Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

I jak noc? Moja po 5 sie obudzila ale syn tez i wyk. Nie wiem czy cos mu się snilo:/ Czest sie budzi w nocy. Moze trzeba oduroczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
U nas noc spokojna jak zawsze. Karmienie o 5. Maly jeszcze śpi. Nie wiem czy iść z nim do lekarza dzis czy jutro bo dzis sama jestem. A jutro max ma wolne. A malemu chyba powolutku sie to przeziębienie wycofuje. Monia on no brzuszku sie nie bawi jeszcze. Po prostu leży i sie rozgląda i siluje z glowa bo jeszcze mu leci w dół jak dluzej poleży. I bardzo sie podnosi do przodu. Wasze też? Jak jest w leżaku to podnosi cala głowę i polowe pleców i potrafi w takiej pozycji kilkanaście sekund wytrzymać. A jak mu dam palce to się podciągnie do siadu. Sam, ja go nie ciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola Ty wcale nie lepsza "wora ze dwora"? jak nie wiesz jak się powinno pisac to lepiej sie nie kompromituj bo juz jedna od kompromitacji tutaj pisze i więcej takich na jednym temacie nie potrzeba bo oczy będą bolec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa ale jak w tym nosic dziecko? bo przeciez nie luzem, ja widzialam takie kurtki ktore się zaklada na mame i dziecko jak się je nosi np dziecko w chuscie u mnie maly wytrzymal z karmieniem prawie do 6 wydaje mi się ze troche zmarzl nad ranem, mial zimne raczki i chlodny kark, szybko go dodatkowo ubralam i opatulilam. potem kichal wiec troche się niepokoje, bede go obserwowac dziewczyny jak ubieracie teraz dzieci na noc do spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
niani nie uzywam,wiec sie nie wypowiem RZSOwa jak tam zdrowie Tymka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa sorki, juz doczytalam ze lepiej malemu :) skoro się poprawilo to chyba mozesz pojsc jutro z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moja mala ubieram do spania w body z dlugim rekawem i do tego polspiochy albo w pajacyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
U mnie tez pajacyk + śpiworek. Ale mamy troche cieplej w sypialni 23 stopnie bo nie zamykamy drzwi do sypialni przez caly dzień i sie grzeje z kaloryfera z salonu który odkąd mały jest przeziębiony jest włączony 24/h. Wczesniej tylko w dzień grzał. U nas dzis pięknie słonecznie. Ogólnie to odkąd maly przeziębiony to jest ładna pogoda. Az szkoda ze nie można wyjść na spacer. Co do kurtki to dokladnie jej nieoglądalam. Zdziwiłam sie ze ktos coś takiego mogl wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Optymalna temperatura w mieszkaniu to 22 w dzień i 19-20 w nocy.Dziecko musi się hartowac. Za wysokie temperatury to też nie dobrze. A jeśli już taka temp 23 stopnie to lżej ubrać do spania. No i trzeba pamiętać o nawilzaniu powietrza przy takiej wysokiej temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
A no to dobrze, to ja tez tak ubieram, głównie w pajacyki i przykrywam grubym kocykiem. Czasem ubieram pod pajacyk podkoszulkę na ramkach. U nas w sypialni jest chłodniej niż w innych pomieszczeniach, grzejnik jest wyłączony, myśle ze około 21 stopni Ja wlasnie planuje dzis wyjsć z małym na spacer bo cały weekend nie był. Czytałam ze zima najlepiej wychodzić koło 13-14 wtedy jest ponac najcieplej Powoli zmieniam małemu mleko, od czwartku zaczelam, wczoraj juz jadł pół na pół, 3 lyczecxki pepti i 3 zwykłego bebilonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Gościu ja tez byłam zawsze za niższa temperatura do spania i w sypialni mam zawsze chłodniej ale na pewno noe było poniżej 19 stopni a maluch mi dzisiaj zmarzł. Moze będę mu coś ubierać pod spod pod ten pajacyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno być zimniej niż 18 stopni. U nas w sypialni jest 19. Mały śpi w body długi rękaw i spodenki.stopy gole.jak mu ubrałam dwie warstwy obudził się spocony. Przykrywam kolderka cieplejsza. W dzień mam maksymalnie 22 stopnie ale to rzadko.pokoj wietrze krótko a intensywnie.otwieram na oścież okno na 5-10min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wilgotność 45-50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
