Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Musia ty krecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja niby o tym karku czytałam słyszałam ale może ogólnie mu ciepli tylko w raczki zimno... W sumie to mój 83 letni dzadek tez nie chodzi tylko siedzi i tez ręce ma przeważnie zimne. Haka pogoda u was. U mnie mokro. Ba dwór nie ide bo syn ma uciążliwy katar. Rzosowa a twoja córka jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mij m wraca a w domu będzie moze o 3 rano to moze akurat mala kupę zrobi:D Obiadu nie gotuje zamówię sobie ze stolowki hak wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Jola byc moze chodzilo o eozynofile, sprawdzilam moj mial 8,1 a norma jest do 5. Moj synek nie mial zmian skrornych, jedynie ciemieniuche. On mial problemy z brzuchem. Po zmianie mleka troche ustaly lekarka kazala za jakis czas zrobic probe i dac normalne mleko zeby potwierdzic czy maly ma alergie, czy jednak nie. tylo tylko ze ciagle nie znalazlam na to odpowiedniego momentu bo byly szczepienia, chrzciny i nie chcialam wtedy eksperymentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia tak myslalam ze Twoj maz wraca jak napisalas ze wrocilas od rodzicow do siebie. To fajnie, latwiej będziesz miala. A w ogole jakie Twoj maly ma podejscie do siostry? tuli, caluje, czy raczej jest zazdrosny? bardzo ciezko jest z taka dwojka maluchow na raz? pytam bo kiedys chcialabym miec wiecej dzieci ale chyba z wieksza roznica wieku. wiem ze sa rozne opinie na temat tego jaka roznica wieku jest dobra ale do tej pory moj maly jest tak abosorbujacy ze jak trafiloby mi sie takie drugie to bym chyba glowa w sciane walila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1982
Monika w ujęciu procentowym mój też ma 8 ale w tym drugim ujęciu w tysiącach to ma w normie bo 0,79 a norma jest do 1,20 i podobno to ujęcie jest ważniejsze dlatego mój pediatra mówi ze to dobre wyniki.widzisz... Co lekarz to inna opinia, zglupiec można. Mój ma ciemieniuche, malusienkie krostki na policzkach barwiach głowie, ramionach które zmieniają się w czerwone placki jak jest mu ciepło. Po nocy budzi sie cały czerwony i alergolog twierdzi zedlatego się drapie bo podobno to lojotokowe zapalenie skóry bardzo swędzi.... W wawie pada, szaro buro, zimno a mąż na ryby pojechał mimo że go już gardło boli... Wróci chory i znowu będę się martwila ze małego zarazi.... Ach te chłopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
No tak to Jola jest, tez mnie to denerwuje ze każdy mówi co innego. Pamietam jak było na początku, inna opinie miała polozna a inna lekarz i to praktycznie w każdej kwestii. U takich dzieci chyba cieżko potwierdzić i zdoagnozowac alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika jest zazdrosny ale nie okazuje tego caly czas. Sporo jyz kuma i sam jest opiekuńczy. Jak ja myje to on tez pomaga . Plyn leje wanienke ze mną niesie. I td Ale ma gorsze dni momenty jak go cos bolu czy się nie wyspi czy cos ze tez wola na ręce jak ja mam i każe ja odkładać ale w większości tak nie ma. On dużo sam się jyz bawi mala tez troche zabawia,zagaduje. Kładzie sie z na macie czasem w jej lozeczku sie powyglupia. Moja koleżanka ma roznice 16 m-cy to ma gorzej. Mój siostra ma 5 lat różnicy to juz nie ma takiej zazdrości i udawania dzidziusia bak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
No tak bym wlasnie chciała 4-5 lat roznicy. No ale wiadomo jak to jest, człowiek planuje a wychodzi inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Ja to chciałam jak najmniejsza roznice. Ja juz pól roku po pierwszym porodzie chciałam byc w c:D Ide jutro do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia a synek był spokojnym niemowlakiem? Bo ja jak czytam na forach czy widzę na fejsie na instagramie to wszystkie niemowlaki duzo śpią i ogólnie sa w miarę grzeczne. A u mnie ze spaniem od początku na bakier...chciałabym drugie dziecko ale chyba przy dwójce takich bym zwariowała wiec moze lepiej będzie jak wrócę do pracy na jakiś czas i dopiero potem. Chociaż mąż kiedyś wspominał ze tez chciałby mieć dzieci jedno po drugim. Muusia a na co idziesz do kina? My jeszcze nie mamy za sobą pierwszego wyjścia odkąd urodził sie mały, jedynie na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pity bulla Monia tez nie byl spokojnym niemowlakiem w porównaniu dl córki. Moja mnie ostatnio zaskakuje bo sporo spi. Dzis probowala sie przekręcić z brzucha na plecy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
