Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maytki

Meble w pokoju dzieci

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Czy znacie może jakieś dobre sklepy z meblami do pokoju dziecięcego? Ja tutaj trafiłam na dość ciekawe rzeczy https://www.meblik.pl/ i zastanawiam się właśnie, czy są one warte uwagi... Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie małe dzieci i rozglądacie się za odpowiednimi meblami dla nich to skontaktujcie się z firmą www.refas.pl Jest to producent mebli przedszkolnych. W ich ofercie na pewno znajdziecie meble przeznaczone dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novelity

W pokoiku dziecięcym powinno być minimum mebli, ważne aby były funkcjonalne. Część można zastąpić czymś bardziej przyjaznym dla dziecka, jak np fajnymi koszami na zabawki. Zapraszam na novelity.pl, tam znajdziesz sporo inspiracji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaax

Kupiłam meble do pokoju synka od Kieleckiej Fabryki Mebli i jestem baardzo zadowolona. Super wykonanie i idealnie pasują do pokoju maksymalnie wykorzystując przestrzeń 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara Kozik

Podpinam się pod temat, bo nie długo mąż kończy remontować pokój córeczki, co prawda termin mamy na początek września ale już teraz wolimy mieć wszystko załatwione. Myślimy nad ich meblami https://www.viki.net.pl/meble-dzieciece bo mają naprawdę ciekawe zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Do małego pokoiku łóżeczko idealne moim zdaniem .pokoj-dla-dziecka.pl/lozka-jednoosobowe/10-lozeczko-kasia-z-szuflada.html, od producenta z ocenami maksymalnymi z Allegro. W sklepie jest trochę taniej niż na aukcjach, więc dlatego zostawiam namiar. Za 350 złotych masz łóżko z materacem, co jest wręcz nieprawdopodobnie w takiej cenie. Szuflada bardzo pojemna na zabawki u mnie akurat. Lekkie, zaokrąglone krawędzie delikatnie, żadnych błędów wykończeniowych. No i dwa lata gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×