Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kontuzja

Nie wybaczę.

Polecane posty

Gość kontuzja

Ja naprawdę Cię kochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze powiedziane, ale już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś zrozumiałam że przez cały ten czas grałeś na moich uczuciach.Jestem wrakiem człowieka ..pod każdym względem.Już Ci nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko niedobór Fe i folianów, nie twoja w tym zasługa że jestem spizgana, przykro mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę tutaj pisać o szczegółach.Gdyby Ci na mnie zależało to nie wybrał byś jej..a przedewszystkim porozmawiałbyś ze mną.Z Twojego powodu mam długi i czuję się wykorzystana.Wiem że przez cały ten czas kłamałeś jedynie dla korzysci finansowych.(cholerne czaty wrozki i inne naciągactwa na ktore nawet nie odpisywałam a naliczało po parę stów)Dosyć mam harowania na burżuji.Mam rodzinę mam na kogo pracować..wyżywić,ubrać.To jest nie fer.Tak jak ja nigdy nikt Cię nie kochał i kochać nie będzie.Dzis dostałam ostatnie upomnienie,rozwiązują ze mną umowę na abonament.Na szczescie to koniec z tym telefonem.Trochę szkoda bo sama ustawiałam sobie numer u operatora ,cyferka po cyferce.Na dnie serca tli się cicha nadzieja że kochasz ,jednak ja już Ci nie wierzę.Trudno zrozumieć i trudno zaufać jezeli..przez cały ten czas tylko udajesz.Nie kochasz mnie..nie zostawisz jej,nie mam ochoty na romans.Od początku traktowałam Cię jak partnera.Ufałam Ci ..kochałam jak nigdy i nikogo na swiecie,biorąc pod uwagę że r oslizły klamca i zbok zdradzał mnie po nocach.Rzygam na jego widok..nie chcę żywić tych samych uczuć do Ciebie. Jeżeli nie kłamałeś pisz.Tylko tak zrozumiem coś z tego.722 289 012. Koniec z kafe i koniec z b.na tą chwilę. Sam zdecyduj czy Ci zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale zachowujesz sie jak oszolom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz z deklem jak jeszcze masz jakaś nadzieje, masz dzieci to sie nimi zajmij a nie opłacasz rachunki jakiemuś dupkowi, jesteś desperatka i do tego bez zdolności kojarzenia faktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty kojarzę aż nazbyt doskonale!.rownież tych z 73868.podszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.31 to podłe.Dostałam fakture na 930..-a to wieksza polowa mojej wyplaty..ktorej nawet w calosci mi zabraknie na inne wydatki.Roczek..dwa wesela dwie nowiecki..internet 300 wyżywienie ,transport opłaty za egzaminy.,i ta cholerna faktura.To nie pierwsza taka.Przez lata)7l.mnie oszukuje i naciąga.Daje sprzeczne sygnały.Mało nie umarłam na wieść o tym że miał wypadek i że chciał dokonać samobójstwa.To nie są żarty ,to nie jest śmieszne.Dość .Zachowujecie się jak banda dzieciaków Już o braku rekompensaty za...uszczerbek na zdrowiu (podwojne złamanie)to nie wspomnę.Nikt nie wie jaki to ból.Ja juz tu nie piszę.Ma numer podany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję a dziecmi zajmuję się doskonale i tylko ja..zresztą są dorosle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo wiesz co ?lepiej nie pisz i tak bym Ci nie uwierzyła.Jesteś sensem mojego życia i to Twoje hasło tylko z tą róznicą że ja przynajmniej piszę to szczerze.Nie miałeś odwagi ze mną rozmawiać..hmm tylko dziwne że dla niej jakos znalazłeś tą odwagę.Trochę pokory kłamczuchu.Chcesz coś naprawić..zadzwoń ..napisz.To moj nowy numer..Ja już wystarczająco zrobiłam.Przemysl to ,i nie słuchaj plotek głupich idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dość wreszcie tych niejasnosci.Masz pytania .Pisz.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam Ci szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kocham nadal..mimo że nigdy Ci tego nie mowiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×