u nas w sypialni jest okolo 21 ale ja jestem zmarzluch wiec mi chlodno, no i czuc roznice pomiedzy innymi pomieszczeniami dziewczyny Wam tez wszyscy radza dookola? bo ja co chwile slysze, a to ze dziecko nie ma podkoszuli pod bodami, a to zebym mu nie zmieniala mleka, itp itd szczegolnie od mojej mamy, czasem potrzebuje jej pomocy jak musze gdzies wyjsc ale jak juz przyjedzie to po godzinie jestem zmeczona jej towarzystwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Gościu ja tu wielokrotnie pisałam ze temp w sypialni mam 19stopni ale teraz jak maly jest chory to jest tam cieplej. Co do wietrzenia to sypialnie wietrze caly czas. Teraz tez jest otwarte okno od 9. Słońce tak grzeje ze nawet nie czuć ze jest otwarte. Monia zazdrościmy spacerku. Co do doradzania to tak jest chyba zawsze i chyba u kazdej z mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa,no to super.przepraszam, nie widziałam tego.to nie są zgryzliwosci tylko rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny a jakie rozmiary kombinezonow macie dla dzieci? ja zamowilam 74 (jeszcze nie doszedl), maly nosi teraz 68, ale chcialam wiekszy zeby na dluzej starczyl, zima pewnie będzie az do marca. tyle tylko ze teraz się zastanawiam czy nie będzie duzo za duzy… RZSOwa pamietam ze kiedys podalas tu link do spiworka do spania, podasz jeszcze raz? szukam czegos bo juz druga noc moj maly zaczal sie rozkopywac (do tej pory nie bylo tego problemu). nie wiem czy zaakceptuje spiworek wiec najlepiej zeby byl w miare dobry ale w rozsadnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia mussia chyba podawala link do spiworkow ale tu masz do smyka http://www.smyk.com/search/?q=%C5%9Bpiworki+do+spania&fq%5Bcategory_id%5D=0 Nie wiem czy cos znajdziesz ale w realu widziałam taki z fisher price i byl super. W niebieskich kolorach dla chłopaka. Nie wiem czy będzie na stronie. I rozmiarowki 0-6 chyba będą za Male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika ja mam kombinezon gruby z hm w rozmiarze 62 i do tej pory jest duuuuuuuzo zapasu w nim myślę że spokojnie cała zimę w nim przechodzimy. A syn jest duży ma 3.5 miesiąca i 6.5 kg. Nie wyobrażam sobie go w rozmiarze 74 chyba by się utopil. Ale każda rozmiarów rozmiarowka jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo do spania ubieram i temp w sypialni ok 21 stopni jak u mnie jest 19 stopni to mnie gardło boli. Mam śpiworek ze smyka to z sercem 6-12 m. Ladny i cieply tylko ten suwaczek troche ciężko chodzi. Mój tez się rozkopywala a od kad spi w spiworku to chyba lepiej spi. Dluzej i później budzi sie na jedzenie i spi do 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez byłam na spacerze i super słońce. Rzosowa jak syn ma tylko katar i antybiotyku nie ma ti spacery chyba wskazane. Pójdziesz na kontrole to zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
bylismy na godzinnym spacerku patrzylam w smyku ale nic ciekawego nie ma, zobacze jeszcze jaka będzie dzisiejsza noc, jezeli będzie się dalej rozkopywal to nie mam wyjscia, musze kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×