Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Kurczę znowu to samo! Ja dzis spalam do 9 . Teraz dop śniadanie jem. Malabpo 7 sie obudzila i o 9 zjadła z 90, usnela dopiero o 11. Obiadek zawsze po 12 jej dawałam. Ciekawe o której się obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tez się cieszę ze mala tak sie budź chociaż wczoraj wczesniej sie obudzila. Rzosowa moze daj synkowi dicoflor. .u mojej mamy w ogródku w tym roku marchew nie chciała rosnac:/ Króliki tez maja moi rodzice. Ja wiem ze te sklepowe to czasami nie wiadomo jak byly godowane ale sobie mysle ze orzeciez potem tez bedzie jadlo dziecko wszystko ze sklepu. Jak pediatra mi powie zeby lepiej dawać sloiczki to moze bym dala ale naprawde wole sama zrobić. A sloiczki to mogą byc tylko imspuracja co z czym laczyc. Mój syn spal dzis. Bez pampa i byli sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia a czemu pediatra mialby zalecic słoiczki? swoje to zawsze lepsze :) moi teście maja kurczaki tylko, ale dobre i to, do miesa malemu jeszcze i tak daleko :) Muusia no to dały Ci dzieci dzisiaj pięknie pospać RZSOwa biedna ta Wasza rodzinka teraz, trzymam kciuki zeby szybko przeszlo, ja to bym pewnie juz panikowala i leciala do lekarza Dzisiaj zauwazylam czemu maly tak zmienia pozycje w tym lozeczku. Przez to ze tak wysoko podnosi nozki z pupa to skreca na bok, potem sie kilka razy odepchnie i juz lezy do gory nogami :) spiworek dalej nie przyszedl wiec wstaje go w nocy przykrywac co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny a jak to jest z zalatwieniem u Waszych dzieci? bo przez mojego do tej pory to przelatywala kupa, tzn rzadka byla i maly nawet się nie skrzywil jak robil, ale robil rzadko, raz na 3-4 dni. Teraz robi codziennie, kupa jest troche gestsza ale taka w normie, nie jest to zadne zatwardzenie. No ale maly steka, robi sie czerwony jak ją robi. tyle tylko ze to trwa minute, moze dwie i po sprawie. Nie tak ze caly dzien go meczy, tylko chwilka przed zrobieniem. tak moze byc? czy to juz powinnam uznac ze dziecko sie meczy i szukac jakies innego sposobu zeby mu pomoc? bo pic wody skubany dalej nie chce, poza tym nie ma zaparc czy bardzo zbitej kupy, tylko normalna i mniej cuchnacą niz wczesniej teraz to by mnie pojechala ta goscinka od kup co się tu kiedys udzielila hehe, sorki za temat ale wazne dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia mam jakies kropelki w lodowce chyba podam małemu. Monia mój to zjeżdża w dól w łóżeczku i jak podniesie nogi do góry to uderza w przewijak. Juz mnie to denerwuje ale nie mam pomysłu jak to rozwiązać. No mogłabym jeszcze wyprostowac ten materac ale wole by mały spal jeszcze na pochylonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa to moze sciagnij przewijak? ja w sumie czesto przewijam swojego na kanapie albo na lozku w sypialni tylko jak jest kupa to na przewijaku ;p ale to zawsze mozesz sobie wtedy polozyc na lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Juz tak myślałam by zdjąć go. Ale ja wole na przewijaku przewijać. Ja mam taki drewniany przewijak który byl w komplecie z łóżeczkiem i komodą. Zdejmowanie go i zakładanie to troche klopot. Myślałam by kupic taki piankowy zwykly. Te krople co mam to floractin ale jest tam napisane ze tracą ważność 30 dni po otwarciu a byly otwarte 2mce temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny od kiedy podaje sie mleko 2? zawsze mi sie wydawalo ze dopiero w drugim polroczu a dzisiaj natknelam sie na artykul gdzie bylo napisane ze po 4 miesiecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia u nas kupy byly do wczoraj co 4dni. Byly zielone cuchnące jak bąki. A konsystencja jak musztarda. U małego widać i słychać ze robi kupę bo bardzo chwile przed stęka, i wyciąga nogi i pręży sie. Jakby niewiadomo jaką twardą robił a tu wychodzi taka papka. Monia jakby robił takie bardziej gęste takie plastelinowe to powinnaś mu podawać wode dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
