Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty owsiAk

Na Woodstock młode gówniary golą publicznie krocza

Polecane posty

Gość gość
Wolę na plażę naturystów. Śliczne się można opalać w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co w tym dziwnego? jak ktos chce niepublicznie, moge sie ogolic i oddac mu prywatnie:) i jestem studentka:) wystarczy mi @ abym napisala i sama stwierdzila, z kim chce sie umowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anihilatorr. Akurat ja widziałam, byłam i nie mogę powiedzieć żeby krytycy byli przesadnie nieuczciwi . Rxeczywiście. Jest muzyka ale dragi i alkohol rzeczywiście w większych ilościach niż na innych koncertach. Na dodatek z festiwalu muzyki Owsiak zrobił polityczną tubę propagandową .Balcerowicz, Żakowski...itd. To śmieszne żeby uprawiać taką nachalną propagandę .A już o stałej obecności krisznowców nie wspomnę. Cały świat uznaje ich za sektę , z wyjątkiem Owsiaka [ śpioch] Albo muzyka albo pranie mózgu w polityczno sekciarskim sosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ostatecznie Inu turlales dropsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Chyba następnym razem musimy się umówić bardziej precyzyjnie In. :) Też byłam i to wielokrotnie. Musieliśmy się widocznie minąć. Ech i co ? Po festiwalu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A jakim motorkiem jechałeś na paradzie, bo może mam Cię na którymś zdjęciu ? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inu pomylil parady i trafil na rownosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak byliście wtociliscie ? Fajnie bylo? Ktos pisal ze temat byl na erotycznym a na poczatku byl na ogolnym wiec nie wmawiajcie ludziom ze na erotycznym siedza. Gdy zacząłem pisac byl na ogolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Byliśmy, wróciliśmy. Było jak zawsze. Mam bąble na stopach. Sporo przemyśleń. Dużo wrażeń muzycznych i nie tylko, bo na ASP, też zawsze jest coś interesującego. Specyficzny klimat Woodstocku to między innymi różnorodność. Każdy może tam znaleźć coś dla siebie i to od niego zależy po co sięgnie. Nie da się tego opisać w trzech słowach. Trzeba pojechać i ocenić samemu. Trzy dni mijają jak z bicza strzelił i przyznaję, że to wystarczy, żeby zatęsknić za własnym łóżkiem. ;) Byłam niebieską karteczką https://www.youtube.com/watch?v=pgkYZfC76ro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne czytaczko :) mily gest :) na tym temacie bylam tylko dlatego bo ty bylas :) i weszlam zeby te slowa Tobie napisac niebieska karteczko :) ty jedna milo do mnie pisalas. Prawda, ze temat byl na ogolnym a ja na erotycznym nigdy nie siedzialam. Dobrze, ze jeszcze sa tacy mili ludzie na forum jak Ty i ktos jeszcze chyba milo pisal . Mialas racje - wszystko bylo OK ;) dziekuje za mile slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu na Wood nie grali hymnu Turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie ze Woodstock byl ostatni raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dzięki, ale sądzę że jest tu więcej sympatycznych osób, tylko po prostu nie jeżdżą na Wood i dlatego sie nie wypowiadały ;) Cieszę się, że wszystko w porządku i teraz pozostaje odliczać dni do kolejnego festiwalu Czy to ostatni Wood ? Nie ma takiej możliwości. ;) Jeszcze kawałek z małej sceny na podsumowanie i czas wrócić do rzeczywistości :( ;) Kocham Wszystkich razem i każdego z osobna :D https://youtu.be/vbizefOCo-w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bylam niebieska karteczka", ja prtl. Normalnie stawila opor hordom dzikusow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, tam były dwa moje motocykle, na jednym ja z dzidzią, na drugim Skarbona z AgnieszkąCzytaczka następnym razem przyjdź na Wielkie Koło za balonikbędziemy turlać się w górę i w dółi wiem na pewno, że jeśli to był ostatni, to w tym miejscui następny może być kilka kilometrów dalej tuż za rzekągdzie władza naszego wojewody, ani nawet Błaszczaka nie sięgaznam tamto miejsce doskonale i jestem pewien że się nadajezatem, do zobaczeniajeszcze na viva kultura Molly Malone's dotarła do mego wnętrza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos mi sie stuklo o uszy ze maja droge tam robic w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
