Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Monika, to naturalne ze waga spedza Ci sen z powiek - jestes w koncu mamą . Humana nie jest mlekiem aptecznym- znajdziesz ja w rossmanie lub Tesco . Oczywiscie decyzje zostawiam Tobie . Jak pisałam wczesniej z moja ( teraz juz 8- letnia) córka mialam podobnie . Przerobiłam rózne mleka - Humana wszytko unormowala . Teraz z synkiem tez podobnie - i tez koniec końcow mąz podpowiedział Humane ( kiedy juz mleka w piersiach nie mialam wystarczajaco) i znów sie unormowało . Tylko ja naprawde byłam sceptyczna co do tych preparatów mlekopodobnych . Gdyby objawy nietolerancji lub alergi byly silne ( luszczaca sie skóra , wysypka, bóle brzucha, kupki itd) pewnie bym nie eksperymentowala . Sadzac po Twoich wpisach Monika - to alergi tu nie widać moim skromnym zdaniem . Moze nietolerancja białka mleka krowiego jedynie . No ale decyzje zostawiam Tobie . Jola - jesli nadal jestes zdecydowana podawac mleko modyfikowane pomimo tego ze karmisz głwonie piesia to spróbuj ta Humane. Wiem ze nie znacie tego mleka ale proba nie zaszkodzi a moze pomóc Ja tez byłam sceptyczna. Probuje pomóc bo wiem ze zdrowie maluchow i ich komfort dla matki jest najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
tak gosciu u nas jest wlasnie nietolerancja bialka krowiego, zadna inna alergia. będę probowala zmienic mleko na normalne bo i tak lekarka kazala tak zrobic dziekuje za informacje, a w jakim wieku jest Twoje mlodsze dziecko? a tak z innej beczki; dziewczyny gdzie glownie ubieracie maluchy?w jakich sklepach kupujecie ubranka? szukam czegos ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek urodzil sie 2.08 - jest 2 tygodnie starszy od Twojego . Ale termin mialam na 15.08 . Wiec po skorygowaniu wieku -jest w wieku Twojego synka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a ona po co? jeszcze masz wizyty?zapowiedziala się chociaz? ja mialam 6 wizyt przez pierwsze 6 tyg jak wrocilismy ze szpitala, na kazda się umawialam. teraz juz nas nie odwiedza, kazala tylko dzwonic jakby byly jakies pytania muusia a Twoja corcia jak przybiera na wadze?ile przybrala od urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu a jak ma na imie?fajnie, że do nas zajrzałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam Was często ale jakos nie miałam smiałości wczesiej pisac . Moze dlatego , ze jestem od Was wszystkich starsza troszke:) Na imie ma Borys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
bardzo ładne imię, wlasnie tak sobie myslalam ostatnio ze jakbym miala drugiego syna to będzie Borys albo Bruno :) no co Ty, wiek nie ma tu znaczenia dzieciaki i problemy te same rzeczywistosc tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie te dwa imiona były moimi typami. Wygrał Borys -rozstrzygnęla córka. Martwi mnie ze mój mały sie nie przekręca z brzuszka na plecy . ma już 4 miesiące ale nie kwapi sie do tego . Za to bardzo duzo guga , smieje sie , zaczepia , smieje w głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
mysle ze to indywidualna kwestia, jezeli cała reszta jest ok to nie ma czym się martwić. moj się obraca ale za to nie śmieje się w głos. a chwyta zabawki? bo u nas z tym tak srednio, czasem uderzy w cos na macie, ale nie zawsze chce. sam chwyta kolderke albo szczebeli w lozeczku, ale zabawki nie. czasem wkladam mu cos do raczki ale po chwili wypuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwyta zabawki super te co wiszą nad nim na macie czy w bujaczku.jak mu pokazuje grzechotke to też wyciąga rękę o chwyta.wiadomo że to jest jeszcze niezdolny ale chwyta.do tego pieluchy, kolderke, mój nos, włosy, czy okulary;-). Ogólnie lubi być noszony na prosto i nie chce się już plecami opierać. Taka pozycja niby siedząca, jak na krzesełku.tylko to obracanie mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala urodzila sie 15 sierpnia ,wzyla 4 kg i miala 57cm.Teraz wazy 6kg i ma 67cm.Sprawdzalam ja na siatkach i wage ma na 50 centylu czyli ok,a wzrost ma powyzej 97!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Czyli przytyła 2kg od urodzenia to tak jak moj Dziewczyny zastanawiam sie nad wyjazd w góry z dzieckiem, myslalam o lutym czyli mały będzie miał skończone 5 miesięcy. Myślicie ze można jechać czy temperatury mogą być za niskie? Myslalam o Sudetach. Macie w ogóle jakieś doswiadczenia w podróżowaniu z takimi maluchami? Opłaca sie czy to raczej męczarnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Gościu przyjrzałem sie tym siatka z neta i one sa z 99 roku, w książeczkach mamy bardziej aktualne. Zmierzyłam małego i ma 65cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika, jeśli kontrolujesz wagę wg siatek z książeczki to ok,ważne żeby być konsekwentny.nanies pomiary i zobacz jak się zachowuje wykres rosnąco czy malejąco, jak te centyle się kształtują.wydaje mi się że grunt to harmonijny wzrost a czy to siatki z 99 czy nowsze to ma drugorzędne znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Sierpniowa daj znać co u Ciebie, ten szpital to z powodu ucha czy tych kup?bp pamietam ze Cię niepokoily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1982
Gościu z 14:51 to ta humana jest lepsza niż bebilon czy Neocade ? Jest szansa żeby mój synek to wypił? Juz mam cała szafę tych mlek a on nic nie chce pić, tylkonzwyklego hippa. gdybym miała wystarczająco mleka w piersiach to bym sztucznym nie dokarmiala ale już nie mam.. Monika to lekarz mimo skazy kazał wam przechodzić na normalne mleko? Jejku, glupieje.... Anka, no to mała c***ięknie przybiera, ciesz sie bo jak dziecko ładnie je to sama radość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Jola u takich dzieci nie robi sie testów na alergie i nie wiadomo nigdy do końca co jest przyczyna. Mamy spróbować normalnego mleka zeby zobaczyć czy problem powraca czy juz go nie ma. Jak będzie to do roku bedziemy karmić brbilonem pepti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola,pisałam że humana jest najmniej alergizujacym mlekiem na rynku. Nie jest to preparat specjalistyczny dedykowany dla niemowląt z wadami metabolizmu czy alergia.sa oczywiście jego warianty ha,ar itd ale dla łagodnej nietolerancji białka mleka krowiego jest super.skoro nie chce pić pepti innych jedynie hip to bym spróbowała. W smaku jest dobre.dzieciom smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ta pielegniarka malej nie ogladala bo mala i rak spala o czym jej powiedziała jak dzwonila by się zapowiedzią. Ja przychodnie mam za blokiem:D. Jak syn mial 4 m-ce skończone to te byla taka wizyta. Pani robi wywiad o dziecku i ew jakies zalecenia daje. Dala mi rozpiskę o rozszerzaniu diety Mala jak przed 10 sie obudzila to teraz dop usnelo ale mimo jej niespania i tak sporo udalo mi sie posprzątać. Dzis odwiedza mnie koleżanka z corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy moja zdąży podwic swoja wagę urodzeniowa do konca 6 m-ca bo musiałaby ważyć 8600. Czy wszystkie wasze dzieci sie obracają? Bo moja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×