Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alkoholicy i patologia mają życie bezproblemowe, zazdroszczę im

Polecane posty

Gość gość

mają proste potrzeby typu posiadanie bachora, jakas praca, impreza, telewizor, auto, smartfon, wakacje raz w roku, wódka, kopulacja, plotki jezu oni mają wspaniale, mało myślą, niewiele ich interesuje, tez bym tak chciała, ja za dużo myśle, za bardzo przejmuje się innym zamiast myslec o sobie, od dziecka wszystkim pomagałam, chcialam zmieniac swiat i źle się to dla mnie skończyło... podobno dobro i zło do nas wraca, ja jakos dobra nie doświadczam, im więcej daje od siebie tym bardziej dostaje od życia po dóóóópie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrna
Ja też tak mam jak Ty, ale tak sobie myślę że Twoja ocena innych ludzi jest powierzchowna. Nie czujemy cierpienia i bólu innych, tylko swój własny, nie znamy ich myśli - tylko swoje własne; to oczywiście logiczne i prawidłowe ale dobrze sobie to uświadomić i nie uważać że skoro tego nie czujemy to tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolotka
Wiesz co? gdzieś tam masz rację, co prawda nie chciałabym żyć w taki sposób jak oni, ale na pewno mają łatwiej...zero stresu, żyją z dnia na dzień i niczym się nie przejmują. Teraz faktycznie mam umowę o pracę, ale zaraz po studiach, dwa lata pracowałam na zleceniu, telefon mi się zepsuł i miałam problem, żeby nowy wziąć na raty w sferisie. Słyszałam historie jak patola nabrała sobie kredytów przez internet i nawet przez myśl m nie przeszło żeby to spłacić... no, ale mogli sobie przez tydzień pobalangować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×