Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biust do oceny

Polecane posty

Gość gość
Gość 00:21 Ale ja tego nie powiedziałam, tylko słyszałam taką plotkę ;) Też uważam, że co ma do rzeczy bycie gejem a lubienie małego biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe już się podszywaja pod facetow...żałosne drogie panny zalosne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 00:24 mój facet chyba też jest gejem w takim razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam piersi 65E i uważam że są śliczne a już o niebo ładniejsze niż autorki i nie mówie tego z zazdrości, widze po prostu że takie duże biusty opadają (tak jak u autorki) a zwisów mieć nie chce :P i uważam że najlepsze są małe-średnie piersi bo m.in nie bola plecy, mozna bez problemu uprawiać sport, biust nie bedzie zwisać (a jeśli nawet to nie aż tak szybko ani tak bardzo), ubrania ładniej się układają, a i nie pogrubiają, sylwetka wygląda szczuplej, mniejsze prawdopodobieństwo że spotka się zboczeńca itd pracuje w szpitalu w ciągu dnia spotykam chyba z 30 nagich kobiet w różnym wieku o różnej budowie ciała i widzę jak duży biust wygląda,np wczoraj 2 pacjentki w bardzo podobnym wieku jedna Pani miała 46 lat (z dużym biustem) druga 49 (z mniejszym), u Tej młodszej biust wyglądał jak uszy pluta, a u Tej starszej był jędrny i sterczał. Widzę na pacjentkach jak duży biust szybko opada i jak patrze to ciesze sie że nie mam takich potwierdzam, że duży biust świetnie prezentuje się w staniku ale po ściągnięciu niestety opada na brzuch, owszem są też przypadki gdzie kobiety mają jędrny, sterczący duży biust, jednak takich przypadków chyba tylko 6 razy widziałam i to tylko u młodych kobiet, a tak to większość zwisa, więc nie widzę nic atrakcyjnego w dużym biuście, nie rozumiem więc też Pań które zazdroszczą takim kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem maminsynkiem ani nie jestem stary, fantazjuj dalej ;) Oczywiście że gdyby moja kobieta nic tam nie miała a byłaby fajna to bym to przelknal. Co nie oznacza polubił. Przykrości bym nie chciał jej sprawić więc udawalbym ze jestem zachwycony jak to wiekszosc z nas ma we krwi . Wierz mi że tematy waszych nagich biustów to nr 1 na spotkaniach towarzyskich.. Niezaleznie od tego z jak dojrzałej strony się WAM pokazujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwisy... jak ogony bobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są głupie i można sobie z nimi robić co tylko się chce :P rasowy samiec leci na kobiece kształty, no chyba że nie ma wyboru to zadowoli się wszystkim i będzie udawal ze odpowiada mu to. Odpowiedz czy TY jako kobieta polecisz na mezczyzne z niczym na dole a z czymś u góry ? :D if You Know What I mean ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymieniasz zalety z waszego punktu widzenia.My to widzimy inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka wrzuciła zdjęcie zwisów piszą, że ładne i nie lubią desek. Gość 18 chyba z 1,5 roku temu wrzuciła zdjęcie b. Małego biustu i też się zachwycali. Wniosek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:31, 00:48 - miałeś iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli mam rozumieć, że twarz i charakter są dla was w ogóle nie istotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda potwora znajdzie swojego amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek??? Że deski same sobie piszą komentarze :P A mnie nikt wyganiac nie będzie. Mam dużo pracy to was po mecze do 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie tutaj pisza ze kazdy duzy lepszy bo male jest be a 2 lata temu wszyscy zachwycali sie i chwalili drobny biust goscia 18 :D a i uwazam ze b.malego nie miala, jak dla mnie to byly tylko male; ladnie i z przodu i z boku sie prezentowaly wiec decha nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj,ja w to nie wierzę zeby faceci zachwycali się małym biustem, osobiście nie znam żadnego faceta który pogardzilby większym. A tutaj już nie