Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zakochałam się w żonatym

Polecane posty

Gość gość

Nie potrafię przestać o nim myśleć. To ideał faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo to szmato nie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem szmatą świętoszku z bożej łaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki on jest? Opisz nam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie jest uczciwa bo nie sie nie odzywa.Cisza po lapance dilerow.Haha jak nakuem zasial taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj nie jestem szmatą świętoszku z bożej łaski x jesteś wywłoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez podobnie mialam i mam. Jesli on to odwzajemnia to sprubuj. Nie sluchaj tych co pisza wyzywaja. Rob jak ty uwazasz skoro czujesz chemie to dzialaj a moze cos wiecej z tego wyniknie nie bedziesz wiedziala do puki tego nie sprubujesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serce nie sługa mi się szalenie podoba jedna mężatka zawsze pogodna uśmiechnięta, z przyjemnością się z nią przebywa a żonka no szanuję ja ale ciągle głowa boli i naburmuszona cały czas do tego z zadartym nosem i niezadowolona. No nic trzeba dźwigać ten krzyż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprościej? Chyba nie wiesz co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zadko sie zdarza, ze facet zostawia rodzine dla kochanki. Ja bym nie mogla sie tak ponizac. Swiadomie byc druga, lala do sexu. Skrzywdzisz siebie i jego rodzine, a i tak zostaniesz sama. Nie ma idealow. Tacy faceci czesto graja inne osoby, mowia jaka to zona jest zla a w rzeczywistosci to z nimi cos jest nie tak bo jaki normalny facet bierze sie za inne majac rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci tak z gory u wpisu :-) masz moralnosc to fajnie w obecnych czasach to rzadkosc:-) ja tez ja mam i dla tego nie wdalam sie w romans z zonatym. Ale w nie ktorych malzenstwach zony nie sa ani fer ani nie takie swiete krowy. Wiec oplowanie faceta bo bieze sie za inna nie bieze sie bezprzyczyny. Znam duzo kobiet i tych glupich co wyzej sraja niz d**e maja;-) wiec takich mi nie szkoda. Ale jesli zona wporzadku a maz ladus to cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do slodka paskuda. Czasem nie ma malzenstwo co budowac wiec sie rozstaja. Innej drogi nie ma gdy inni sie nie wlasciwie dobiora lepsze to niz jedno z drugim ma problem odnalesc sie z druga osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×