Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tętno dziecka. pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość

Mam arytmię serca. Dzisiaj wyszło ze moja córka ma wysokie tętno. 33 Tc ciąży. Niby też przez moje nerwy bo jak się uspokoiłam to jej spadło . Ale położną to zmartwiło i mi też spokoju nie daje. Powiedziała ze to może też być wada serca. Ginekolog mowil tydzień temu że z serduszkiem wszystko jest w porządku. Ale ona twierdzi ze większość sprzętów wady nie wykryje. I cho.lernie się martwie. Czy to możliwe że wadę moze mieć po mnie? Czy to zwykle nerwy? Mialyscie tak? Wszystko ok z maluchami? Tętno jej spadalo od 120 do 180 potem się utrzymywalo 170-190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne. Teraz wszystkie dzieci mają arytmię serca. To naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko mojej koleżanki miało tachykardie w okresie plodowym. Zawsze podwyższone tętno około 180. Ale urodziła w 40tc przez cesarke. Mała miała się dobrze tylko po urodzeniu przez kilka tygodni jeździli z nią do kardiologa na badania i obserwacje dziś ma trzy latka i jest zdrowa jak koń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko nienawidziło KTG. Jak tylko mnie podłączali, dostawała szału, kopała i wierciła się jak szalona przez cały okres badania. Tętno skakało, albo utrzymywało się na wysokim poziomie. Przez to przed porodem spędziłam 2 tygodnie w szpitalu, a poród ostatecznie skończył się cc. Małą badał kardiolog i jest zdrowa. Położna niepotrzebnie Cię straszy. Ona nie ma prawa, ani kompetencji, żeby rzucać takimi hipotezami. Od tego jest lekarz. Miałaś robione usg genetyczne w I i II trymestrze? One są bardzo dokładne i zazwyczaj wykrywają wady płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak miałam. Na każdej wizycie mowil ze serduszko w porządku. Już w 8 Tc stwierdził że bije prawidłowo. Też słyszałam że wady idzie teraz szybko wykryć. Ostatnio sprawdzal przepływ krwi pępowinowej i też mowil ze jest dobrze. O tętnie nigdy nic. Jedynie o moim że wysokie. Dziękuję trochę mnie uspokoiłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna partnerka ma zawsze przy każdym badaniu ginekologicznego cipki i porodzie męża i to powoduje że jest z nami świadek lekarz się bardziej stara! Ale polki w większości są mocno zacofane i wstydzą się MĘŻA! !! Nam podczas badania cipki zalecił ginekolog osłupienie uchem przez męża i odmierzając tętno płodu gdy jest nie takie położyć się i spokojnie głęboko oddychać. Po to jest mąż by nas asekurował i pomagał chyba że jest pokraką i musimy się go wstydzić! !!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko moje dziecko zawsze miało tętno koło 160. Przed porodem ciągle 170-180 i już nie spadało - wiem bo przez to na dobę przed porodem polozna ciągle przychodziła z ktg sprawdzać.. Ale to były nerwy. Dziecko ostatecznie urodziło się przez cc. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×