to mnie zaskoczylas, ze spokojnym w porownaniu do corki, przeciez Twoja cora duzo spi :) moj ciagiem to chyba nigdy 3 godzin nie przespal. czasem uda sie 2 ale to musze go caly czas bujac w wozku moj mąż tez wspominal o tym pitbulu, chcial zobaczyc no ale nie mamy z kim malego zostawic, nie mamy nikogo we wroclawiu jutro idziemy na druga dawke szczepien tych podstawowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj sie przekreca z brzucha na plecy, ale w druga strone juz nie, to chyba dalszy etap juz troche dluzej udaje mu sie polezec na brzuchu ale ogolnie to tego nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
tak sie zastanawiam czy jest szansa ze drugie niemowle trafi mi sie spokojne, czy to juz takie geny i wszystkie beda takie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia napisałam ze nie byl spokojnym w porównaniu do corki:) Tez się tego bałam ze drugi egzemplarz tez bedzie niespokojny aczkolwiek w głębi duszy mialam nadzieje ze jednak bedzie spokojniutka i na razie taka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja to w miare lubi na brzuchu tylko jeszcze nie umie sie obracać. Synek e jej wieku sie obracal ale byl szczuplejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
A to źle przeczytałam, to jest jeszcze nadzieja dla mnie heh ;) Muusia a ile syn ważył jak sie urodził? Moj juz śpi, jutro szczepienie wcześnie rano bo na 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Monia syn 4240 59 cm Corka 4310 67 cm I syn jakimś pulpecikuem nie b tyg l nie mial faldek jak mala. Ja swoja obudziłam przed 19! Ciężko bylo bo zaspana bardzo!. Potem placz byl bo taka glodna chyba byla a i tak z 30 zostawila. O 20 jakos usnela . Oby chociaż do 7 pospala. Z jedzeniem w międzyczasie. Ja piwol uk rozgląda sie za prezentami dla dzieci A teraz to jyz spac ide:) Napisze pewnie po karmieniu w nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mały w dzień dużo spał a teraz mi się rozbrykał :/. Kupujecie prezenty dla maluszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej laseczki, a czy możecie potwierdzic regule ze jesli dziecko bylo spokojne w brzuszku to jest tez spokojne po narodzinach. I odwrotnie jesli non stop kopało to po narodzinach jest "r****iwe"i niespokojne? Bo u mnie się to zgadza w I jak i w II ciąży. Corka byla spokojniejsza! U nas różnica 6 lat miedzy dziećmi. Czy to dobrze? Owszem pomaga mi przy małym, czasem z własnej inicjatywy czasem ja poproszę. Przy kąpieli , ubieraniu. Najczęściej zawsze jak trzeba cos podać, przynieść a ja go trzymam czy karmie i sama nie mogę. Corka denerwuje sie tylko jak proszę by go niecałowala w buzie tylko w glowie. Zawsze powtarza"ale on jest taki słodki ". Najgorsze jest to ze jak ona sie do niego przytula albo go zabawia to on zaczyna płakać. Nie wiem co w tym jest ale przez to jak tylko młoda podchodzi do małego a jest on spokojny a my wiemy ze on się zaraz rozplacze to mówimy córce "odsuń sie nieprzeszkadzaj bo jest spokojny, nie ruszaj" wiem jak to brzmi ale uwierzcie ze on po chwili z corka zaczyna płakać. Nie wiem czy ona sie niedelikatna czy co?! I oczywiście jak on zaczyna płakać kiedy ona go przytula to jest jej przykro. A co do różnicy wieku to przeraza mnie troche niedaleka przyszłość i organizacja czasu dla dzieci . Z małym do piaskownicy a ona? Juz za duza. A za mala by sama ciekać. Z nią na basen a maly jeszcze za mały. Z nią na narty a maly za maly. Z małym na kulki a ona już za duza. Ot takie myśli mi naszły. Co do zdrowia córki to się choróbsko przyplatało. Powalczymy jeszcze jutro sami al jak przegramy to w piatek do lekarza. Na pewno będzie zapalenie krtani i tchawicy. Bo.zawsze to ma. A maly ? Dzis Malo spał. Śmieje sie juz w glos jak mu robię idzie rak nieborak. Byliśmy na godzinnym spacerze. Późno juz bylo ale ciepło i bezwietrznie to wyszliśmy. Jak wracaliśmy to bylo juz ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U nas niespodziewana akcja. Mały juz wytrzymywał do 4-5 z jedzeniem i to przeważnie otwierał oczy i lekko marudził w łóżeczku czekając na butle a dzisiaj co?wierci sie o 1 to daje mu smoka, nie pomaga to głaszcze, chciałam do otlulacza włożyć ale tak sie rozwyl ze szok. Nie pomogło noszenie, tulenie ani napicie sie wody wiec stwierdziliśmy z mężem ze chyba jest głodny. Wlasnie go karmie, zobaczymy czy sie potem uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie wiem co mogłabym malej kupic. Syn do mnie w nocy przyszedl to przynajmniej ja do niego nie latalam. M spi w salonie bo ma podejrzenie jelitowki i nas zarazić nie chce. Odpukać mala na razie kupy nie zrobila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
No to u nas dzisiaj nie było spania. Najpierw karmienie o 1,potem wstał o 4 i sprawiał wrażenie jakby mu sie nie chciało spać a ostatecznie przed 6 jesteśmy na nogach. Jeżeli chodzi o prezent to moze kupię jakiś drobiazg tylko bo pewnie od rodziny pozostaje mnóstwo prezentów a poza tym na bieżąco mu kupuje i niestety jest to bardziej moja pokusa niż jego potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×