gośćwkość :) dzięki, ale obawiam się, że do niektórych tutaj niewiele trafia i trafiać nie będzie choćby im zafundować sto lat edukacji. Zresztą empatia to nie jest coś co można ludziom wlać w żyły. Człowiek się z tym rodzi albo nie. Wiem, że to może kontrowersyjny pogląd, ale nie w każdym przypadku resocjalizacja przynosi skutki,co wiadomo często już na początku dogi. Dlatego ja najczęściej nie reaguję na takie teksty, bo zwyczajnie ludzka głupota i nie życzliwość mnie hmmm odrzuca i nie chcę żeby podlewana zainteresowaniem rosła w siłę. Są rzeczy z których nie robi się jaj i to powinno być oczywiste samo przez się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
In :) to turlanie to moja tradycja rokroczna. Kiedyś nawet grzecznie stałam w kolejce do karuzeli ale później okazało się że jest na to sposób. Pożyczam syna od kolegi i ochrona wręcz wrzuca nas do wagonika. Dzieci nie stoją w kolejce :) :D Nie dotarłam na Molly Malone's niestety. Urok trzech scen cholera. p.s. Ale rozumiem, że w czapce Wikinga to nie byłeś Ty ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie ja 😴na karuzeli byłem dwa razy, ale nie na dzidzię, a na kolegęale razem z dzidziąlepiej powiedz Czytaczka czy byłaś pod grzybkiem i zaraz obok?bo ja tak. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Smaliło, więc byłam pod grzybkiem i obok też. :) Jak można nie wleźć pod grzybka kiedy żar się z nieba leje. W każdym razie wychodzi taniej niż mrożona kawa raz za razem ;) Ale na kąpiele w błocie to mnie jednak nigdy stać nie było haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ej ale ja też kręciłam :) Po prostu stanie w ogonkach nam odpadło :) Opalona byłam już wcześniej. Niestety polewanie się wodą w pełnym słońcu jest najlepszą metodą na indiańskie barwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
haha :) Nie, nie nagrałam. Wyglądam na zdjęciach jak nie ja, więc raczej rejestruję świat z pominięciem siebie,, ale chłopaki machnęli sobie z gitarami :D Ale mam fajne zdjęcia wypuszczenia balonów na ASP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niestała czytaczka
typowa wychowanka owsiaka z ciebie - najlepiej sie nabijac z pisu, prawicy, kosciola i konserwatywnych wartosci, sluchajac jakichs woodstockowych zespolow typu zabili mi zolwia i leniwiec, ktore do finezyjnych nie naleza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie nabijam się z kościoła, prawicy, ani konserwatywnych wartości. Też uważam, że niektóre kobiety trzeba po prostu regularnie bić ;) Gościu ? Nie zaczynaj nawet z tymi bzdurami, bo nie będę odpisywać. :) "Bo wszystko to iluzją jest i magią i zdarza się raz na milion ... ;) https://youtu.be/RRnFG-5_Ces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niestała czytaczka
chociazy japonski i singapurski kapitalizm oraz stare usa - na pewno nie lewicujace z czasow obamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niestała czytaczka
a glosowanie na platforme to wieksza wiocha niz popieranie pis. trzeba byc totalnym lemingiem, by na po glosowac. a owsiak jak wiadomo zapraszal komorowskiego oraz sprzyjajacych platformie dziennikarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niestała czytaczka
no i tylko bezmozgowiec moze chciec powiekszenia u siebie mniejszosci muzulmanskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×