Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty owsiAk

Na Woodstock młode gówniary golą publicznie krocza

Polecane posty

Gość gość
Osoby, które twierdzą, że najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy tam nie byli chyba zapominają w jakich czasach żyją. Wszystko jest w sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem dwa lata temu. I niestety, potwierdzam. Więcej narkotyków, więcej ku(res)twa. Dziewczyny innego typu niż na koncertach pop; brudasy najarane gandzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większy "syf" szykuje się za kilka dni gdzieś tam po Krakowemtylko trochę bardziej "święty" :pCzytaczki wczoraj nie widziałem, a byłem na kontroli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dx68
Marze aby żyć w wolnym kraju w którym będzie można robić to co komu w duszy gra z tym zastrzeżeniem by nie robić krzywdy nikomu.niech ludziska modlą się tydzień pod Krakowem nic mi do tego i niech będą takie miejsca gdzie radośnie można będzie pobiegać z psiurka na wierzchu. Czy też ja ogolić i nic nikomu do tego. Tak jak w tv wyłącz program lub oglądaj. Żyj i daj żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz wyjechać z Polski...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Żyj i daj żyć innym to bardzo dobre hasło. Sama osobiście nie mam nic przeciwko takim imprezom jak W czy Dni... (choć błoto i namiot, a także masowe wielbienie Boga to nie moje klimaty) Dlatego nie pojmuję ludzi, którzy zawsze muszą wtrącić swojego "euro-centa"😴 żeby krytykować. Niech ludzie robią co chcą, byle w rozsądnych i "człowieczych" granicach. ;) Hej In. 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wolność oznacza dla was latanie z gołą dupą na wierzchu i dymanie się z kim popadnie to gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp, a już sobie Ciebie wyobrażałem w błotua potem tatuś by Cię umył w basenie przy Milenijnejno a potem powąchałbym czym pachniesz. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tam ludzie już dawno przekroczyli granice. Sorry, ale niżej upaść się już nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy Owsik
Dziewuchy, popuszczajta szpary i róbta co chcetaaa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie chce mi się tłumaczyć oczywistości, ale jak ktoś mnie wyzywa od szmat i dziwek, to zastanawiam się na jaką odległość się odsunąć i czy już dzwonić po pogotowie, czy zaczekać, aż mu piana zacznie ciec i latać gałki oczne. ;) W sumie wniosek jest jeden. Piszecie o erotyce na erotycznym. W końcu :P, a że w tonie zawziętej beretowej armii zbawienia ? No cóż. Jestem zwolenniczką wolności słowa, więc proszę tylko o przemyślane wypowiedzi, bo jeśli ktoś pisze, że jakieś miejsce jest jednym wielkim burrdelem, miejsce gromadzi rokrocznie kilkaset tysięcy ludzi i wszyscy się rżną jak popadnie i z kim popadnie i to unurzani w błocie, zjarani i pijani że matko boska, to ja chyba jeżdżę całe życie w inne miejsce. Moja prośba. Nie generalizuj jedna z drugim, bo mi wstyd czytać te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.37 Ano widzisz zacny gościu. Bo to Polska właśnie. Ktoś tam niesmacznie krytykuje Woodstock i zaraz zdawałoby się niegłupi In Spe jedzie z kalką że krytykanci to pewnie są ci modlący i robi kupę na niewinnych ludzi. Bo co ma jakaś dziewczyna czy chłopak którzy przyjadą do Krakowa bawić się i modlić do tych z Przystanku? Czemu ludziska są tak bardzo owładnięte nietolerancją że żeby obronić jednych muszą koniecznie mściwie dokopać innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
In ? Jak mnie nie było ? Korzenie pod balonem zapuściłam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Bo to odruch gościu. :) I niekoniecznie oznacza chęć dokopania, a raczej obrony. Ludziska są tak bardzo owładnięte nietolerancją, bo mamy to we krwi. Mentalnie przed nami setki lat pracy, która niestety chyba jest skazana na niepowodzenie. Płynie w nas gorrrrąca krtw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy czytaczka sie seksila kiedys na wood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, ja musiałem być w sklepie orkiestrowym i na wiosce czytaczkono i dzidzię moją zobaczyć i ucałować w zakurzone czółkojutro będę wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
gość dziś Jeśli wolność oznacza dla was latanie z gołą dupą na wierzchu i dymanie się z kim popadnie to gratuluję. 4444 Nie chcesz- nie bierzesz udziału. Proste. Co kogo obchodzi gdybym chciała umazać się w błocie i pokazać cycki, a potem kopulować pod gwiazdami? Mnie nie obchodzi czy ktoś robi tak, czy ktoś modli się do świętych obrazków, czy wali konia lub żyje w celibacie. Jeśli pełnoletni ludzie przekraczają granice z własnej, nieprzymuszonej woli- oczywiście nie krzywdząc innych- o czym my piszemy? Że ktoś goli sobie krocze? ;) In, czyli tam przydałyby się moje kalosze? ;) I szorty. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc zupełnie uczciwym draga i puszczania hamulców jest zapewne więcej na Woodstock niż na Rava Blues czy innych. Po pierwsze obecne tam gatunki muzyczne , po drugie socjolologiczna charakterologia gości Przystanku. No... W pociągach zachowują się bardzo często jak kibole, nie są agresywni ale naćpani i wulgarni .Wiem bo sama tego doświadczyłam będąc podróżną. Ale niech każdy robi co chce, chce ćpać - jego życie. Może tylko " nie róbta co chceta" bo to bardzo nietrafiona sentencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In spe to ostatni desperat piszacy tu regularnie. W koncu ma okazje zeby blyszczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Piszecie o erotyce na erotycznym." wybacz czytaczkahehe, ale jaja, pisze 5 osób, a reszta turla groch i dropsy😴 Imp, szorty tak, kalosze niejuż ja bym Ci te szorty obciągnął zgrabnie na dóópceale po basenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Szukaj czarownicy w koszulce z dużą pszczółką i napisem Bzzzykanie odmładza ;) :D I jak sklep ? Coś zostało jeszcze ? Ja będę dopiero jutro i to do końca jeszcze nie jestem pewna co i jak. Na wariackich papierach w tym roku wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Chyba na każdej takiej imprezie tak bywa. Sunrise Festival w Kołobrzegu- to też pieprzenie się na tabletach, tylko, że błoto należny wymienić na piasek, namiot na hotel, a gitarę na "hej DJ". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, przyszedłem, uczyniłem słowo, i zwyciężyłem wszystkie kalosze i kokosy i pijane smofyjestem mocny i mam już dziarkiImp, przyznaję się, dziarki mam już jakiś czas, ale chcę nową. 😴 ok czytaczko, Wielka pszczoła, a u mnie Wielki ptak. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
"Pisze pięć osób, a reszta turla .. " Jak się nie ma co się lubi ? to pozostaje turlanie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tym turlaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaciel in spe och Imp sporo Cię trzeba jeszcze nauczyć a wiesz 4 jak dupcie fajnie wypuklają się na tylnym siedzeniu motocykla... szczególnie takie 15 lat. i tatusiowi ciepło w plecy od piersiątek x I ty to o córce piszesz kretynie?piłeś nie pisz wyłysiały debilu bo rzygać się chce Tatusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Skąd kolejna potrzeba "tykania rodziny"? 😠 Patologia. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×