Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biust do oceny

Polecane posty

Gość gość
a co sprawdziłas mnie ???nie mam zamiaru się z tobą przekrzykiwac jak dzieciak,nie dość ze jesteś stara to jeszcze glupia 🖐️ o kobietę zawsze zadbam, o staruche nie, zgnilas już i tyle potwierdzi to kazdy mezczyzna:) młode są jak niebo, stare do trumny, wiesz, jak trafi się glupia kobieta to może nadrobić ciałem a ty nie masz czym, od 15 lat jesteś poza kregiem pożądanych i możesz się bulwersowac prawdy nie zmienisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sprawdziłas mnie ???nie mam zamiaru się z tobą przekrzykiwac jak dzieciak,nie dość ze jesteś stara to jeszcze glupia 🖐️ o kobietę zawsze zadbam, o staruche nie, zgnilas już i tyle potwierdzi to kazdy mezczyzna:) młode są jak niebo, stare do trumny, wiesz, jak trafi się glupia kobieta to może nadrobić ciałem a ty nie masz czym, od 15 lat jesteś poza kregiem pożądanych i możesz się bulwersowac prawdy nie zmienisz :D wmawiaj sobie, wmawiaj ze rówieśnicy sa niedojrzali a ty jesteś jak wino:D klasyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara rura się rzuca łeb siwieje a doopa szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też idę już :) Pozdrawiam 45 - cio letniego ciecia, któremu się wydaje, że pukając małolaty jest macho pukaczem, a jest cienkim Bolkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny biuscik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto 45 letnia - ja mam 25 i nigdy w życiu bym się z Tobą nie przespal. Kolega dobrze napisał, że próbujesz się dowartosciować. Żadna to przyjemność uprawiać seks z podstarzałą kobieta. Może i nie jesteś kloda ale ciałem nie dorownasz np.autorce czy innej młodej dziewczynie. Taka można poduczyc a nawet nie trzeba-dla mnie może tylko leżeć bo to przyjemność obcować z mloda kobieta,potem jest tylko obowiazek malzenski i filmy w glowie pt.pukam ciebie mysle o 20 - stce... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha śmieszna babo ty nic nie potrafisz w łóżku i tu podskakujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietny szoł knurze xxx przeciez to zyeby wrzucaja a nie dziewczyna. ona by wiedziala ze tylko brafitterka profesjonalna jej pomoze. nie wolno nosic typowych A, B, C, D bo one spłaszczają doje i robia z nich rozchodzace sie na boki cyce. ty mozesz miec jakies FF, G, H czy chuy wie co. szarpnij sie a za mniej jak 200 zl bedziesz miala dopasowany stanik z porada. Panache sa fajne np. moga ci skorygowac cyc. no i garbienie sie - nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To piersi młodej kobiety? Piszę uczciwie, sądziłem że to czterdziecha plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierdalaj w podskokach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fatalny biustonosz,dosc ze chyba zle dobrany to jeszcze jak dla starej ciotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac po cialku,ze autorka ma niewiecej niz 20 lat 🖐️ staruszki jak zwykle zawistne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden mezczyzna nie napisze że brzydkie,tylko same zawistne pasztety🖐️cieszę się ze jestem mezczyzna i mi to nie grozi,a autorce współczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 lat to ma ten cieć co puka małolaty. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. To on próbuje się dowartościować pukając małolaty. Ja się z gimbazą Nie zadaję ;) Dla mnie dojrzały facet to facet w pełnym tego słowa znaczeniu :) Oczywiście dojrzały....to taki,który potrafi i wie jak zadowolić kobietę dojrzałą i nie musi pukać małolat, żeby czuć się pełnowartościowym mężczyzną ;)Nie schlebiaj sobie 25 - cio latku, bo ja z takim młodym zanudziłabym się w łóżku. Ja potrzebuję mężczyzny,a nie dzieciaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzej pisalem to samo,stara swinia poszła,w końcu zdała sobie sprawę ze nie jest tu mile widziana,jak zaczela wypisywac o tym doswiadczeniu w lozku to zaczalem sie smiac jak glupi,komedia ,oj komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderz w stół nożyce się odezwa :D :D sądzisz, że nic nie potrafię dlatego śpię z młodymi?nie moja droga, żadna nie narzekala i dobrze wiem, jak zaspokoić kobietę,po prostu ty się do kobiet nie zaliczasz,prawda boli ale mialabys trochę honoru i zamilkla już,wlazlas w watek pięknej dziewczynie,i siedzisz tu jak nienormalna,wynos się stad, widac moje wiadomosci ci schlebiaja skoro ciagle odpisujesz :) s********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generon
