Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam wrazenie ze faceci inaczej pojmują małżeństwo..

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Kobiety są fałszywe, rzadko którą stać na szczerość. Większość gra i manipuluje, maja to we krwi. Jestem kobietą i wiem co mówi & I używają seksu do zyskania korzyści i pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw "moda" na poorno, seks bez zobowiązan, wszelkie zboczenia, na tym wychowywalo się całe pokolenie...To jak teraz ci ludzie mają byc porządni, nie zdradzać, szanowac siebie i innych? Nie znają innych postaw, zasad, wartości....stracone pokolenie. Ale pocieszę Cię Autorko, że wraca moda na rodzinę, na przyzwoite zachowanie, na życie moralne. Osobiscie miałas kiepskie wzorce, wspolczuję. W mojej rodzinie, wśród znajomych nie ma Piotrusiow Panów, niedojrzałych emocjonalnie roochaczy...Wszyscy dobrze funkcjonują, wspierają się, szanują...Ludzie w róznym wieku. Nie trać nadziei i nie obniżaj poprzeczki. Życzę szczęscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest bez tabu w związku. Ja cnotka mąż prawiczek nie ma byłych. Do tego wszystko sobie mówimy a mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i wspierał porody. Nie jestem zacofana by wstydzić się męża przy badaniu czy porodzie a takie przeżycia łączą związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po iel macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że z czasem rola instytucji małżeństwa bedzie wygasac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze jestem za seksem dla przyjmnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboczency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak ponieważ ewolucja wyposażyłą nas w zmysł poligamiczny. Natomiast głupi człowiek zaczał dzialac wbrew naturze i wymyślił małżeństwo też jestem przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie odwrotne. Jestem osoba z dobrego domu wiekszosc Panow ktorech poznalam bylo prostakami bez obycia, chamami i erotomanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kobieta powiem wam że nie warto zbytnio ufać facetom i angażować się w tzw zwiazki za wcześnie. Wielu z nich predzej czy pozniej zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredzisz równie dobrze nie trzeba wychodzic z domu bo moze cie ktos zabic potracic samcohod etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalezienie kobiety nadajacej sie na zone graniczy niemal z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre domy to najczęściej sterta pozorów. Myślicie że taki facet nie zdradzil? To tylko facet, a ze w jego środowisku jest większy nacisk na zasady moralne , kulturę osobista itp. nie oznacza, ze po cichu nie bzyka. Nie wypada miec kochanek i jezeli jest inteligentny to raczej sie tego wystrzega, ale jednorazowe skoki w bok? Czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj znalezienie kobiety nadajacej sie na zone graniczy niemal z cudem Nadającej się na zone mówisz? A czy ty nadajesz się na męża? Przedstaw swoje warunki i szczerze opisz siebie (nie swoja zewnetrzna postawe tylko to, jaki jestes naprawde. Bez usprawiedliwiania sie i koloryzowania czy zatajania faktow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobieta która nadaje się na żonę. Znam setki facetów... wiekszość chce mnie tylko przeleciec.. ale znam 1go ktory nadaje się na męża.. tylko on mnie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem młodą dziewczyną i też pochodzę z tzw. "dobrego domu", mam swoje zasady, szanuję się. Przeraża mnie to co się teraz dzieje a faceci których spotykam chcą tylko jednego, mają mnie za młodą i naiwną. Zauważyłam że większość facetów traktuje kobiety przedmiotowo a ja nie chcę być tak traktowania więc chyba już lepiej być samemu niż dawać sobą pomiatać. A teksty "nie wszyscy są tacy sami" to... jeden się bardziej z tym obnosi, drugi mniej a i tak na to samo wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekaw jestem co według was sprawia że piszecie o sobie ze nadającej się na żonę lub meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że nie ma co się martwić... naszym przeznaczeniem jest poligamia i powoli zblizamy się jako gatunek do tego by uwolnić się z więzów i zacząć żyć tak jak to przebiega naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocieszajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz znać odpowiedzi na swoje pytania, pragniesz porady, masz dylematy uczuciowe, napisz do mojej wrózki Sofii. Jest świetna i szczerze Ci ją polecam. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie reklamowac te gowo warte bzdury wróżki inne bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie ze faceci pojmują małżeństwo jako baze zapewniajaca im jedzenie, seks, wychowanie dzieci i wolność od słów czepialskich ludzi -gdyby zostali kawalerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierze w miłość, wierze że spotkam kogoś kto pokocha mnie a ja pokocham jego, jestem tego pewna. Co prawda w moim życiu kochałam tylko raz i on nie odwzajemniał mojego uczucia, ale był wspaniałym człowiekiem powiedział mi o tym delikatnie, dlaczego nie może ze mną być i że to nie było by to czego pragnie i nie byłą bym z nim szcześliwa. Naprawdę jest wielu mężczyzn z klasą, musimy być otwarte na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj mlodosc = naiwnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei mam te same poglądy. Widzę pozorantów do okoła, ludzi pozbawionych zasad moralnych uczciwosci i nie potrafiacych przejac troski o drugą osobę. Jak tu zawrzeć zw małżeński ? Z kim? W jakim celu? Skoro Ci ludzie nie spełnią sie w tej roli. Po co z pisać się z góry na rozczarowanie i smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem młodą dziewczyną i też pochodzę z tzw. "dobrego domu", mam swoje zasady, szanuję się. Przeraża mnie to co się teraz dzieje a faceci których spotykam chcą tylko jednego, mają mnie za młodą i naiwną. Zauważyłam że większość facetów traktuje kobiety przedmiotowo a ja nie chcę być tak traktowania więc chyba już lepiej być samemu niż dawać sobą pomiatać. A teksty "nie wszyscy są tacy sami" to... jeden się bardziej z tym obnosi, drugi mniej a i tak na to samo wychodzi X To jak mezczyzni traktuja kobiety wynika z tego jak kobiety sie prowadza a wy sie puszczacie wiec jak mamy was szanowac. Wam imponuje ruchacz a nam puszczalska nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mezczyzni zepsuli kobiety poprzez brak szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że oczekiwania kobiet są bardzo bardzo inne niz mężczyzn, my pragniemy ciepła rozmów wspolnej troski o dobro dzieci a oni bardziej sa wpatrzeni w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:05 mężczyźni zepsuli kobiety bo dopuscili żeby feminizm się rozprzestrzenial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:32 my pragniemy tego samego. Ciepła rozgrzanych ciał podczas sexu, rozmów o sexie. Dla dzieci też chcemy dobrze. Tylko dla was oznacza to zaglaskac na śmierć a dla nas wychowac czyli przygotować do życia w dzisiejszym, brutalnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×