Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy to znow falszywy alarm?

Polecane posty

Gość gość

Witam, od roku staram sie zajsc w ciaze, moj lekarz wysyla mnie nawet do specjalistycznej kliniki, bo narzeczony mial badania, wyszly dobrze, a my mimo roku jeszcze sie potomka nie spodziewamy. Kilka razy mialam juz nadzieje ze sie udalo ale byly to falszywe Az do teraz. Od jakiegos czasu dziwnie sie czuje, ale wczesniej sie tez to zdarzalo. Jedynie nudnosci wczesniej nie mialam. Poza tym sa zmiany nastroju, zawroty glowy itp. Tydzien temu sie znow podlamalam bo dostalam okres. Ale ten okres okazal sie plamieniem 3 dniowym, mozna bylo zauwazyc na pApierze a podpaski zmienialam czyste wlasciwie. Zrobilam test ciazowy ktory nAjpierw pokazal mi jedna kreske a dopiero pozniej kreske w okienku kontrolnym. Na wizyte u lekarza nie mam co licZyc, mieszkam w uk, tutaj lekarze robia testy te same co my w domu, dopiero jak one pokaza ciaze to wysylaja dalej. A ja nie wiem co myslec, jade za tydzien na wakacje i nie wiem co moge robic a co nie, bo wiadomo ze przy ciazy musze uwazac. Czy mial ktos podobna sytuacje? Testy pokazuja brak ciazy a moze jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×