Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

ola nie wiem na co sa te badania igm i igg..;/ gosc to ja juz nie wiem mi immunolog nie wypisał takiego zlecenia i powiedziała ze heperyna jest 100% płatna ona nie może wypisać takiego oswiadczenia..mimo że wyszła mi ta mutacja i bede musiała brac przez całą ciąze , i co więcej pytałam się czy mam jeszcze dodatkowo brać jakieś witaminy to powiedziała że nie... vicki serdecznie ci gratuluje maluszków :*cudownie :* kasiurek ja też wole kafe. masz mój głos :)ja na tamto forum nie wchodze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ania 609 - mi wypisała bez problemu genetyk w Genomie. Należy nam się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tylko genetyk może wypisać takie oświadczenie? a pózniej z receptami jest bez problemu u rodzinnego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do forum. Mi jest obojętne czy tu czy ovu, ważne, zebysmy były wszystkie razem. A nie cześć tu cześć tam, bo to nas tylko podzieli, a nie taki był zamiar. Wkurza mnie strasznie ta kafe, że co chwilę się zawiesza i muszę czasem pół dnia czekać, aż się odwiesi. Za to bardziej mi tu odpowiada wersja mobilna. Ja jestem raczej za ovufriend, ale jak zdecydujecie większością głosów, że tu zostajemy, to wracam tutaj do was, bo się z wami zżyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky, jesteś moim idolem!!! PODZIWIAM i gratuluje samozaparcia, mam nadzieje, ze będę miała tyle siły co ty, aby osiągnąć upragniony cel - 3 dzieci! na pewno jesteś mama na medal!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, dzięki że pytasz. Czuję się dobrze. Betę planuję zrobić w środę wieczorem, będzie to 9dpt. Myślę, że na objawy za wcześnie. Dzielnie daję się kłuć mojemu M fragminem, dużo odpoczywam i połykam masę leków/witamin. Zrobiłam wszystko co mogłam, pozostaje mi tylko czekać na pozytywną betę. 4 dpt już za mną, nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do opinii u Immunologa, to myślę, że chodzimy wszystkiego do tego samego (dr Papuga), a genetyk też ten sam (dr Sadowska z Genomu). Papuga mówi, że nie należą nam się zastrzyki, Sadowska, że należą i wystawia wszystkim tą samą opinię i twierdzi, że z tą opinią należą nam się zastrzyki za 1,30 zł/szt zamiast 13 zł, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ania tego nie wiem czy tylko genetyk. Musisz sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przyznam, ze jak mam wybierać, to też wolę Kafe :) Dziewczyny dalej mam 5 zarodeczkow - jutro transfer :) dziekuje za kciuki i prosze i jeszcze :) z mrozeniem czekają do blastek, a 7 doba to max, jak będą jutro blastkami to mroza już jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
OVU ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Vicky buziaki Kochana:) Pamiętam Cię i całą Twoją historię. Świetnie, że napisałaś i dajesz tyle nadzieji i sił do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie -pilne:( Czy Wy tez tak sie czujecie zle po tych wszystkich lekach, sterydach, witaminach itp itd??? Od 2 dni mam chyba bóle trzustki, fatalnie znosze encorton mam 10 mg. Żoładek mnie boli, masakra....napiszcie mi prosze jak sie czujecie??? pzdr Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky83 super, ze tak piękny masz finał tych wszystkich lat starań :) gratuluję , TASIA to kciuki dalej 3mamy za Twojego kropka. Dziewczyny co do mutacji MTHFR to naprawdę lekarze mają różne opinie na ten temat - ja 3mam się ciągle opinii dr Grygi - czyli 15 mg dziennie i badanie homocysteiny raz w roku. I nic więcej, żadnej heparyny, metylowanych odmian itd. - powoływał się wtedy na najnowsze publikacje z marca 2016. Nie ma też co badać kwasu foliowego bo i tak go nie przyswajamy, a nie da się go przedawkowac, bo nadmiar usuwany jest z moczem. Ale jeżeli lekarz , który Was prowadzi ma inną opinię, to trzeba się go słuchać albo zmienić lekarza :) bo nie da się stosować do różnych zaleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Hope, to wspaniale! Trzymam kciuki za jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa a Ty dlaczego sie nie odzywasz? Co u Ciebie? Catrina i Dorciak jaj sue czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wspaniala wiadomosc... ciesze sie ze jutro masz transfer :) a z przyswajalnoscia to nie do konca sie zgodze... ja mam kwas foliowy na poziomie 58 ostatnio badalam wiec moj organizm przyswaja bo gdybym brala i mialabym niski poziom to byloby cos nie tak.. ale skoro lykam i mam taki wynik to znaczy ze sie wchlania... wiec dlatego ja biore obecnie femibion co 2 dzien i musze powtorzyc badania... a moze ja sie znow myle? Immunolog mowil mi ze w moim przypadku mozliwe ze nie musze brac kwasu foliowego skroro mam taki obecny wynik..tzn lykac ale nie codziennie, jedynie lykac co dzien jak bedzie ciaza <> juz wiem ze nic nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a Tobie dr Gryga zalecił przez cały czas 15mg tego kw foliowego? bo mi mówił że przez 1 m-c 15mg a potem cały czas 5 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Vicki nie znamy sie z forum, ale po przeczytaniu twojego posta musze Ci pogratulować tego szczęścia! My marzymy o bliźniakach, a nawet i o trójce! Kasiurek solidaryzuje sie z Tobą. Dziś dałam popalić mężowi, w sumie to sama nie wiem czemu :p także u mnie humorki sa i to bardzo skrajne. No i do tego non stop bym spała, potrafi mnie złapać w środku dnia i ledwo daje rade :) Jak mam wybierać to wole Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Hope gratuluje zarodeczkow i trzymam kciuki za jutro. To betujemy razem Za 10 dni :) Peonia Ty juz za moment beta, pewnie sie denerwujesz? Bede czekać na info z niecierpliwoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vicky to super pozdrawiam i życzę wam dużo zdrowia napisz nam jak dajesz rade z karmieniem bliźniaków! Allessa Caterina Aneta co u was? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope oczywiście trzymam mocno kciuki za transfer oraz za pozostałe zarodeczki aby pięknie dotrwaly do blastek MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, extra wiadomość!!! Opłacało sie klinikę zmieniać. Bardzo ci kibicuje!!! MartiRybka, jeszcze sie trzymam. Ale wielki dzien testowania coraz bliżej, chyba mi lepiej w błogiej nieświadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia, biorę fragmin i acard. Dr Grettka mowil, ze oba leki maja inne działanie i można je bez problemu łączyć. Specjalnie go o to pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×