Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to obciach miec troje dzieci w tym wieku

Polecane posty

Gość gość

mam 2 dzieci (4 lata i 5 m-cy), marzy mi sie trzecie, ale mam prawie 40 lat, mąz juz skończył. w razie tragedii nikt nam nie pomoże, nie mamy rodziny, rodzeństwa. tak mysle, że może za póxno na trzecie dziecko? I w ogóle to może obciach w tej naszej polsce miec więcej niz dwoje? Przede wszystkim nie miałby kto pomóc, a ja już 4 lata w domu siedzę, w końcu do roboty wypada wrócic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak masz mlodsze 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak. Gdybym czegoś serio chciała to żadne poczucie obciachu by mi w tym nie przeszkodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodząc na temat myślałam że masz dwadzieścia lat. Wtedy bym napisała ze obciach :) ale jesteś w normalnym wieku autorko. Jeżeli chcecie trzeciego dziecka to nie jest to obchiach :) i nie myśl o tragedii. Jakby każdy człowiek brał to pod uwagę to co to by było za życie? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to w tym wieku majac już dwojke dzieci, nie zdecydowałabym się na 3 dziecko. za duże ryzyko, nie oszukujmy się ale 40 lat to nie jest juz czas na rodzenie dzieci. tez chce 3, mam 31 lat w drodze drugie dziecko, a 3 chciałabym urodzić nie później niż 36,37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli czujesz się na siłach i macie finanse to możesz próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie obciach! Polska to zaścianek,ale w chwili obecnej dzięki Bogu już nie uważają trójki dzieci za patoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko, ja mam 3 dzieci, niedługo skończę 38 lat. Wszystkie były planowane, nikt nie mówił, że obciach. Teraz czasy się zmieniły, ludzie później decydują się na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem nie obchodzi mnie twoja dupa mam swoją jak dla mnie możesz mieć i ośmioro wali mnie to :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×