Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće dwa

Polecane posty

Gość gość
samotne moski niemają co robić tylko siedzą ka forum i wytykają BŁENDY.powodzenia w życiu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko spadam spać. Dobrej nocki życzę, no i spokojnej oczywiście. Buziaczki gorące słonko. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że ten film to majstersztyk. Najlepszy jakikolwiek oglądałem. Inny to Zemsta po latach. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku sorki ża wczoraj że nie dałam ci buziaczka na dobranoc ale oglądałam film i nawet nie wiem kiedy zasnełam obudziłam się dopiero rano miłego spokojnego dzionka i tradycyjnie buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku mija dzionek ? Dzisiaj mamcia pokłóciła się ze swoją wspólniczką za dużo głowę zaczeła do góry unosić od tej pory co powiedziałam jej że nie będę się z nią spotykała od tego momentu stała się innym człowiekiem jeśli ta firma się rozpadnie to powiem mamci z jakiego powodu się to stało mamcia dzisiaj wróciła wściekła od swojej wspólniczki aż mi jej szkoda było zobacz kiedyś ta wspólniczka mało nie zbankrutowała i dzięki mamci utrzymała się kurcze jak ja jej mogę nie nawidzieć i ciesze się bardzo że nie uległam pokusie i dałam jej kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku buziaczki na dzień dobry śniłeś mi się . Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę. Wczoraj późno wróciłem i dńatego tu niezajrzałem. A mamci lepiej narazie nic niegadaj bo jak wajurwiona to jeszcze głupot może narobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam dzionek słonko. Ja dopiero robię fajrant. Dzień był taki że bez zamulacza się nieobejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze tyle się napisałam i nie poszło . Kotku jestem zła i też otwieram wino a co mi tam buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i kotek zasnął no cóż pewnie kotek rano wstał śpij słodko kotku buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku buziaczki na dzień dobry miłego dzionka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko miłego dzionka życzę. Buziaczki na dzieńdobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam dzionek słonko? Mam nadzieję że żadnej niespodzianki z goścćmi tak jak wczoraj nie będzie. Buziaczki słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku nie dzisiaj spokojnie cichutko na luziku aż miło posiedzieć przy kawce a jak tam u ciebie ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę buziaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co gościu chcesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co słonko? U mnie też jak narazie jest spokojnie. Tylko jednen kociak z domu wybył i wszystko może się zmić tak jak w poprzednieniej nocy. Niby nic się niestalo ale dyżura mi zrobił. Tą kawą narobiłaś mi zapachu. Też sobie zrobię. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz kotku jak to jest z tymi kociakami wiem coś na ten temat a zreszto wiesz jak u mnie jest twój kociak w porównaniu do mojego to mały pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotuś zmykam spać muli mnie już ostatnio nie mogę się wyspać ty też zmykaj bo rano pewnie na obroty wejdziesz powiec mi co z twoją smyczą ? Buziaczki na dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i widzisz. Z kociakiem ok, ale za to szefowa chyba ma ciężki okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też spadam spać. Trochę z podniesionym ciśnieniem ale może jakoś noc zleci. Miłej nocki słonko. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku mówisz że szefowa ci ciśnienie podniosła a co ona się zapomniała że z tobą trzeba obchodzić się delikatnie ?? Buziaczki kotku na dzień dobry i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj szefowa zachowała się jak własna babka. Upierdliwa i marudna. Miłego dzionka słonko. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek nie wiem co tam szefowa nawiwijała ale niech ona czasem sobie odpuści widzę że ona się czasami zapomina że jest na stanowisku to nie znaczy że może robić to co jej się podoba powiec jej że jak ja się przy tobie przykręcę to straci pracownika buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek zmykam spać muli mnie nie mogę odespać swojej imprezki buziaczki na dobranoc i do jutra powiec szefowej że ma być grzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj słonko niebardzo miałem jak tu wejść. Miłego dzionka życzę. Buziaczki na dzieńdoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku ja także życzę miłego dzionka i śle gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku jak tam minął dzionek ? Jutro idę na grzyby jest szał grzybowy ludzie wiadrami noszą jest wysyp prawd***** buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×