jedno widziałem i podchodzę z dystansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalem już, że do związku charakter i twarz, figurka do seksu, chociaż najlepiej 2w1. Miałem to szczescie byc z biusciastymi dziewczynami ale mały też zaakceptuje jeśli pokocham kobiete. Czyste pozadanie to nie to samo co milosc. Mozna kochac tez brzydka kobietę,jak np moj kumpel ;) Całe życie wiązał się z typowymi laskami a ozenil z takim paszczurem ze wszyscy w okolicy sie śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury. Najpiękniejsze piersi które widzialem to Ani Przybylskiej. A nie miala duźych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałem jej biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boski :):) mmm.... M/24lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Słuchaj,ja w to nie wierzę zeby faceci zachwycali się małym biustem, osobiście nie znam żadnego faceta który pogardzilby większym. A tutaj już nie jedno widziałem i podchodzę z dystansem X To radzę wyjść do ludzi i posłuchać ich opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie bawią mnie te wszystkie kobiety, które probuja pocisnac autorce i liczą na to ze w końcu przyjdzie jakiś facet który podzieli ich zdanie i zbeszta autorkę. :D ze też chce się wam przejmować takimi glupotami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta stara jak się rzuca... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarcin41
Jeżeli piszesz o tej kobiecie dojrzałej, to uważam ze to babka z ogromną klasa i dala Tobie do wiwatu. Żałuję ze mnie tutaj wczoraj nie było. Coraz mniej takich kobiet z taką klasą i inteligencja. Odpuść facet. Zacznij szanować kobiety w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie bo nie jestem facetem:p:p nie schlebiaj sobie;);) jednak czesciej niz myslalam mozna trafic na niewyzytych sfrustrowanych kretynow co normalnych ludzi przyprawia o lzy smiechu :D dzięki już dawno nie byłam w tak dobrym nastroju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre jest to gdy gość wmawia innym gościom że pociskają autorce bo są zazdrosnymi kobietami z małym biustem, zaznaczając przy tym że chwalący duży biust goście to na pewno faceci. A skąd wiesz że faceci? Równie dobrze jak tamci goście to według gawiedzi laski z płaskim biustem , ci broniący to mogą być kobiety z dużym biustem dodające sobie animuszu. I tak właśnie jest , ponieważ nie znam ani jednego, dosłownie ani jednego faceta który by brzydko mówił o kobiecych piersiach, dużych czy małych ; czasem tylko okażemy dezaprobatę sztucznym. Dla nas wszystkie są cudne; małe bimbałki , okrągłe średnie piłeczki czy duże melony. Oj dziewczyny, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden facet nie powie źle o jakichkolwiek piersiach czy ci\\p\kach bo dla nas wszystkie są cudem natury.To są kłótnie kobiet, nie nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Ty widzisz klasę i inteligencję? O litości.. Byłem wczoraj i widziałem. Jak mantrę powtarza nielogiczne teksty mające na celu obrazić najpierw autorke,potem kolesia. To jest inteligencja ? Nie potrafi wbić szpilki ani odnieść się jak na kobiete z klasą przystało. Coś czuję że niedowartosciowana 40stka sama siebie wychwala. Znowu zaczyna. Bejbe,nie próbuj walczyć z autorka o bycie w centrum zainteresowania; ) I tak jej NIE DOROWNASZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.03 Gościu? Czy nie przesadzasz? Bardzo zwyczajne piersi. A może jesteś Autorką i nie możesz znieść myśli że wrzuciłaś zdjęcia licząc na same ochy i achy a pokazały się też słowa krytyki? Żaden facet nie poświęciłby tyle czasu na przewały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś zauważyła, że po raz ostatni byłem wczoraj to byłoby fajnie ; ) Inne komentarze nie są moje , a autorke chyba wywialo bo na maila tez nie odpisuje . Szkoda . W kazdym razie lubie wejsc i poczytac klotnie kobiet, mi tam się podobają jej piersi . Ustawiłem na tapecie w telefonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×