Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dojrzałe kobiety

Polecane posty

Gość E_wa
Co podnieca dojrzałe kobiety? Czasem nawet spojrzenie zainteresowanych młodych męskich oczu. Niby przypadkowy dotyk dłoni, który jest troszkę dłuższy niż wskazywała by na to sytuacja. Ciekawa rozmowa przeplatana inteligentnie delikatnymi podtekstami. Męskie zdecydowanie, zaradność, pomysłowość w sprawach damsko męskich. Duuużo by można wymieniać panowie. Niewiele potrzeba żeby nas pobudzić. Niektore z nas.... Więc do dzieła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E_wa:) dobra zachęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ew a wiem, sprawdziłem, działa! A ile przyjemności dla obojga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Nieprawdaż??? Male przyjemności potrafią poprawić humor na cały dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, choćby widok fajnej laski sexsownie ubranej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E_wa :) "widzę jasno:) ze masz dobry humor? czyżby jakiś młodzian Ci poprawił?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Tylko cp to znaczy "seksownie ubrana laska"? Dla jednych to wzywający look z odsłoniętym.....wszystkim. Dla innych wysokie obcasy i elegancja. Trudno ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezależnie od ubioru, sama musi emanować sexem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiech pogoda duch i świadomość swojego ciała już czyni kobietę seksowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Miło mi to słyszeć. A jeszcze milej doświadczyć. Chętnie dodaję do tego usmiechu wysokie szpilki pończochy i klasyczną małą czarną....i pewność siebie od razu wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślicznie:) a gdzie Cie można w takim stroju zobaczyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Widujesz mnie na pewno czasami. Chociaż z przykrością stwierdzam, ze kobiety coraz częściej stawiają na wygodę za wszelką cenę. A tyle moze być radości ze zwykłych pończoszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa Jestes fajna osoba podaj maila chce z toba pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Fajnie że pasuje Ci to co piszę. Jak już pisalam wyżej cenię sobie u mężczyzn zaradność, a taka propozycja....bo to nawet nie prośba....o maila to pójście na łatwiznę. Nie sądzisz? Niemniej jednak cieszę się że Cię zainteresowaly moje spostrzeżenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze żeby to była latwizna nie mam czasu tu siedziec. Mozesz pisac na forum i ze mna na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E_wa :) to nie ja pisałem o mailu:) to inny gość:0 czyli masz już co najmniej 2 zainteresowanych:) a poza tym fajnie na forum jak wszyscy mogą przeczytać:)" grzeszne" myśli kobiety:) często nosisz pończochy? do pracy tez?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E_wa:0 szef Cie znów wezwał i sprawdza twoje pończochy>?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Pończochy...właśnie nie wiem dlaczego uważane są za element garderoby czysto erotycznej. Noszę je na co dzień bo są wygodne.. Noszę na co dzień również koronkową bieliznę, dlatego że po prostu lubię ładne rzeczy. Zresztą bylby to dysonans elegancka sukienka i pod spodem kiepska bielizna. A kiedy jeszcze kawałek koronki pokaże sie przypadkiem ...to może się zrobić ciekawie i zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ciekawie się robi jak można zobaczyć koronki:) W temacie wrzuconym przez autora/autorkę? było czy kobiety lubią pokazywać biust jak jest u Ciebie? bo ze nogi pokazujesz już wiem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze a propos pończoch, uważam ze są bardzo eleganckie a są dodatkowo hm....:) erotyczne . elegancka kobieta powinna nosić wyłącznie pończochy nie rajstopy:) a jakie wolisz samonośne czy na pasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Jeśli chcesz dalej o mojej garderobie pisać to noszę generalnie ponczochy samonośne, ale takie zapinane też używam szczególnie gdy jest po temu jakiś miły powód. Biustu nachalnie nie pokazuje. Wystarczy niewielki dekold bo mnie natura dość hojnie obdarowała więc nie należy przesadzać z jeszcze większym jej eksponowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
garderoba kobiety dużo mówi o niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Oczywiście ortografia to podstawa. Dzięki za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ładnie i elegancko sie ubierasz;) a te pończoszki w pracy już się przyzwyczaili? czy jednak faceci zerkają?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to bardzo miłe w szczególność dla facetów;) ale chyba sama się czujesz dobrze i sexy jak się tak ubierasz? czyż nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale miało być o Tobie a nie o garderobie:)co w duszy gra?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
No właśnie jak to jest, czy mezczyźnie jest obojętne co zdejmuje z kobiety? Chyba tak. Dlatego myślę, że kobiety ubierają się elegancko dla siebie. Niestety zmykam na spotkanie z kontrahentem. Ale ciekawa jestem odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kontrahent się zapewne zachwyci:) i będzie chętnym kotra-hentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a odpowiedz brzmi ze nie jest obojętne co facet zdejmuje z kobiety:) no chyba ze nie ma nic, pod;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×