łatwo zaparkowac i wnętrze ładniutkie. Idealne dla kobiet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Filip
Nowy Smart kosztuje 400 m-c w salonie auto idea. Fajne miejskie auto za jeszcze fajniejsze pieniądze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość milena
A nie lepiej coś większego? Koleżanka wzięła wlasnie A klasę mercedesa za niecałe 900zl miesięcznie. W łomiankach, bo tam najlepsza obsługa i pomagają w załatwieniu leasingu. No i jest jeszcze rocznik 2016 więc mozna dodatkowo coś uzyskać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Milena! ja podobnie wspominam wizytę tam, naprawdę, byłam pod wrażeniem. Jeszcze się nie zdecydowaliśmy który wybrać..czasem niewielka różnica w cenie a można mieć klasę wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz taką możliwość to oczywiście, warto zdecydować się na większy. Z tego słyszałam salon mercedes jest naprawdę na wysokim poziomie i obsługi i opcji kredytowo - leasingowych. A sam samochód, to już chyba nie muszę mówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×