Fajne cycki oj by possal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt nie doczytalem ale co to za roznica 2 lata w ta czy tamta? W tym wieku to bez znaczenia. Nie obraz sie ale jak katarynka powtarzasz:On nie potrafi zadowolić kobiety, dlatego puka młode. No nie masz racji i ja będę po stronie kolegi. Widać bardzo cię to zranilo ze juz nie masz wzięcia jak młode ale takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generon
Kobieta 45 podaj maila ja młody fajny się dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 36 i też bym nie stukal rowiesniczki:)to dla zboczencow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pi/e/rdziele to juz gosc 18 mial o niebo lepsze piersi choc jest prawie plaska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tutaj bo taki ciec jak ty to może sobie rozkazywać swoim małolatkom ;) Pójdę gdy będę miała ochotę. Nie denerwuj się bo w tym wieku to już różnie może być;) Kto wtedy będzie pukał te małolatki ;) Prawda zabolała ciebie. Ale nic nie poradzę że choćbyś po kilka razy dziennie pukał małolaty to metryka pokazuje, że tego pukania nie wiele przed tobą ;) Nie stajesz się młodszy i czas to zrozumieć,bo widzisz ja mam świadomość swojego wieku i jestem kobietą szczęśliwą i spełnioną :) Masz 45 lat...i ani z Ciebie facet ani p***a....Wydaje Ci się, że naubliżasz kobiecie,prawie równolatce i jesteś taki męski. Kawał chama z Ciebie i cieszę się że nie przyszło mi spotkać takiego buca na swojej drodze :) Pusty jesteś i żebyś nie wiem jak mi tutaj ubliżał to zrozum jedno- każdy w każdym wieku ma prawo być szczęśliwym. Tylko palant powie, że kobieta po 40 to kobieta stara. Myślę że twoja mama wstydziłaby się takiego syna. Jestem tego pewna nawet. Nie masz się czym chwalić bo jedyne na co Cię stać to puknąć od czasu do czasu małolatę, ale tak Twój jak i mój czas nie stoi w miejscu. Jestem szczęśliwa i zaraz pójdę do mojego Facet i podziękuję Mu, że jest Facetem id każdym względem :) Miłego dnia :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 lat i slyszalam jak znajomi mężczyźni niezaleznie od wieku zawsze powtarzali ze 35 plus i do trumny , coś w tym jest , masakra , nie pptrafie tego przelknac ze maz bedzie mnie zdradzal i myslal o mlodych kiedy bedzie kochal sie ze mna , biust mam ladny ale cialo juz nie te :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zawsze ładnej kobiecie powiedza że jest brzydka a dlaczego? Żeby sobie ja obrzydzić i bron boze żeby nie dotarło do ich pustego łba i wielkiego ego ze są gorsze;)kiedy się zmienicie podłe niedorajdy?przez was moja koleżanka ze szkoły sie powiesila!mendy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piersi ok .troche obwisle ale rozmiar fajny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 latko czy Ty naprawde sadzisz , ze Twoj facet jest prawdziwym mezczyzna ? Przy Tobie udaje takiego ale na to ma wpływ zbieranina różnych czynników, nie ludz się ze tak dobrze o Tobie mysli i ze go pociagasz, bo to jest NIEMOZLIWE. Ciebie nie zabolało? Jasne. To po co w takim razie probujesz szczekac? To anonimowe forum i jesteśmy szczerzy. Naprawdę sadzisz , że za 20 lat powiem swojej kobiecie " Słuchaj, jak o Tobie myślę to mnie cofa, wymienilbym Cię na taka 18 letnia suczke albo 20 paro letnia,ale wiesz co, za dużo dla mnie zrobiłaś i za wiele mam żeby burzyć życie więc będę się godzil na seks malzenski ale nie zdziw się jak mi trwale opadnie za kilka lat,oczywiście tylko na twoj widok bo przy młodej pusi nie będzie tego problemu"???o naiwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, 43 latko;) To dużo zmienia a utrwalilo mi się przez kolegę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu zajebać w ryj?????? no komu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×