Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem ładna ale przy kości i dlatego mężczyźni mają mnie gdzieś

Polecane posty

Gość gość
To nie chodzi o to że jesteś przy kości ... Albo trafiasz na zwykłych dupków a takich jest wielu. x Jak nie podoba się facetowi i nie czuje do niej pociągu to znaczy ze jest dupkiem? Kuźwa, Co za kretyn. Masz psychikę głupiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo ładna i szczupła (minimalna niedowaga) i też mają mnie gdzieś. Nawet kosza ostatnio dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba zależy od wieku facetów jacy cię interesują ,ja mam 29 też jestem łana lecz krągła ( od zawsze taka byłam) i wiem że młodzi faceci nie chcą krąglejszych ,a ci po 25 r.ż juz tak . Moda chyba jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja takie chce a jestem młody w wieku 23 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy facet musi lubić grube dziewczyny, moze trafiasz na tych, którzy takich nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bmi juz dawno zostalo do lamusa odstawione. przyjmuje sie, ze idalna waga to koncowka wzrostu - 10. zatem 164-10= 54 kg. to twoja idelna waga przy tym wzroscie. no i +/- 2-4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola87
Mi wszyscy tez mówili ale masz ładną buźkę tylko ta figura;/ i tak ciągle ale w końcu wzięłam się za siebie i tak zmieniłam swój wygląd;) zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl zaczęłam również regularnie jeść posiłki plus rower wieczorny po 10km 3x w tygodniu!schudłam w 4 miesiące 32kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto! ja mam sporą nadwagę, a przez całe swoje zycie nie narzekam na brak powodzenia.....ale jedno co mnie charakteryzuje to uśmiech, często się usmiecham i jestem wesołą osóbką... kobietami przy kosci gardzą ci którym zalezy tylko na seksie i pokazaniu się z super laską, a tacy faceci są poniżej godności kazdej kobiety przestań się zadręczać tym, że nikt Cię nie chce , zacznij żyć, uśmiechać się do ludzi, spójrz w lustro i uśmiechnij się do samej siebie, jesli nie polubisz siebie, to bedziesz wysyłać złą energię, a to odstrasza kązdego, nie tylko facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polub i zaakceptuj siebie autorko.Ja jestem tez przy kosci i to sporo mam kg na plus.Malo tego..po 20roku zycia uwidocznil sie u mnie zez.Nigdy na brak zainteresowania nie narzekalam,a teraz nawet nie zwracam uwagi na innych facetów.Mam meza i wlasnie spodziewamy sie dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla większości facetów kobiety przy kości są aseksualne. Ale jakiś tam procent, 4-5, lubi. Więc można fuksem czasem znaleźć takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel332
Ja tam wolę grube niż chude. Znaczy.. wolałbym już mieć dziewczynę z lekką nadwagą jak ty niż z taką co jej kości widać. Lubię normalne i takie jak ty ;) Szkoda że jestem w tak małej grupie mężczyzn którzy potrafią zaakceptować czyjś wygląd. Szkoda że nie możemy się poznać :( Mam tylko 13 lat :/ Chciałbym być w twoim wieku. Wspierał bym cię, i zawsze bym był przy tobie ;) Ale jeszcze za młody jestem na miłość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wole kobiety masywniejsze mimo, że jestem wysoki i szczupły! oglądam się za takimi paniami i chętnie się nimi interesuje wole bardziej niż chude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla mnie kobiety przy kości są bardzo seksowne, kobiece preferuje i chętnie poznam autorkę tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel332
No i prawilnie! :) Tych co piszą tutaj przykre rzeczy powinno się ich olać. Widzą że ktoś ma kompleks to jeszcze mu pogarszają sytuację... Mogli by napisać coś miłego. Nie każdy jest ideałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobili nawet badania i mężczyźni woleli kobiety z ciałkiem ale nie przesadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie -przy kości, czy grube baby itp? Przecież 68 kg przy 164 cm to nie jest bardzo dużo, że kobieta wygląda jak locha i wszystko się wylewa... Ja noszę rozmiar 40, czyli L, a bluzki 38 M, bo piersi nie mam dużych-B i to są wg. Was duże rozmiary? Duże moim zdaniem zaczynają się od XL w górę, czyli pewnie z 10 kg musiałabym przytyć. Normalne rozmiary to 36-40, powyżej już są zbyt duże, a poniżej zbyt małe... Jeszcze kwestia wieku, bo o ile dziewczyna w wieku lat nastu dobrze wygląda w rozmiarze np. XS to już kobitka po 30 nie, bo wygląda jak dzidzia piernik. Ja mam 30 lat i nie uważam się za spasioną lochę przy moich wymiarach. Mam kształtny tyłek, brzuch nie jest obwisły, choć fałdki są. I powodzenie mam, ku niezadowoleniu mojego męża hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krągłości to powinny być tylko tam gdzie trzeba. Biust, pupa. A sylwetka zgrabna. I każdy facet będzie się o taką zabijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parametry wzrost i waga nie mówią zbyt wiele przy małej nadwadze. Ja mam 168 cm i ważę 58 kg i mam ok. 5kg tłuszczu do zrzucenia, bo nie wygląda to za ciekawie. Moja znajoma z podobnymi parametrami jest bardzo zgrabna i znacznie lepiej wygląda (tzn. wygląda doskonale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy w jakich miejscach dziewczyna jest "przy kości" bo inaczej wygląda dziewczyna w wielkim bebechem i szerokimi ramionami a inaczej z krągłymi nogami tyłkiem i cyckami. Raczej wiadomo która z tych grubasek będzie wygladać apetyczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie grubasa i po problemie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Wg mnie te 64-68kg/164cm to całkiem fajny przedział. Lubię krąglejsze panie a

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Njjhvvvvvjvh

Badania pokazują że im mniej facet zarabia i im więcej doświadczył biedy w życiu oraz niedostatku czasem braku matki tym bardziej grubsze będą mu się podobały.

Bo kojarzą się z zabezpieczeniem od głodu. 

Natomiast faceci którzy są pewni swojej pozycji, zamożni, bez kompleksów tacy wybierają sczuplejsze. Bo nie muszą sobie rekompensować tego poczucia obfitości. 

Im biedniejszych kraj tym bardziej grube są w cenie. Np Afryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×