on robi normalne, takie papki wlasnie ale do tej pory nawet nie wiedzialam kiedy robi bo tak to przez niego przelatywalo, a teraz wlasnie chwile przed stęka, dokladnie tak jak opisalas :) wydawalo mi się, ze to nic takiego, ale wolalam się upewnic. wyczulona jestem na wszelkie objawy po tej zmianie mleka :) ale jak narazie wygląda ze jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
A co do wody RZSowa to nie wiem jak małego poić?lyzeczka? On za nic w świecie nie chce pic ani wody ani żadnych herbatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja czasami tylko steka przy kupie . Najczesciej troche sie spina. Kupy czasami bardzo rzadkie a czasami takie budyniowate. Zolte. Na dole ren zabek wyczulam. Chyba lewa jedynka. Synkowi tez wczesnie wychodzily. Na moim mleku jest rozpisane jak dawkowac to mleko do 7 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nie moglam sie powstrzymac i zamowilam malemu kolejny kocyk jestem chyba koco mianiakiem muusia fajnie, ze malej ten zabek wychodzi jak Wam minal dzisiaj dzien? u nas w miare spokojnie, maly coraz bardziej chetny do zabawy, kurier przyniosl reszte prezentow, trzeba to teraz zapakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Synio o 5 dziś wstał. Wypił mleko i ani myślał spać. Skończyłam karmić synia to córa wstała i jej trzeba była butlę szykować. M wstał do dzieci a ja dalej poszłam spać. Jak zwykle niunio sam zasypiał w dzień tak dziś nie mógł i trzeba było lulać. Dałam mu dziś spróbować marchewki, krzywił się strasznie. Kupki robi mi ostatnio co drugi dzień zielone rzadkie, nie spina się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone k.upki to na ząbkowanie albo alergia chyba? Ja zis tylko jedna paczke odebrałam. Musze kupic jeszcze z 6 prezentów Musze sprzątać na święta. Mój syn ma albo ciezki etap rozwojowy albo go tak rozpuscilismy. Ubieracpo kapaniu sie nie chce. Spac poszedl znowu ok 22. Chociaż nie mial w dzien drzemki tylko chwile w aucie a byl na basenie ! Mala dzis lekko udezyl:/ No po prostu z jednej strony taki kulturalny stara sie byc a z drugiej stron y robi bardzo na złość. A uwagi naprawde dużo mu poświęcamy. Dzis m w nicy wstaje. Jutro z mala ide na szczepienie. Mala dzis Malo mleka pila. Ona bawi sie tym smoczkuem. Gryzie go. Dziadka sobie msune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia u nas te zielone kupki od peptii sa. Dzis byla rano żółta. I tak pomyślałam dlaczego bo krótko siedziala w jelitkach. Bo wczoraj tez przeciez byla ale zielona. To może jest tez tak ze jak dlugo siedzi w brzuchu to robi się tam zielona:P Monia ja jak małemu dawalam wczoraj wode z lyzeczki to nie chcial jej lykac i sie wszystko lało po brodzie. Ale jak.mu dalam z butli to troche pociagnąl. Ale jak mu daje lekarstwa z lyzeczki to ładnie zlizuje. Zreszta na sam widok jak do niego idę z tymi lekarstwami to juz się cieszy. Jak będę na szczepieniu to się musze zapytac o dopajanie. Ale chyba z raz dziennie musze małemu wprowadzic picie wody. Co do zębów to u mnie nic nie widac oprócz delikatnych kresek/dolków w miejscu ewentualnego wyrżnięcia. Ale dziaslo nie jest ani czerwone ani rozpulchnione. Sierpniowa chyba mi nieodpowiedzialas na czym polegało leczenie tego naczyniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Spać nie mogę!! A za oknem łysy w pełni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U nas tez zielone kupy ale ponac to normalne po mlekach typu pepti czy ha, zgłaszałam lekarzowi i mówi zeby sie nie przejmować. U nas karmienie dopiero teraz ale sie noe wyspalam bo duzo razy musiałam w nocy wstawać do małego Was dziewczyny tez budzi każde stęknięcie dziecka w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Nie śpię już od 3.30. Masakra jakaś! Żeby jeszcze dzieci marudziły to ok ale śpią nawet ładnie tylko przez ten księżyc ja nie mogę zasnąć. Dziś pierwszą noc mały śpi w śpiworku. Nie jestem zwolennikiem śpiworków ale on nawet śpiąc na brzuszku sobie spod okrycia wypełzał a znowu na plecach to migiem się rozkopywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
No co Wy dziewczyny z tym spaniem :) ja to mam tak ze jakby mi tylko dali spać to bym wszędzie zasnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
U nas standardowo mała spała od 21:30 i budziłam ją po 5:00. Dziś zrobiła pierwszy raz bardziej gęstą kupę:p a potem jak zwykle luźniejszą, ale bardziej pomarańczową, myślicie, że to po marchewce? Wczoraj mi prawie pół słoiczka zjadła! Mnie jęczenie małej nie budzi, ale chyba dlatego, że nie jęczy:p a nawet jak stęka to pewnie bym nie usłyszała. RZSowa - przepraszam, chyba nie widziałam pytania o leczenie. Leczymy się propranololem. Problem z naszym naczyniakiem był taki, że nie był zupełnie płaski, więc nie nadawał się na laser, nie był też wystający, więc nie nadawał się do usunięcia chirurgicznego, więc pozostawał jedynie propranolol. Bałam się tego leku strasznie, ale jak zobaczyłam efekty na dzieciach, które były na oddziale już kolejny raz no i oczywiście po rozmowie z lekarką zdecydowaliśmy, że wdrażamy leczenie. Ja nie mam jeszcze żadnych prezentów, nie mam też pomysłu, no może oprócz mojego męża, chyba kupię mu zegarek, ale jaki to też nie wiem:/ Dziewczyny poradźcie co na pewno polecałybyście innym mamom dla dziecka. Wg mnie to jeszcze taki wiek, że ciężko oprócz gryzaków czy grzechotek coś kupić fajnego:/ Potem planuję kupić takie krzesełko uczydełko czy coś takiego:p ale to dopiero około roczku, a teraz nie wiemy z mężem co by małej kupić:( U nas zębów nie widać, dziąsła bladziutkie i tylko są dziurki gotowe na przyjęcie ząbka:p ale mała w najlepsze smoczek traktuje jak gryzak, co chwilę go wyjmuje, gryzie i wkłada z powrotem i tak non stop. Robi się z niej straszny śmieszek, wczoraj kichnęłam, a ona zaczęła się śmiać w głos, potem siedziałam na kanapie, a ona obok w bujaczku i rozpuściłam włosy, a ona znowu w śmiech:D W ogóle coraz bardziej mnie ten maluch rozczula. Jak już się do niej dorwę i zacznę całować to nie umiem przestać:p a ona jeszcze wtedy bardziej zachęca do interakcji, chwyta mnie za brodę albo policzki i tak z uwagą się przygląda całej twarzy, a potem się zalotnie uśmiecha, albo jak wejdę z czymś w rękach czego jeszcze nie widziała to wydaje z siebie dźwięk zdziwienia:D Generalnie mogłabym ją ciągle całować, głaskać i łaskotać i tak w kółko:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak się chwyciłam tej metody bo moje dziecko nie usypialo wcale nie jest to miarodajne tym bardziej dla dzieci karmionych piersią a mm też powinny być inne siatki ogrodzeniowe w dniu dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mleko 2 jest po skończeniu 6 miesiąca. Nie spotkałam innego mleka 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czego to zależy, że kolejna strona się wreszcie wyświetli?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×