Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gościu nikt o rezygnacji z mleka nie pisal!!:/ Monia nie jest apatyczna.normalna zywa jak zawsze. Dzis jak po 5 zjadła to i 10:30 noze z polowe zjadła. Kupki juz z 3 zrobila. Moze to naprawde żeby. Musze camilie kupic na necie Rzosowa nie mogę się doczekac aż moja bedzie die tak obracać. Monia ja pudrem sypala. I tez daje rade:) Mija nie na codziennie czerwonej ale jak mleko jej ram sie zbierze to aż smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 08:09 -zwleka nie rezygnujemy całkowicie ale lekko zmniejszamy ilość. Prawda jest ze podajemy go więcej w jednym posiłku ale ograniczamy ilość mlecznych posiłków więc w rezultacie tego mleka trochę mniej podajemy. Kaszka na mleku to też mleczny posiłek! Najnowszy schemat żywienia http://www.edziecko.pl/edziecko/1,145383,16604639,Wiecej_luzu_w_schemacie__czyli_nowy_schemat_zywienia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tymek ladnie sie juz przekreca z pleców na brzuch i po chwili z brzucha na plecy. Na razie zauwazylam ze robi to przez to samo ramie. Mam nadzieje ze prawa strosna tez się uaktywni. Ja pisałam ze jak sie wprowadza jeden posiłek stały to likwiduje sie jedna porcje mleka. Tak czytałam gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Na początku jak dziecko zje dwie łyżeczki marchewki to pewnie nie ma co rezygnować z porcji mleka ale jak zacznie jeść porcje no to widocznie tak skoro dziewczyny tak doczytaly. Z pleców na brzuch?wow! To chyba duzo trudniejsze niż z brzucha na plecy A Tymek juz skończył 4 miesiące? Dziewczyny nie mam juz siły na ta ciemieniuche, utrzymuje się 2,5 miesiaca. Codziennie pielęgnujemy, smarujemy oliwka, potem wyczesujemy albo stosujemy preparat i nic. Zeszła z przodu głowy i juz było jej mniej ale widzę ze znowu zaczyna pojawiać się w miejscach w których juz jej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija w koncu zglodniala i zjadła 280. No tez tak uważa jak Monika ze jak na poczatku dziecko uczy się jeść to za dużo tego nie zje to trzeba mlekiem.potem dokarmic ale mija cos sama chyba chce zmniejszyć ilość tego mleka. Mój syn pamięta najpierw przekrecil sie z pleców na brzuch . Jak dziecko zaczyna. Bujać sie na boki to jyz o krok od przekrecenia sie na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muusia Twoja corka na pewno jest zdrowa? Moze zrob jej jakies badania bo to dziwne, ze tak mało je:O brak apetytu i w dodatku wiecej kup, ja bym pedziła do lekarza, a nie jeszcze sie cieszyla:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona a ta ciemieniucha jest taka twarda i zolta? My oliwka nie smarujemy tylko przed kąpielą uzywamy z ziajki takiego olejku jakby. Potem czeszemy szczotka ale nie taka miękka tylko taka sztywniejsza. A dobrze splukujecie głowę czysta woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
I co pomaga? My czasem preparatem do ciemieniuche z emolium smarujemy ale tez efekt żaden. Jeżeli skuteczny jest ten preparat z ziaji to kupie. Pewnie chciałaś napisac ze 180zjadla, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak 180 Gościu jak pójdę do lekarza to o tym powiem. Widac jak zglodniala naprawde to zjadła wszystko! Jakby chora byla to chyba za każdym razem by nie chciała jeść. Każdy z nas czasami ma gorszy apetyt. A kup tyle to zawsze robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nie no jak poza tym wszystko jest ok, dziecko mowisz ze jest wesole a nie apatyczne i w dodatku przybiera na wadze to nie masz się czym martwic to kupie tą ziajke bo u nas nic nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
A nas mały chory. Przeziebiony. Zaniepokoil mnie jego płacz bo ten wdech co robi jak placze to taki głuchy byl jakby od oskrzeli albo pluć. Wiec pojechaliśmy do lekarza ale dal tylko lek homeopatyczny i krople do nosa ale kataru nie ma i fenistil na zmiany na buzi. A on juz przy kichaniu nawet ten dźwięk ma. Mam nadzieję ze obędzie sie bez antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ojej biedny, to tak wyrazie bylo slychac? bo moj czasem taki swist ma jak wstanie, ale jak napije sie mleka to juz ustaje czyli tak jakby mial sucho w gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 18 zjadła prawie 180 wiec sie nie martwię. Rzosowa mówilas o kleiku a ja chyba po 6 m-ci bede dawać malej mleko z kleikiem ryżowy. Bebiko 2R. Syn tez pije z tym.kleikiem. Rzosowa dobrze ze szybko instynktu posluchalas i pojechalas do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ja mam taka fobie ze przegapcie infekcje u dziecka, pewnie przez ten szpital ze małemu po kilku dniach wykryli zapalenie płuc a osluchowo cały czas był czysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia może to i fobia ale jeśli twój syn mial wrodzone zapalenie pluc to moglo byc takie bezobjawowe. Mój tez takie mial. Moja 9h bez mleka wytrzymala. Ja po22 sie polozylam to po 7 h jestem juz w miare wyspana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia tylko dzieci z którymi leżał wszystkie miały wykryte przy ocenie apgar bo osluchowo stwierdzili. U nas ja zgłosiłam ze dziecko jest niespokojne i zrobili crp, nie chce myśleć co by było gdybym nie zgłosiła :( crp wyszło wysokie w piątek, szukali przyczyny, jeden antybiotyk nie zadziałał i w pon zrobili zdjęcie płuc i tam wyszło ze sa zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nie wiem jak to juz bylo. Chyba po crp bo wszystkim chyba sprawdzają. Pezeliczylam sie pisząc ze 7 h spalam bo po 5 h snu mleko dawalam ale tez czułam sie wyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Najważniejsze ze sie wysypiasz. Ja odkąd moj mały nie budzi sie co 15 minut to tez sie wysypiam. Wczoraj nie mógł zasnąć ale w końcu usunął o 21 i spał do 4:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
wiesz RZSowa ze na zwyklym bebilonie jest inne dawkowanie niz na pepti? nie wiem czemu pepti trzeba dawac wiecej, niby kcal ma tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja w sumie spala dzis do 9 a syn do 8 wiec dzis naprawde pospali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Dziewczyny czy wasze maluchy tez tak rzucaja glowka na boki w czasie snu??Bo moja bardzo czesto tak robi,co chwilaprzekreca glowke z jednego bokuna drugi i przez to czasto sie wybudza.Nie wiem czemu takrobi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam z mala na dworze ale tylko pól h tak mi zimno bylo! Troche sie zdrzemnelam z mala jak synek spal tez. Syn dziś pewnie o 22 usnie a mala śpi od 16 chyba a zbliża sie pora kapania i mycia. Co mężom kupujecie pod gwiazdkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×